• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návrh na oživení hry - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Zjišťovala jsem, kdo téma uzavřel a proč, proto píšu až teď. Téma bylo zavřeno omylem, nicméně to nic nemění na tom, že návrh je absurdní nesmysl a nebude do hry přidán. Díky za pochopení.
 
Zjišťovala jsem, kdo téma uzavřel a proč, proto píšu až teď. Téma bylo zavřeno omylem, nicméně to nic nemění na tom, že návrh je absurdní nesmysl a nebude do hry přidán. Díky za pochopení.

Zamknutí mě neznepokojuje, jelikož každému se občas stane, že něco omylem zamkne.

Co ovšem nechápu je, proč můj návrh nebude delegován do centrály Innogames ?
 

Symphie

Člen týmu
Už jsem k tomu napsala vše podstatné. Přemýšlejte, než dáte nějaký návrh do hry. Tohle není smysluplný návrh, který by měl být zaslán do centrály. Jestli máte potřebu se plácat po zadcích, měli jste využít pořádně velikonoce. Návrh je zamítnut a nebudu se zde nadále k němu vyjadřovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru