• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Návody pro řemesla

DeletedUser

Guest
Ahoj,chtěl bych se zde zeptat,zda někdo neví,při jaké práci najít návod na výrobu hodinářského nářadí(600řb-kovář).Rady typu:vykrádání hrobů nebo najdi si to v truhle sem nepište.Potřebuji seriozní informaci.díky.Czyril
 

DeletedUser

Guest
Seriózní a potvrzená informace, je to normální předmět nalezitelný s hodnotou nálezu 5 tisíc. Lze ho nalézt u jákkékoliv práce s dostaečnou úrovní horního nálezu.

Neověřená informace prý se dá nálezt i v bednách a někdo jej nalezl v železné bedně. Já sám to zkoušel, ale našel jsem v železných bednách jen recepty na hodinový strojek (dokonce 2x)
 

DeletedUser

Guest
no přesně toto sem nechtěl vědět:D takovéto informace už vím....Chtěl bych spíše vědět kde u jaké práce a kolik % je na nález.
 

DeletedUser12110

Guest
no přesně toto sem nechtěl vědět:D takovéto informace už vím....Chtěl bych spíše vědět kde u jaké práce a kolik % je na nález.
Presne na to jsi ale dostal odpoved. Recept se chova jako normalni item, najdes ho tam, kde na nej mas hodnotu stesti. Neni to ukolovy item, nepada na jedne nebo dvou konkretnich pracech, pada podle sve hodnoty.
 

DeletedUser

Guest
píšu ti to. U jákkékoliv práce, kde máš horní hranici nálezu vyšší než 5k. Vím o nálezech na chytat bandity, hrobech a pracovat jako kupec, lovec odměn na net světě a na cz vím o nálezu z kupce.
 
u dědka jsou rcpty jen do 350 bodů i když prý jsou recepty na 400 bodů... vyšší určitě ne
 

DeletedUser

Guest
zatím ho na světe buffalo našli 3 lidi a nikdo neprozradí kde jej našli...
 

DeletedUser

Guest
To ano návod na výrobu hodinek lze najít v různých truhlách a ten nás nezajímá. Řeč je o hodinářském náčiní a podobně.
 

DeletedUser

Guest
potřebuji návod na výrobu hodinářského nářadí:D a ne zlaté hodinky.Tak kdo jej naše při práci,pište sem...Já sem ho zatím nenašel a ocelovky otevírat určitě nebudu(už sem otevřel 8 a nic)
 
nářadí by snad mělo být při práci nad 5000$ hodnota nálezu nebo bedna ale to nevím na serveru 9 ho nikdo nemá a hledám ho už 3 měsíce bezúspěšně :(
 

DeletedUser

Guest
já ho už hledám od začátku a nic...a na hrobech mi taky nic nepadlo.Jenom ty zlaté hrací hodiny,ale ty padají často.
 
jj zlatý hodinky mam taky a mam i skoro 600 a mam i produkty na 1 zlatý hodinky ale jakmile nedostanu na nářadí jsem v koncích :(
 

DeletedUser

Guest
taky mám připraven matroš na ty zlaté hodiny,dokonce na několik kusů...ale ten návod nikde není k sehnání.
 

DeletedUser11033

Guest
Je zvlastni ze tyto recepty na 600b nikde nejsou, i kdyz supp tvrdi ze je jen o stesti je najit - proc tedy jine recepty lide nachazeji hojne a tyto konkretni 4 recepty vubec??? Tomu nerikam stesti... ani smula, ale chyba!!!
 

DeletedUser13514

Guest
Nu tam je největší problém jejich cena, takže se nedají najít při ledajaké práci, jako je tomu u receptů s nižší cenou. A to vůbec je silné tvrzení. Já jej taky našel (ten recept výroba hodinářského nářadí) a to při práci vykrádání hrobů (Bohužel v té době jsem to nepovažoval za valný nález a report si neuložil). Je to opravdu jen o štěstí.
 

DeletedUser

Guest
No,je to tak trochu komedie:D na světě Buffalo je ostatních návodů(600řb) na trhu hodně a jakékoliv a právě tento návod pro kováře není vůbec k sehnání.Zajímavé je,že pro ostatní řemesla padají dost.Mi už několikrát spadl návod pro sedláře.
 

DeletedUser13514

Guest
Tak i pro toto bych měl (snad logickou) teorii: kovářů je hodně, tudíž je i velký zájem o jejich recepty. Samozřejmě pak se s nimi obchoduje spíše v rámci města, či aliance, nebo přes všelijaké staré známosti, než volně na trhu. Proto jsou na trhu málo k vidění, možná vůbec - trh s recepty nesleduji, takže nemohu soudit. Navíc položek je ve hře už tolik, že najít jednu konkrétní je občas běh na dlouhou trať.
 
ho ho a jdem na to právě mam poslední chybějící návod ještě dloouhá doba než dovyrábím všechny brnění no ale to už pujde :) [report=2137635261f991294d]Okamžitý nákup - (1) Návod: Výroba hodinářského nářadí [/report] byl v něaké bedně prý
 
Nahoru