• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Na kávu se supermoderátorkou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Jelikož vztahy mezi členy týmu a veřejností nejsou příliš dobré, napadlo mě pořádat akce, které by nás stmelily.

Konkrétně by šlo o pravidelné setkání zvané "Na kávu se supermoderátorkou", jejich cílem by bylo jít na kávu se supermoderátorkou. Akce by byla dopředu hlášená a vždy by se konala v jiném městě, napříč Českou republikou nebo Slovenskem. Hráči by mohli pokládat supermoderátorce různé dotazy ohledně herních mechanismů, případně si udělat společnou fotku.

Ten, kdo by se účastnil nejvíce setkání, tak by vyhrál funkci ve Wiki Týmu.
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Nejsem zaměstnancem Innogames, není mou povinností jezdit na srazy ani je organizovat. A taky mám svůj život. Takže rozhodně nemám v plánu se něčeho podobného účastnit. Takže zcela a jistě je návrh zamítnut. Pokud máte potřebu, jistě bude sraz (až tomu okolnosti dovolí), tam se můžete sejít s kým chcete. :)
 
Nejsem zaměstnancem Innogames, není mou povinností jezdit na srazy ani je organizovat. A taky mám svůj život. Takže rozhodně nemám v plánu se něčeho podobného účastnit. Takže zcela a jistě je návrh zamítnut. Pokud máte potřebu, jistě bude sraz (až tomu okolnosti dovolí), tam se můžete sejít s kým chcete. :)

Já myslím, že povinností a hlavně prioritou supermoderátorky by mělo být zcela jednoznačně pořádání srazů a následná účast na nich.
 

Symphie

Člen týmu
Asi máš smyšlené představy o tom, co je a není má prace. Jestli budete nadále vymýšlet podobné nesmyslné návrhy do hry, celou sekci návrhu a nápadů uzavřu. A píšu to naposled, už jste byli varování několikrát.
 

Symphie

Člen týmu
Ano, byla. kde i přes upozornění byla porušována pravidla a proto byla sekce zrušena. Já zde o tom nebudu diskutovat, pokud někteří neumí vymyslet smysluplné návrhy, nápady do hry, tak radši prosím nevymýšlejte nic :). Podobné návrhy rozhodně nebudou posílány do centrály.

Já vím mnohem lépe, jakou činnost by měla supermoderátorka vykonávat.

A naposledy sděluji, že sama vím moc dobře, co je a není mou prací. Poslední varováni i pro tebe. Uzavřeno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru