• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návody pro tvorbu postavy - debata

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6123

Guest
Takže. Tady jsou moje taktiky:
Dobrodruh.
1.Nástraha pastí a zručnost (Koupit si celou indiánskou) a máte celke dobré práce jak na expy, tak na peníze a na nějaký itemky, které najdete v práci.
2.Obchodování (Nemám moc rád, ale musím uznat že není špatné) Prodávat zbraně indiánům, težit stříbro, obchodovat s indiáni.
Duelant.
1.Střílet, přesnost, reflexy a něco málo do vystupování. Výborné na duely.
Dělník.
1Stavět a vést (Stavět do hasit ohen, pot vést). Hodí se jak pro výstavbu. Tak pro úžasné práce.
Voják.
1.vystupování, přesnost, reflexy,životy (něco málo do taktiky) a střílet (Na charakterové questy, na práce aj na duely)
2.Vést, později vytrvalost (není moc dobré. začátek nudný. Ale později si užijete pevnosti, práce celkem dobré.
 

DeletedUser

Guest
Pokud se rozhodujete být dobrodruh opravdu doporučuju tento návod http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=5752 Jsem na serveru 1 a mám 7 úroveň a všechny atributy jsem dala do Zručnosti (teď mám 6 atributů) a od začátku mám jeden atribut do Síly. Všechny schopnosti jsem dala do Nástrahy pastí až na dva body, které jsem musela dát do plavání. Momentálně mám u Nástrahy pastí 25 bodů a ve městě jsem si koupila za 220 Šedý širák, který přidává do Nástrahy pastí 12 a ještě jsem prácemi a úkoly získala Černé hadry (+3 Nástraha pastí a +2 Taktika tu ale nepotřebujeme). Nyní tedy mám +40 k Nástraze pastí a můžu Lovit bobry. Jsem i na světě 6 jako stavitel na 60 úrovni a k lovení bobrů mám pouhých 9 bodů. A na 7 úrovni se mi za 2 hodiny na Lovení bobrů opravdu hodí 34 zkušeností a 68 dolarů.
 

DeletedUser12076

Guest
Poěkování

Díky moc za vaše návody :)
S Westem začínám a díky vašemu foru a snaze některých pomoci svými zkušenostmi nám začínajícím, jsem se s chutí pustila do hry a těším se,jak pomalu ale jistě budu propracovávat nahoru.
Takže všem ještě jednou díky.
A nebojte se, že forum a rady nikdo na foru nečte, věřím, že je nás hodně, kterým jste pomohli :klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru