• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Návrhy, nápady na soutěže

DeletedUser

Guest
Návrhy, nápady na soutěže

Máte návrh, nápad na soutěž? Je - byla zde soutěž, co se vám líbila a chtěli byste ji znova? Je - byla zde soutěž, která se vám líbí, ale máte nápad jak ji upravit?
Za vaše návrhy, nápady na soutěže budeme rádi.

Pokud váš návrh, nápad použijeme, dostanete 50 dluhopisů jako odměnu.
 

DeletedUser9371

Guest
Soutěž ? Už jsem to tady někde psal. Pamatujete si, jak jsme makali na polích, pracích a podobně a sbírali jsme reporty ? Například ropu 50 x, kolík 100x, laso 100x a podobně ? Společně, jako město ? Dokonce se zapojili i pasivní hráči. Reporty jsme vkládali sem, na fórum, moderátoři to kontrovali a vyhlásili vítěze. Pro ně tedy ale asi strašná a piplavá práce, pro nás zpestření a zábava. Mám pocit, že za to byl sob (opravte mě). Mám ho na dvou světech. To bych si dal tedy znovu, s chutí a rád. Tohle se chytne a vedlo to i k migraci hráči mezi městy na jednotlivých světech. Básničky, příběhy, fotky, výrobky a podobně se moc nechytají, maximálně tak skalní hráči a veteráni hry. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
To souhlasí a máme zpracované hned dvě pokračování, čeká se pouze na schválení odměn ze strany InnoGames, spuštění bychom viděli na začátek roku, pokud vše půjde dobře.
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za info, budeme se těšit. To byla fakt zábava. :72:

Mám malý nápad, ke kolektivnímu pokecu, vzhledem k blížícím se svátkům. Pojďme se trochu také věnovat veršům ? Poezii ? Literatuře a podobné činnosti. Z hlavy, vlastní nápady a ne kopírování z internetu. V českém i slovenském jazyce. Ten nám je stejně vzájemně a historicky blízký. Zaměření by mělo být něco jako v duchu této hry, hry o divokém západě, či o blížících se svátcích. My, hráči dáme aktivitu, příspěvky a moderátoři hry odměny. Je to jen nápad, tak ho rozviňte.

Osobně jsem už rozchodil zánik světa 7, stejně tak jako to rozchodili jiní hráči. Světy, které nám byly srdeční záležitostí a "mydlili" jsme je od jejich vzniku.


"Asi tak nějak ":

Skonala sedmička, utichl ryk.
Rozpadlá partičko? Netřeba vzlyk.

Zemřela sedmička, usnul náš zvyk.
Autor hry, ten si to přál!

Nám zůstává, bolest a žal.

Ten kdo tě miloval, denně tě hrál,
ten vzpomíná, upřímně dál.

V srdci nám zůstaneš, jak osud si přál,
spojme se znovu, ať není, prázdný to sál.

Roky hry plynou, jak toky řek,
nehleďme dozadu, hrajeme, hledíme v před.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Soutěž o nová záhlaví za každé období – Jaro, Léto, Podzim a Zima
O co by šlo?
Tahle soutěž by byla laděná v kreativním duchu. Každý z účastníků by měl šanci zaslat čtyři obrázky o rozměrech 685 x 95 na téma The West a Jaro, Léto, Podzim a Zima.
Jaké by byly odměny?
Nechal bych to na admin týmu. Každopádně bych si představoval třeba 50 UPD za obrázek (čím větší množství, tím by to ale pochopitelně nalákalo víc lidí). Vítězové by klidně mohli být i 4. Na druhém místě by pak hráči dostali 30 UPD na třetím 20 UPD a zbytek pak 5 UPD za snahu.
Jaký by to mělo smysl?
Každý z obrázků by symbolizoval roční období, které by se na fórum the West nahodil do záhlaví v den, kdy by přišel daný kvartál, čímž by Fórum nepůsobilo jednotvárně.
Jak jsem na nápad přišel?
Někde jsem tu kdysi vyštrachal podobnou soutěž. Mám ale pocit, že velkou chybou bylo to, že to bylo na měsíce. Udělat 12 obrázků je přeci jen těžší, než udělat 4.
Kolik by se na to poskytlo času?
Nejlépe asi měsíc, aby se přihlásilo co nejvíc lidí a aby tak bylo z čeho vybírat.

Soutěž – Nové Promo video k The West
K tomuhle není v podstatě nutné moc, co vysvětlovat.
Každý účastník by vytvořil video prezentující The West v čase do 10 minut s tím, že by se v něm neobjevily žádné vulgarismy, rasové předsudky apod. Čas by se na to dal 1 měsíc.

Odměnou za první místo by pak bylo 100 UPD, za druhé 80 UPD, za třetí 50 UPD a zbytek by dostal 20 UPD. To by mohlo přilákat dost zájemců.

Dobré by na tom bylo i to, že by to mohlo ke hře přilákat nové hráče.

Co mě k tomu napadlo jako rozšíření by bylo to, že by se do této soutěže mohli zapojit i lidé na zahraničních Westech (třeba i z Turecka).
Vítězové jednotlivých zemí by se pak střetli proti sobě a následně by se vybral jednotný celosvětový vítěz.
Ten by získal rovných 1000 UPD. Druhý pak 800, třetí 500 a ostatní 200.

