• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Návrhy, vylepšení pro West WIKI

Deleted User - 825207

Guest
@Komora95 / @z3l1
Ahoj, ne zrovna nová věc, ovšem dle mého dobré vylepšení naší wiki.

Zveřejňování sad, anglická wiki zveřejňuje sady již v moment co jsou teprv na betě a jen tam dá upozornění že se staty můžou výsledně lišit, že to je zatím na betě.
Šlo by to?
Pokud jo, v jakém rádoby období by jsme se mohli dočkat?
Pokud ne, proč?

Sekci sady bych udělal tak jak to má anglická wiki, nic proti ale ta jejich verze se mi líbí více, tohle tady taky bylo zmiňováno že se to snad líbí i více lidem ovšem už si nepamatuji jak na to tehdy zelí odpovídal a hledat to téma se mi nechce, co tak tohle předělat?Já jsem možná jeden z mála co se na bonusy sad chodí dívat převážně na wiki než třeba na tw cal a bohužel chodím na tu anglickou, právě kvůli tady tomu..
Dále, opravdu obrovská výhoda kterou má anglická wiki, po vybrání nějaké sady (rozkliknutí) tak se ta sada hezky otevře na celé okno, je vidět vše z té sady, takže tatankova sada třeba je vidět i včetně zbraní (nikoli jen hadry) a dole je vidět jak bonus za celou sadu nebo lze odkliknout zbraně a je vidět bonus jen za hadry, lze tam nakliknout lvl a krásně se můžeme podívat kolik čeho ta sada přidává na jakém levelu, dokonce lze nastavit vylepšení jednotlivých částí a můžeme vidět jaké má bonusy když mám třeba něco na +1, 2 apod.Dá se říct že to mají udělané ještě líp než tw cal.Pro představu se tam mrkněte jak to tam mají oni, co si o tom myslíte?Co tak mít to taky?
Šlo by to?
Pokud jo, v jakém rádoby období by jsme se mohli dočkat?
Pokud ne, proč?
 

Oximus

Člen týmu
Zdravím, jak už jsem psal, tak bych ocenil, aby byla wiki stránka vycentrovaná na prostředek, aby nebyla po levé straně. Působí to divným dojmem.
 

Komora95

Člen týmu
@Komora95 / @z3l1
Ahoj, ne zrovna nová věc, ovšem dle mého dobré vylepšení naší wiki.

Zveřejňování sad, anglická wiki zveřejňuje sady již v moment co jsou teprv na betě a jen tam dá upozornění že se staty můžou výsledně lišit, že to je zatím na betě.
Šlo by to?
Pokud jo, v jakém rádoby období by jsme se mohli dočkat?
Pokud ne, proč?

Sekci sady bych udělal tak jak to má anglická wiki, nic proti ale ta jejich verze se mi líbí více, tohle tady taky bylo zmiňováno že se to snad líbí i více lidem ovšem už si nepamatuji jak na to tehdy zelí odpovídal a hledat to téma se mi nechce, co tak tohle předělat?Já jsem možná jeden z mála co se na bonusy sad chodí dívat převážně na wiki než třeba na tw cal a bohužel chodím na tu anglickou, právě kvůli tady tomu..
Dále, opravdu obrovská výhoda kterou má anglická wiki, po vybrání nějaké sady (rozkliknutí) tak se ta sada hezky otevře na celé okno, je vidět vše z té sady, takže tatankova sada třeba je vidět i včetně zbraní (nikoli jen hadry) a dole je vidět jak bonus za celou sadu nebo lze odkliknout zbraně a je vidět bonus jen za hadry, lze tam nakliknout lvl a krásně se můžeme podívat kolik čeho ta sada přidává na jakém levelu, dokonce lze nastavit vylepšení jednotlivých částí a můžeme vidět jaké má bonusy když mám třeba něco na +1, 2 apod.Dá se říct že to mají udělané ještě líp než tw cal.Pro představu se tam mrkněte jak to tam mají oni, co si o tom myslíte?Co tak mít to taky?
Šlo by to?
Pokud jo, v jakém rádoby období by jsme se mohli dočkat?
Pokud ne, proč?

Ahoj, ohledně zveřejňování sad jsem psal už v diskuzi k přátelským bodům. Se zelím máme dost práce i mimo west, takže sady se snažíme udělat co nejrychleji v závislosti na našich časových možnostech. Jak jsem tam také psal, snažíme se to tam alespoň se zpožděním doplňovat.

Co se týče toho, o čem píšeš v druhé části. Popravdě, také se mi to líbí, jen to má jediný problém. Ten systém není kompatibilní s našimi šablonami, takže nejsme schopni to udělat tak, jak to mají na EN wiki. Teď si nejsem jistý, ale ENTRICK jim myslím psal, zda by nám neposkytli kód k jejich šablonám, ale nevím jak to dopadlo.
 

Deleted User - 825207

Guest
Co se týče toho, o čem píšeš v druhé části. Popravdě, také se mi to líbí, jen to má jediný problém. Ten systém není kompatibilní s našimi šablonami, takže nejsme schopni to udělat tak, jak to mají na EN wiki.
Takže kdyby byla možnost to udělat, jsi pro to aby to bylo tak jak to mají oni a udělalo by se to tak?

