• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Název pro nový svět

Název pro nový svět

  • Fargo

    Hlasy: 12 10,4%
  • Fort Wayne

    Hlasy: 19 16,5%
  • Forge River

    Hlasy: 1 0,9%
  • Fallen Creek

    Hlasy: 9 7,8%
  • Freeport

    Hlasy: 3 2,6%
  • Fremont

    Hlasy: 19 16,5%
  • Florida

    Hlasy: 42 36,5%
  • Freeland

    Hlasy: 8 7,0%
  • Fort knox

    Hlasy: 2 1,7%

  • Celkový počet hlasujících
    115
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18290

Guest
No... Moc nechápu, proč kritizujete, že člen týmu přidal svůj návrh :D

Mohl ho přidat do návrhů a kdyby chtěl, stejně by si ho šoupnul sem. takže je to jedno :P

A když nebude mít u hráčů úspěch, tak s nic nestane. A když bude, tak měl asi dobrý nápad :P

A spousta těch návrhů byly opravdu blbosti, takže pokud žádáte po nějakém vysvětlení, proč se to sem nedostalo, tak napište sem přímo svůj návrh a myslím, že vám to ostatní dozajista rádi vysvětlí :P :D
 
Pokud nechceme Floridu, což je opravdu nepěkný název, tak je potřeba zahájit kampaň a sjednotit se pod jeden návrh. Další v pořadí za Floridou je aktuálně Fremont, tak můžeme vyzvat kamarády, aby hlasovali za něj.
 

DeletedUser9371

Guest
Co máte s těmi názvy ? Vždyť je to jedno. Hlavně aby nový svět byl lepší, než ty předchozí. Bez chyb, splněné sliby od roku 2009 a aby tam nezdrhli všichni hráči z těch světů, co poctivě dohráváme.
Nehledě, to počáteční písmeno názvu na "F" bylo omezující. To je jako kdybych hledal vesnici v ČR na počáteční písmeno "ypsilon". Výběr v názvech nic moc.
:D
 

Deleted User - 31870

Guest
Naštěstí nepojmenováváme světy podle českých názvů - jinak by to byly světy:
Horní Arizona, Dolní Buffalo, Vysoké Colorado, Dakota nad Labem, Nízké Eldorádo,.. :D

Z těch amerických názvů se dá krásně najít i nový název na Y. Pokud se vám vedoucí název nelíbí, sežeňte ve hře podporu pro jiný název - my hlasování ovlivnit nemůžeme.
 

DeletedUser7239

Guest
Co máte s těmi názvy ? Vždyť je to jedno. Hlavně aby nový svět byl lepší, než ty předchozí. Bez chyb, splněné sliby od roku 2009 a aby tam nezdrhli všichni hráči z těch světů, co poctivě dohráváme.
Nehledě, to počáteční písmeno názvu na "F" bylo omezující. To je jako kdybych hledal vesnici v ČR na počáteční písmeno "ypsilon". Výběr v názvech nic moc.
:D

Pokud by tam bylo všechno po čem hráčovo srdce touží nebál bych se pojmenování Fantastic bombastic. :D Ale vzhledem k tomu, že už znám INNO by takové pojmenování bylo známkou falešných nadějí. :P

Z těch amerických názvů se dá krásně najít i nový název na Y. Pokud se vám vedoucí název nelíbí, sežeňte ve hře podporu pro jiný název - my hlasování ovlivnit nemůžeme.
Jiný název pro který bych hlasoval tam naneštěstí taky není. :( Ale když už jsme u toho "Y", kdy bude zase speed svět ? Bude se opět jmenovat Yukon nebo zase můžeme vybrat název ? lol
 

Deleted User - 31870

Guest
Zatím jej přislíbený nemáme, to bychom se už pochlubili :)
 
Dlabu na ceny,dlabu na INNO..Jednu věc se týhle firmě nedá vzít,vydělávají slušněji než ty ... v naší republice.Sám jsem hrál Travian 7 světů...když tam někdo necpal bokem,nemělo smysl to hrát.Proto jsem přestal a nacpal jsem do sms neskutečný prachy a noci jsem nespal...dlabat.West mně baví,drtivá většina lidí je super a soutěže? Mno...asi jsem tam,kde jsem...moc na to a pozor!...ne JSEM :-) Jinak moc mně to baví a jedem dál :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Naštěstí nepojmenováváme světy podle českých názvů - jinak by to byly světy:
Horní Arizona, Dolní Buffalo, Vysoké Colorado, Dakota nad Labem, Nízké Eldorádo,.. :D

Jěště toho trochu. Stačí, když se každý podívá na svou mapu kde hraje, co dokáží hráči "vymyslet" za nicky svých figurek ve hře. lol
 

DeletedUser

Guest
Jméno pro nový svět jste vybrali Florida. Jako první ho navrhl hráč Marquis, děkujeme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru