• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Název pro nový svět

Název pro nový svět

  • Fargo

    Hlasy: 12 10,4%
  • Fort Wayne

    Hlasy: 19 16,5%
  • Forge River

    Hlasy: 1 0,9%
  • Fallen Creek

    Hlasy: 9 7,8%
  • Freeport

    Hlasy: 3 2,6%
  • Fremont

    Hlasy: 19 16,5%
  • Florida

    Hlasy: 42 36,5%
  • Freeland

    Hlasy: 8 7,0%
  • Fort knox

    Hlasy: 2 1,7%

  • Celkový počet hlasujících
    115
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18098

Guest
Vám se nelíbí pěkné návrhy. :( Vy je pohřbíváte sami. I když uznávám, že Forrest Gump nebyl žádný kovboj, ale jen americký "zaostalý" obyčejný člověk. A kdybych si měl vybrat jiný název byla by to Filadelfie, která tu bohužel taky není. Ono to vypadá jako podle šablony dávejte návrhy, my si stejně vybereme svůj. Vlk se nažere a koza zůstane celá. :O

Řekl bych, že náš Canis se nenažere, spíše si pobrečí nad naším suprovým supportem, kterému tady všichni křivdíme...
 

DeletedUser18098

Guest
Řekl bych, že na naše fórum se může psát jen v česky nebo slovensky ne? Hlavně, že mě jedna osoba ze supportu upozorňovala, ať si přečtu pravidla. No a pak, že ty pravidla máme znát... :)

§1 Jazyk na fóru
* Povolenými jazyky na fóru jsou čeština a slovenština, případně angličtina pro menšinové skupiny hráčů.
* Prosím, omezte používání jiných jazyků na krátké citace, fráze apod.; v nejlepším případě přiložte překlad.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17990

Guest
PS: strýčka googla neznam, ale tetu googlovou jo... :P

Fargo založeno 1871, město, jež neslo původní název Centralia. Přejmenované na přelomu 19. a 20. století

[SPOIL][SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/Fargo,_North_Dakota?oldid=532555941

The area that is present-day Fargo was an early stopping point for steamboats floating down the Red River during the 1870s and 1880s. The city was originally named "Centralia," but was later renamed "Fargo" after Northern Pacific Railway director and Wells Fargo Express Company founder William Fargo (1818–1881). The area started to flourish after the arrival of the Northern Pacific Railroad and the city became known as the "Gateway to the West".[/SPOIL][/SPOIL]

Fort Wayne - poslední z řady pevností, postavena 1794. Nikdy nevyužita a o 40 let později poblíž založeno město.
[SPOIL]
http://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Wayne,_Indiana

doporučuji si přečíst podrobnou historii, je velmi zajímavá[/SPOIL]

Forge River - řeka, regulovaná kvůli přílivu a odlivu, aby to nespláchlo Long Island.

Fallen Creek - nikde nenalezeno (google, seznam, atlas, centrum)

Freeport, Kalifornie Freeport, Florida Freeport, Illinois Freeport, Kansas Freeport, Maine Freeport, Michigan Freeport, Minnesota Freeport, New York Freeport, Ohio Freeport, Pennsylvania Freeport, Texas Freeport, Západní Virginie - Který???

[SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/Freeport,_Kansas
ten, co má souvislost se železnicí[/SPOIL]

Fremont - to je ještě na dýl...

[SPOIL]http://en.wikipedia.org/wiki/John_C._Frémont

Four US states named counties in his honor: Colorado, Idaho, Iowa and Wyoming.
Several states also named cities, villages, and towns after him, such as California, Michigan, Minnesota, Nebraska, New Hampshire, Ohio, Utah, Indiana, and Wisconsin. The largest city that bears his name is Fremont, California.
[/SPOIL]

Florida - Důchodců ráj, ale bacha na Miami, tam se fláká Horatio Kane. (hlášení pro ino, chytá zloděje a nepoctivce)

[SPOIL]Since the first European contact was made in 1513 by Spanish explorer Juan Ponce de León – who named it La Florida ([la floˈɾiða] "The Flowery") upon landing there during the Easter season, Pascua Florida[10] – Florida was a challenge for the European colonial powers before it gained statehood in the United States in 1845. It was a principal location of the Seminole Wars against the Indians, and racial segregation after the American Civil War.[/SPOIL]

Freeland, Maryland Freeland, Michigan Freeland, Pennsylvania Freeland, Washington - Který to bude??? Nemá někdo nůž, já ho zkusím hodit a kam se zapíchne.

[SPOIL]The place was home to Native Americans long before the arrival of settlers of European ancestry. In the 1819 Treaty of Saginaw, in which the Chippewa, Ottawa, and Pottawatomi ceded a large portion of land including Saginaw County to the United States federal government. In that treaty, within the ceded territory, several tracts were reserved for specific groups of Chippewa. One such tract, Black Bird's Village, consisted of 6,000 acres (24 km2) on the Tittawabassee (named as the Tetabawasink river in the text of the treaty), very near to the present location of Freeland.[5] [6] [7][/SPOIL].