Teď si nejsem jistý, ale ENTRICK jim myslím psal, zda by nám neposkytli kód k jejich šablonám, ale nevím jak to dopadlo.
A šlo by získat nějak ty informace(jak to dopadlo, ten jeho dotaz)?(napsat tomu ENTRICK, nebo případně se dotázat znovu že by jsme měli o ten kód zájem, že by jsme si rádi předělali naši wiki..)
Myslím že by to v německu mohlo být vyřízeno kladně a nějaký ten kód o kterém píšeš by nám mohl být poskytnut.
Nebo poprosit miko zda by se jich zeptala?Nebo nevím jak to u těchto věcí chodí..
Ale proč to nezkusit ne?Když teda máte (vy co děláte wiki) stejný názor jako já že by to bylo fajn mít to tak jak to mají na anglické wiki..
 
Ahoj,
chtěl bych se zeptat:
Kluci mají nový seznam rozpracovaný, nicméně není ještě dokončen.
Kdy bude dokončen?

Kdy bude opraveno a vyřešeno?

Které návrhy budou implementovány?


Dále by mě zajímalo, jaké změny na wiki plánujete, co bude vylepšeno a doplněno a kdy?
Když porovnáme .cz verzi wiki - https://wiki.the-west.cz/wiki/Hlavní_strana
a .en verzi wiki - https://wiki.the-west.net/wiki/Main_Page
je rozdíl v zaostalosti naši verze patrný ihned. Co se týče obsahu, ten si zaslouží projít generální revizí, protože povětšinou jsou tam neúplné, mylné či zavádějící informace. Bilingvní hráči nyní čerpají ze zahraničních zdrojů, ti, kteří ovládají pouze český jazyk, jsou odkázáni na českou wiki, jejíž stav jsem popsal výše.
Poprosím @z3l1 o odpovědi.
 
Naposledy upraveno:

z3l1

Člen týmu
Zdravím,
rád bych zde napsal nejakou výmluvu ale bohužel žádnou nemám.
Napíšu pravdu vím že to budete brát jako výmluvu ale to mě je jedno :)
Žádný seznam jsem nepřipravoval mělo jít pouze o doplnění chybějících ukolů - v poslední době byla vytvořena nová hlavní strana na wiki + celá předělaný stránka kde se dají neleznout sady a jejich bonusy.

Seznam úkolu se bude doplňovat - momentálně však je na wiki víc práce než by mělo být a času je málo - pokud hrajete hru víc v létě tak se omlouvám JÁ třeba bohužel trávím tak 80% svého volného času mimo barák a připojení k internetu.

NOVÝ SEZNAM NEBUDE PUJDE POUZE O DOPLNĚNÍ TOHO STÁVAJÍCÍHO.

Nový ukol bude vždy na hlavní straně wikiwest a starší ukoly lze vyhledat pomocí vyhledávání a zadáním jeho názvu - víme o pár ukolech které na wiki chybí a budeme je doplnovat. Momentálně mám asi 15 věcí které by se měli udělat aby byla wiki doplněná a aspon trochu koukatelná.

To je vše teď mužete začít komentovat :)
z3l1
 
Žádný seznam jsem nepřipravoval
Jsi borec, že to přiznáš. Zároveň jsi ale totálně znemožnil symphii a usvědčil ji ze lži. :oops:

/to je tak když se všechno háže na chudáka @z3l1 který to dělá jen z nějaké povinnosti, setrvačnosti a lásky k innu a co vím tak mu má pomoct i @Symphie ale ta nepomáhá tak to pak tak dopadá a nebuďme teda na z3liho zlí on je v tom vlastně nevinně protože tu wiki stejně nikdo dělat nechce
 
Naposledy upraveno:
@z3l1 : fakt dík za upřímnou odpověď. Že v tom nějaká úloha chybí a podobně a dodělá se někdy až bude čas, to chápu. Mě spíš trápí toto:

ukoly.png


Tj. že k rozkliknutí úkolové řady je třeba trefit tu zelenou linku a naopak červená oblast, mě pošle na stránku té knížky,což mi je úplně k h.... Moje představa je, že celá ta hnědá oblast by mě měla posílat k úkolu, což je jen redenifice oblasti, což by asi neměl zas takový velký časový oříšek. Dík
 
Je sranda že @z3l1 čekal hejt kvůli tomu že řek pravdu o tom že se nic nedělá a přitom ten hejt nepřišel. Protože hejt přichází jen po tom co někdo s nálepkou "tým" lže a neříká pravdu třeba vám to týme konečně otevře oči....
 

z3l1

Člen týmu
@z3l1 : fakt dík za upřímnou odpověď. Že v tom nějaká úloha chybí a podobně a dodělá se někdy až bude čas, to chápu. Mě spíš trápí toto:

Zobrazit přílohu uživatele 2616

Tj. že k rozkliknutí úkolové řady je třeba trefit tu zelenou linku a naopak červená oblast, mě pošle na stránku té knížky,což mi je úplně k h.... Moje představa je, že celá ta hnědá oblast by mě měla posílat k úkolu, což je jen redenifice oblasti, což by asi neměl zas takový velký časový oříšek. Dík

Zdravím, tohle se udělá trochu jinak :)
Tyhle šablony kde se ukazuje u koho ukol začíná, kolik tam je ukolu a tak dělat nebudeme.
Dáme tam odkaz při kliknutí na název ukolu.
Musíte mě dát čas je léto a fakt se vracím domu hodně hodně pozdě a vubec nic se mě nechce. A jak jsem možná psal tak tu mám seznam asi 15 řádků které jsou potřeba doplnit/opravit.
Bude to letos to mohu snad slíbit.
z3l1
 
Nahoru