• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Najlepšia štyrka a jeden zlý

DeletedUser132

Guest
V jeden krásny rušní deň som sa z mojim najlepším kamarátom vybrali do jednej firmy.Ideme,ideme a tu úplne hore stálo logo firmy DiskoStu.Bol to môj bývalí najlepší priateľ na škole takže by mi možno požičal peniaze.,,Priateľu ja som asi zistil ako vznikol život.Chcel by som vyletieť do vesmíru a zistiť ako čo spôsobí čierna búrka.Podľa mojich výpočtou bude vo vesmíre zajtra.No lenže........"hovorí LynX.,,Lenže potrebuješ peniaze ako vidím.Dobre dám peniaze na ten tvoj projekt."hovorí DiskoStu a niekoho zavolá.Do dverí vstúpi moja bývala teraz jeho sekretárka.Svih,ruka konči na mojom líci.,,To bolo za čo?"pýtam sa dani1.,,Za to že si ma opustil."hovorí a zdraví sa s kopixom.,,Ona z vami poletí a ešte štvrtého."hovorí DiskoStu a otvorí dvere.,,Môj brat Maurícius bude ten štvrtý."hovorí a volá mu.Je tu ako na koni.,,Ahoj sestrička.Kedy letíme?"pýta sa Maurícius.,,Ja ho rozštvrtím drž ma LynX!"nazúril sa kopix.Na druhý den všetci sme už dávno vo vesmíre.,,O 7 hodín je tu búrka."vraví LynX a ide sa pozrieť či žijú ostatný.,,Pod zo mnou dana1.Tento svet môže byť tvoj ak povieš tri slová.Zobrieš si ma za muža?"riekne DiskoStu a vedie ju za ruku.,,A..ale...."kokce dana1.,,Asi som sa prepočítal búrka príde o štyri minúti!"vrieskam.,,No tak,problém je že kopix je vonku stihne sa vrátiť?"pýta sa Maurícius.Bola horšia než tornádo či hurikán.Nestihli utiecť zmenilo im to DNA.Prešlo to cez danu1,kopixa,Mauríciusa,DiskoStua a LynXa.,,Vstávaj spachtoš.Plastici nevedeli nič urobiť z tvojou tvárou."smeje sa a kýve s kopixom.Zobetrie zrkadlo no nič s ním nie je.,,Stále sa neprebrala?"pýtam sa.,,Je už.................
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser132

Guest
Najlepšia štyrka a jeden zlý-pokračovanie

,,Je už vonku z najhoršieho."vraví doktor.,,Prosím dajte jej tam margarétky.Na tulipáni je alergická."dá jej do vázy kvety sestrička a ja poberám sa preč.,,Kamarat môj ked jej nevyjadríš svoje city dnes na večeri tak ti odíde s tým namyslencom DiskoStuom."hovorí k LynXovi kopix a nejako mu nie je dobre,odchádza do izby.Sedí si LynX sám na stoličke a tu ho milo prekvapí dana1.,,Môžem si prisadnúť?"pýta sa dana1 a som pravdaže gavalier.Sadne si a spolu popíjame.Rozkýval sa naraz pohár a tu padá na zem.Dana1 ho zachytí dokonca zastaví.,,Co som to urobila?"riekne si to vo svojej hlave dana1 no LynX jej to opätovne povie.,,Cítaš myšlienky?"pýta sa a počuje z kopixovej izby krik.To je asi kopix no samozrejme bežíme tam.,,Dvere sú zamknuté!Kopix!"kríčím a pokúšam sa dostať cez nich.Svetlo ako z jasného neba.Kopix leží prepadá sa pod ním i postel.Od zúfalstva utečie.Konečne sa im podarí otvoriť dvere a vidíme veľkú dieru v stene.A tu malé zvieratko sa preplazí pri nohách.,,Dana1 pozri dole to som ja tvoj brat."počuť hlas ktorý sa nemenej podobá Mauríciusovmu.,,Cestujeme do Gronska a nájdeme kopixa."hovorím a odchádzame preč z tej nemocnice.,,Mauri už sa premeň naspäť na človeka." vraví mu dana1 a letíme na ňom lebo má schopnosť lietať.Na zemi ostane odkaz pre DiskoStua:,,Vdaka za záchranu.Tvoja nadčasová kráska a jej najlepší priatelia Rudy"LynX"Roberts,SuperMauri,chýbajuci Pravdivý muž.,,Ja sa ti LynX.........................
 

DeletedUser132

Guest
Najlepšia štyrka a jeden zlý-pokračovanie all 3.

,,Ja sa ti LynX pomstím!"povedal DiskoStu a vybili sa všetky žiarovky v meste.Potreboval viac energie tak si ich zašiel doplniť do elektrárne.Dostal sa do dolnej garáže kde prichádzal ku autu riaditeľ banky ktorý ho zrujnoval.
Hádka a tu urobí v ňom dieru,riaditeľ bol hned mrtvy.Kým z DiskoStua bol pomaličky blázon naši hrdinovia sa hľadali v Gronsku.
Na krásnom moste kopix sedí a tu samovrah sa mu prihovorí:,,Co je vám pane?Vy máte aspoň prečo žiť ja už nie.Manželka ma opustila som úplná nula bez života."povedal.,,Prosím vás neskákajte pomôžem vám zísť dole z mosta."povedal kopix no samovrah sa nebezbečne priblížil dalej.,,Pozrite život je krajší ak ho má človek s kým prežiť."podal mu ruku kopix.V tom prišli dana1,LynX a Maurícius.,,Zastav čas nech pokojne môžme prejsť dana1 cez oheň."povedal LynX.
Zastavila čas no v tej chvíli je už tam aj zlý DiskoStu.,,A naskytla sa otázka zastaviť jeho alebo zachrániť samovraha?"premietalo sa všetkým v mysli.,,Ja to už neudržím pohnite si ak nechcete mať viac mrtvych!"vrieska po nich dana1.
Maurícius pomohol kopixovi zachrániť samovraha no ešte chýbala ona do štyrky.LynX zaútočil na DiskoStua no ked ho chytil za hlavu bol úplne slabý bez života.,,Pusti ten oheň a pod nám pomôcť lebo ty zabije tvojho milovaného!"kričal kopix kým držal DiskoStua aby nezabil LynXa.Po chvíli LynX vstal oprášil si odev a povedal z úsmevom:,,Ja som nesmrtelní......."Poskladali sa do nejakého útvaru a vyslali lúč ktorý premenil DiskoStua na kamen.Naložili ho do kabíny uzamkli a teraz je možno niekde v Afrike.,,Víťazstvo.Kde je Maurícius,LynX a dana1?"zostal tam sám kopix pred vchodom na lod.Maurícius balil dámy na lodi no párik hrdličiek stál pri romantickom západe slnka.,,Nechceš vodu?"pýta sa LynX a niečo vyťahuje z kabáta.Pokľakne na zem a vyskúša ju poprosiť o ruku.,,Vezmeš si ma za muža?Ja viem že si do mňa zamilovaná."hovorí.,,No...hm...áno vezmem."povie dana1 a začervená sa.,,Musíš si prsteň nasadiť na ruku"podáva jej ho LynX.,,Prepáč zabudla som v tom šoku."zašepká a od hamby ihned prsteň nasadzuje na ruku.Od tedy sú Rudy"LynX"Roberts,Nadčasová kráska,SuperMauri a Pravdivý Muž superhrdinami.Možno niekedy zachránia kožu i vám.
 
Nahoru