• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nějaká šance zpět ? (svět 7)

DeletedUser

Guest
Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli je ještě nějaká šance se dostat na uzavřený server jelikož na světě 7 jsem měl 2 účty o které jsem přišel kvůli mé neaktivitě.... a na jiný server NECHCI 1. na s7 mám kámoše znám lidi atd. co jsem tu četl pár článků tak jsem koukal že až bude na serveru méně jak 500 hráčů bude herní server zrušen - což je mi líto ale aspoň bych se rád dostal na s7 a užil si tam poslední dny! ..... proto žádám o odpověď jestli je nějaká šance ještě zahrát !
 

DeletedUser16495

Guest
A když najdu nějáký registrační banner, a registruju se přez něj, a v nabídce najdu S7, tak se tam dostat nemůžu? Stejný postup jsem měl při registraci na S9. /účet smazán.
 

DeletedUser16495

Guest
Tak to se mýlíš duchu :klubun:

Našel jsem na fóru uživatele OldCadgera, klikl na jeho banner v podpisu, registroval se a naskočil mi S9 :) Na něj jsem klikl, a hrál. Vím to jistě, páč jsem dostal bednu Billa ! :zásek:


Menší chybička :zásek: u tohoto smajlíka střílí jen levá pistolka !
 

DeletedUser13514

Guest
S9 není uzavřený svět. Na něj se lze registrovat.
 

DeletedUser16495

Guest
Aha, pardon asi moje chybička, toho jsem si nevšiml :klubun:.
 

Deleted User - 31870

Guest
S ohledem na připravovanou úpravu pravidel hry, by mělo být v budoucnu možné předat účet jinému hráči. Pokud by někdo z S7 končil a přenechal ti jej, je možné se tam dostat (ovšem pod nickem, který ten hráč používal).
 
Nahoru