Tomuhle nápadu by INNO podle mě bylo docela i nakloněno, protože by to pro ni znamenal jenom přínos (tudíž by klidně i odměny mohla zpestřit).
 
Nějakou literární soutěž, pro nás psavce... makat na poli umí každý ale vyjádřit se je taky třeba...
 

DeletedUser

Guest
Návrh

Soutěž - Legendy pro Legendy
aneb vymysli legendu legendě

*Za úkol by bylo vymyslet legendu, příběh, průpovídku, či cokoliv jiného k již existující sadě, která je zde ve hře již nějaký ten pátek zavedená.
*Soutěž by mohla být každý měsíc a je pravdou, že by mohla vydržet klidně i rok
*Týkalo by se to Základní sady, kde by byly výjimkou pouze zlatá sada a požárnická sada
*Odměnou by mohlo být pro vítěze 50 UPD, pro druhého 30 UPD a pro třetího 10 UPD, zbytek by dostal 5 UPD. Další odměnou pro vítěze by bylo čestné místo jeho povídky na Wiki The West, kde by na ni bylo možné najet skrze roz-kliknutí dané sady.
 

DeletedUser

Guest
Ilustruj úkoly
aneb obohať českou wiki o ilustrační obrázky k jednotlivým sériím.
Tahle soutěž by měla 4 kola, protože jsou čtyři charakterové skupiny.
V každém kole by měl soutěžící za úkol nakreslit obrázek v daných rozměrech, který by charakterizoval a celkově shrnoval v ilustraci danou sérii úkolu. První by mohl být kupříkladu Duelant, tak by uživatel například nakreslil kovboje s rouškou přes obličej, za ním by byl salón vycházejícího slunce (alespoň myslím), že tam byl, vedle by zpoza uličky na něj střílel hlavní záporák z brokovnice, přes okno by v saloonu byla vidět jeho sestra a kdesi z zpovzdálí by za ním běžel muž severské armády.
Podobné by to bylo i u ostatních skupin.

Odměnou za první místo by pak bylo 100 UPD, za druhé 80 UPD, za třetí 50 UPD a zbytek by dostal 20 UPD. To by mohlo přilákat dost zájemců.

V podobném duchu by pak mohla být i nová soutěž pro Facebook a ostatní sociální stránky (protože jsem někde slyšel, že by právě pro něj měly být taktéž soutěže, ale zatím se jich moc neobjevilo).
Ta by se jmenovala
Kolalokův saloon
aneb záhlaví českého westu na sociálních stránkách

Šlo by o to vytvořit (jak je patrné) záhlaví pro sociální stránky s určitými rozměry.

Odměnou za první místo by pak bylo 100 UPD, za druhé 80 UPD, za třetí 50 UPD a zbytek by dostal 20 UPD. To by mohlo přilákat dost zájemců.
 
Odměnou za první místo by pak bylo 100 UPD, za druhé 80 UPD, za třetí 50 UPD a zbytek by dostal 20 UPD. To by mohlo přilákat dost zájemců.

Tedy nevím, jestli nehraješ nějaký jiný The-West než já, ale odměny ve výši 50-100 upd mi nepřipadají natolik lákavé, aby vůbec někoho přinutily zapnout jakýkoliv grafický program, včetně malování.


P.S. Chápu, že se možná snažíš tlačit návrhy na ceny dolu, aby to bylo schůdnější při schvalování, ale malovat si, že to přiláká nějaké zájemce mi přijde skoro až bláhové.
 

DeletedUser

Guest
Tedy nevím, jestli nehraješ nějaký jiný The-West než já, ale odměny ve výši 50-100 upd mi nepřipadají natolik lákavé, aby vůbec někoho přinutily zapnout jakýkoliv grafický program, včetně malování.


P.S. Chápu, že se možná snažíš tlačit návrhy na ceny dolu, aby to bylo schůdnější při schvalování, ale malovat si, že to přiláká nějaké zájemce mi přijde skoro až bláhové.

Ceny mohou být různé, nechávám to na adminech. Tohle byly jenom předběžné návrhy, které jsem vyvozoval z aktuální soutěže ke dni Díkuvzdání.

Návrhy pravidelných měsíčních soutěží na Facebook (nebo i zbylé sociální sítě):

Nejaktivnější facebookář měsíce
Uživatel, který dal like na stránce FB českému westu a zároveň byl nejvíce aktivní, co se týče komentářů-příspěvků na facebooké zdi The West, přičemž nepsal nehodnotné a nevhodné komentáře a zbytečné mimo-tematické double-spoty. Ceny nechám na adminech.
Nejlepší komentář měsíce
Takový komentář, který něčím zaujal správce facebookové stránky českého Westu. Může být jakýkoliv. Ceny nechám na adminech.
Nejpřínosnější uživatel měsíce
Uživatel, který se projevil komentáři-příspěvky na zdi jako nejpřínosnější. Ceny nechám na adminech.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18120

Guest
K první druhé FB soutěži:
Nápad je to sice zajímavý, ale dalo by se to hodnotit na stránce, kde tak maximálně 50 lidí (což je možná i moc), aby si to mohl nějak hodnotit. Jakmile ti třeba 500 lidí začne psát všude komentáře, tak nemáš šanci to vyhodnotit. Stejně tak i u nejlepšího komentáře měsíce.

Toť můj názor
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru