• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Názvy jednodenních prémií

Jak přejmenovat nynější ocenění?

  • Ocenění (ponechat)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (uveďte jaké do vlákna)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    13
  • Anketa uzavřena .
Ahoj,
Myslím, že by bylo fajn, když mají všechny jednodenní prémia sjednocený design (a vlastně i funkci) aby byl také sjednocený název.
[item=21340000] [Ocenění na charakterový bonus ]
[item=21341000] [Ocenění na bonus energii]
[item=21342000] [Ocenění bonus na aktivaci ]
[item=21343000] [Ocenění na bonus příjmu]
[item=50991000] [Medaile vyšší rychlosti]
Můžete si povšimnout:
  • 1. a 3. končí mezerou (proč?)
  • 5. je medaile místo ocenění
  • 2. se mi nezdá správně skloňovaný
  • 3. je bonus automatizace pojmenovaný aktivace
Můj návrh na nové pojmenování:
[item=21340000] [Prémium (Charakterový bonus)]
[item=21341000] [Prémium (Více energie)]
[item=21342000] [Prémium (Automatizace)]
[item=21343000] [Prémium (Větší příjem)]
[item=50991000] [Prémium (Vyšší rychlost)]

Pokud by to bylo možné (nejsem si jistý, že by nějaký název předmětu pomlčku obsahoval), raději bych místo závorek použil pomlčku (případně dvojtečku) následovně:
[item=21340000] [Prémium - Charakterový bonus]
[item=21341000] [Prémium - Více energie]
[item=21342000] [Prémium - Automatizace]
[item=21343000] [Prémium - Větší příjem]
[item=50991000] [Prémium - Vyšší rychlost]

Slovo prémium by se dalo nahradit ještě například:
  • 1 den prémia
  • Jednodenní prémium
  • Medaile
  • Ocenění
  • budu rád za další návrhy od ostatních hráčů
Také bych byl moc rád, kdyby zmizela tečka a mezera z názvu předmětu:
[item=1915000] [Neotevřená drúza. ]
Stejným způsobem (odstranění tečky) bych navrhoval upravit i všechny ostatní předměty, které z obskurního důvodu tečku obsahují:
[item=20018000] [Návod: Ryba zabalená do novin.]
Budu rád, pokud mi dáte vědět, které další předměty trpí tímto neduhem.
Osobně si nejsem jistý, jestli se jedná o návrh na zlepšení, nebo o opravu chyby, ale vlákno na téma opravy chyb je momentálně zaspamováno a dal jsem si na návrhu dost záležet a nerad bych aby zapadl.

Dále bych si dovolil požádat (A možná bych na to měl založit téma zvlášť, pokud ano prosím support aby mě kontaktoval a založím nové téma), aby se při vytváření nových předmětů používalo pokud možno co nejméně starých obrázků. Nejvíce nešťastné je to u použitelných předmětů, kde se člověk snadno splete a použije něco, co nechtěl.
Jako příklad uvádím:
[item=1822000] [item=1939000] [item=13703000]
[Cigarety] [Cigarety s filtrem] [Ubalená cigareta]
Již mnohokrát se mi stalo, že jsem místo 7% pracovní motivace (při stavbě kostela) doplnil 15% duelové.
Stejný problém je u kraslic energie/pracovní motivace a zdraví/zkrácení cestování - u těch je to ale tak matoucí, že si vždy raději čtu, která je která, nebo vyhledávám podle efektu.
Stejně tak Teplé jídlo / fazole se špekem / nějaký předmět do úkolu
Nejsem tak naivní abych si myslel, že INNO bude vyrábět nové obrázky ke starým předmětům (což by bylo super), ale byl bych rád, kdyby se snažili se tomu vyvarovat alespoň během příštích obdobích. Pokud by se něco náhodou opravdu změnilo za sebe bych byl rád, kdyby lesklá zlatá puška (,revolver a šavle) byla obrázkem odlišná od základní/falešné.

Pevně doufám, že v případě hlasování o poslání mého návrhu na centrálu se přikloníte na mou stranu aby lidé s obsedantně kompulzivní poruchou (jako jsem já) netrpěli při hraní tolik, jako dosud.

PS: teď jsem při plnění denních úkolů zjistil, že někde se Marie podepisuje jako "Maria" a někdy "Marie" - nevím, kterou variantu preferuje support a komunita, ale bylo by asi vhodné tyto podpisy opět sjednotit.
Příklady (podtrženy chyby):

Hledá se parťák na procvičování

Ve městě otevřeli kino a natáčejí nové filmy. Nacvičuji a připravuji se casting. Potřebuji někoho, kdo mi bude hrát na klavír, zatímco si budu procvičovat texty.

Zahraj ještě jednou...ne...jak byl ten text?

- Marie


O nee, nechala jsem ve vlaku ležet hodinky. Co teď?

-Maria
 

Mikosansobi

Člen týmu
Jen ve zkratce - co se týče obrázků, tak návrh na změnu byl již podán. Možná by pomohlo, kdyby staré obrázky označili třeba číslicí od nejstaršího po nejnovější. Určitě jsem pro, aby se nový item lišil od starého. (Dnes posláno v reportu)

Na ostatní mrknu, co je potřeb to opravím. Děkuji.

Maria, Maya jsou originální texty - Opravím
 

Mikosansobi

Člen týmu
Odpověď na dotaz ohledně stejných obrázků:

Vždy se snažíme obrázek pozměnit, ale není to vždy snadné. Zkontrolujeme tyto položky a uvidíme, co s tím můžeme udělat.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Opraveno:
prémiové medaile na

Medaile - Větší příjem atd

tečky smazány

Marie opravena


Opravy se zobrazí až po aktualizaci překladového toolu. Momentálně netuším kdy.
 
Nešlo by tohle ještě stopnout a třeba o tom provést anketu? Mě třeba medaile evokuje památeční nekonzumní předmět a oba dva původní autorské návrhy byly za mne výrazně lepší než tato úprava.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Jestli chceš anketu, může být. Není problém název změnit. Jde mi spíš o to, že obrázek připomíná medaili. Požádám Symphie, aby vytvořila tedy anketu.
Za mě bude mít medaile podporu.
 
Takže vyhrál návrh se 2 hlasy a 11 hlasujících pro jiný návrh bylo málo ?
diky_moc.jpg
 

Symphie

Člen týmu
Protože to bylo naprosto bezpředmětné, v návrhu se mají přidávat smysluplné odpovědi, co pomohou v tomto konkrétním návrhu. Nicméně tohle zde do vlákna opět nepatří, pokud máš nějaké výhrady, máš napsat zprávu, či tiket.

@IGHAS Tak podle informací změna názvu podle ankety proběhla, bohužel se čeká na aktualizaci celého toolu ze strany IG.
 
@IGHAS Tak podle informací změna názvu podle ankety proběhla, bohužel se čeká na aktualizaci celého toolu ze strany IG.

Tak vzhledem k tomu, že od konce ankety to jsou již dva měsíce a přejmenování na medaili se stihlo za cca půl měsíce, tak si o téhle odpovědi myslím své. Takže ti tady děkovat nebudu, nicméně budu rád, když se tohle celé zdárně dokončí.
 
Naposledy upraveno:

Mikosansobi

Člen týmu
Já jsem to tu už psala několikrát. Pokud mi centrála otevře překladový tool, lze provést změny. Většinou je to v době eventů. Ale ani tehdy se nemusí opravit všechny "opravy". Již jsem si vyžádala aktualizaci celého toolu. Děkuji za pochopení.
 
Nahoru