Fort Knox - Nikde není datován vznik této "pevnosti", jen Fort Knox je jeden z výcvikových táborů West Point.

[SPOIL]Fortifications were constructed near the site in 1861, during the Civil War when Fort Duffield was constructed. Fort Duffield was located on what was known as Muldraugh Hill on a strategic point overlooking the confluence of the Salt and Ohio Rivers and the Louisville and Nashville Turnpike. The area was contested by both Union and Confederate forces. Bands of organized guerrillas frequently raided the area during the war. John Hunt Morgan[4] the 2nd Kentucky Cavalry for the Confederate Army raided the area before staging his famous raid on Indiana and Ohio known as Morgan's Raid.[5][/SPOIL]



doplnila Miko

PS: založení města na konci 19. století je ještě v dobách divokého západu? Je pravda, že amíci byli vždycky divočáci, co se týkalo válčení v cizích zemích, ale v tom případě můžu použít i Pattona a spol. To bylo taky po celý zeměkouli divoko.


Nejsem negramot, Wikipedii sem četl, ale zkus i něco jinýho, než stránky, které lze jakkoliv upravovat kýmkoliv, kdo mí do konečníku díru. Ale to je asi jedno, protože se opět ukazuje: Support má vždy pravdu a pokud ji nemá, platí pravidlo číslo jedna. A myslím si, že v širším návrhu byly lepší návrhy, a nejsem sám. DOufám, že West nedopadne stejně jako Gradiatus od Gameforge, kde kvůli zachování udržitelnosti hratelných vlastností světa museli slučovat i servery a umožnit tím Multi.

Jednou bych chtěl zažít, že se Support, potažmo INNo zabívá návrhy Hráčů, ne svých vlastních zájmů na výdělku. Někdy stačí s lidmi mluvit, ne jen dělat velkomožné a nenažrané.

Han, Miko žádá o blokaci na fóru, nepíše jazykem českým, a i když přivřu oči, tak ani slovenským.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V pravidlách pre vkladanie návrhov sa píše nasledovné:

  • názov musí mať súvislosť s Western tématikou (Western/U.S. názov štátu, miesta, kraja)
V zátvorke sa uvádza buď Western názov ALEBO U.S. názov štátu, miesta, kraja... Takže návrhy návrhy v ankete sú v poriadku ;)
 
Stejně si jméno světa zvolí sami podle sebe. Když jsem při minulém hlasování zmínil, že Eldorádo je v Bolívii a nemá s Westem nic společného, byl můj příspěvek smazán.
 

DeletedUser

Guest
Florida jednoznačne :) už som tam bol pár krát. Je to tam super.
 

DeletedUser

Guest
Můj návrh taky neprošel, aspoň jsem se přesvědčil že tyto soutěže jsou pouze pro vyvolené a já mezi ně nepatřím.
 

DeletedUser18098

Guest
Můj návrh taky neprošel, aspoň jsem se přesvědčil že tyto soutěže jsou pouze pro vyvolené a já mezi ně nepatřím.

Ne pro vyvolené, stačí napsat úplně nesmyslný název a projde to. Já jsem vyvolený a můj název taky neprošel... :lovec: :zásek: :indián:
 

DeletedUser

Guest
Můj návrh taky neprošel, aspoň jsem se přesvědčil že tyto soutěže jsou pouze pro vyvolené a já mezi ně nepatřím.

Pre vyvolených? :D Pochop, že nie každý návrh prešiel užším výberom, pretože sme ich od vás dostali kopec a nie každý bol vhodný návrh. Vyberali sme len tie najlepšie a najvhodnejšie návrhy do ankety a taktiež sme boli limitovaný max. počtom 10 návrhov.

Pre vyvolených? :D Pochop, že nie každý návrh prešiel užším výberom, pretože sme ich od vás dostali kopec a nie každý bol vhodný návrh. Vyberali sme len tie najlepšie a najvhodnejšie návrhy do ankety a taktiež sme boli limitovaný max. počtom 10 návrhov.

Ne pro vyvolené, stačí napsat úplně nesmyslný název a projde to. Já jsem vyvolený a můj název taky neprošel... :lovec: :zásek: :indián:

Ktorý návrh je podľa teba nezmyslený? Všetky návrhy v ankete dodržiavajú pravídlá ako napr. westernový názov alebo U.S. názov štátu, regionu, oblasti... a vyššie nájdeš na tie názvy i odkazy na wikipediu. :radní:
 

DeletedUser18098

Guest
Např. Fort Wayne, je sice hezké, že to byla pevnost, ale jak je psané, využita nebyla, takže jméno nového světa bude víceméně pevnost, která jen chátrala? To si myslím, že už i ten Forrest Gump by byl snad lepší... Byl bych rád, kdyby administrátorka hry někam napsala, proč nebyl vybrán každý návrh. Respektive, aby u nějakého seznamu všech jmen byl napsán problém. Howgh
 

DeletedUser1318

Guest
Např. Fort Wayne, je sice hezké, že to byla pevnost, ale jak je psané, využita nebyla, takže jméno nového světa bude víceméně pevnost, která jen chátrala? ...

Tak to si naopak myslím, že kouzlem nechtěného, je to celkem trefný a výstižný název :D
 

DeletedUser

Guest
Např. Fort Wayne, je sice hezké, že to byla pevnost, ale jak je psané, využita nebyla, takže jméno nového světa bude víceméně pevnost, která jen chátrala? To si myslím, že už i ten Forrest Gump by byl snad lepší... Byl bych rád, kdyby administrátorka hry někam napsala, proč nebyl vybrán každý návrh. Respektive, aby u nějakého seznamu všech jmen byl napsán problém. Howgh

Pevnost možná chátrala, ale pak se tam objevilo město - V době divokého západu (Westernu), tudíž z toho vzniklo tehdy i Westernové městečko a tím pádem je to víc, než dostačující. ;-) Stačí si to přečíst celé na anglické wiki.
 

DeletedUser18120

Guest
Proč tolik lidí chce Floridu? Jak souvisí s divokým západem :O
 

DeletedUser18290

Guest
Hlasujte prosím pro cokoli, jen pro Floridu ne :( To bych jako název světa nesnesl...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Např. Fort Wayne, je sice hezké, že to byla pevnost, ale jak je psané, využita nebyla, takže jméno nového světa bude víceméně pevnost, která jen chátrala? To si myslím, že už i ten Forrest Gump by byl snad lepší... Byl bych rád, kdyby administrátorka hry někam napsala, proč nebyl vybrán každý návrh. Respektive, aby u nějakého seznamu všech jmen byl napsán problém. Howgh

To není moje povinnost :)
Mám na práci důležitější věci než se dále vrtat v názvech nového světa.

Seznam nebude. :)

Proč tolik lidí chce Floridu? Jak souvisí s divokým západem :O

První seminolská válka

Bitva u Bad Axe, závěrečné střetnutí války Černého jestřába, bylo velmi jednostranné a stálo životy nejméně 150 Indiánů
Seminolové byli jakousi směsicí několika indiánských etnik, především Kríků, a černochů usazených na Floridě v průběhu 18. století. V roce 1814 začali první ze tří válek proti armádě a osadníkům USA. Válka proběhla ještě v době, kdy byla Florida španělská, ale pronikali sem už američtí "squateři" a armáda. Jednou ze záminek bylo i to, že Indiáni mezi sebe ochotně přijímali černé otroky uprchlé z plantáží v Georgii. V roce 1821 získaly USA Floridu. Boje byly dočasně přerušeny a v roce 1823 uzavřeli Seminolové s Američany dohodu, podle níž získali pod svou kontrolu poměrně rozsáhlé území (16 000 km²) v centru poloostrova.

Druhá seminolská válka

Jedni z mála, kteří se přesunu na západ nepodvolili bez boje, byli Seminolové. Odmítli opustit své území, vláda USA musela nasadit armádu a stát Florida milici. Začala tzv. druhá seminolská válka. Šlo o jednu z nejúspěšnějších indiánských válek a zároveň pro americkou stranu nejnákladnější boj s Indiány vůbec. Boje probíhaly v letech 1835-1842 a stály americkou stranu asi 1600 mrtvých vojáků (většinou následkem nemocí) a neznámé množství civilistů. Seminoly vedli slavní náčelníci Osceola (Asi-Yahola), Micanopy, Billy Bowlegs a další. Američané nakonec dosáhli Pyrrhova vítězství a přesunuli přes 3 000 Indiánů na západ. Nicméně ti co zůstali, pokračovali později v odporu. Výsledkem byla třetí seminolská válka, která trvala až do roku 1858. V té době žilo na Floridě už jen několik stovek Seminolů. Tento kmen je jeden z mála, který nikdy neuzavřel s vládou Spojených států mírovou smlouvu a mnozí floridští Seminolové se dodnes považují za neporažený svobodný národ.
 
Tenhle užší výběr se mi opravdu nelíbí. Jsem pro aby byla zachována west tématika a i přes chytré odkazy si nemyslím že některé návrhy, napříkla návrh anonymního člena TW Teamu "Fort Knox" má společného s U.S. a westem asi to že leží na půdě ameriky a toť vše...žádná historie prostě chátrjící základna. Proč to člen TWT nemohl napsat jako normální člověk na fórum formou příspěvku? Proč nejde vyřadit absolutně nevhodné(např. Forrest Gump(ikdyž se mi líbí "Pro hlupáka, každý hloupý.") a nechat ty co neodporují zadaní a z nich udělat anketu? Cožpak u soutěže Avatar to nešlo? Vždyť těch návrhů taky není deset kop aby jenom anketa zabrala několik stránek.

A Axi? Naprostý souhlas, nevím který člen TWT to dělá, ale opakovaně tu mizí příspěvky a když se dožaduji vysvětlení, tak akorát další smazání. Jenom přátelské "varování" od jiného TWT.

*TWT=The West Tým
//Pokud to chcete (zase) smazat, tak mi napište aspon SZ co je špatně nad vyjádřením názoru v diskuzi...
 

DeletedUser3648

Guest
Můj návrh neprošel, dejme tomu.

Ale lidi - to fakt chcete, aby se nový svět jmenoval Florida? Jste fuj.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru