• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nalezení produktu - štěstí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj vím že odpověď bude zkoušej dále, ale to už je vzteku.

Už 40 hodin hledám 1 lopatu mám větší příjem jsem dobrodruh a ještě celou sváteční sadu samozřejmě dělám kopat hroby kde je větší šance než na stavbě závlahových zařízení, zkoušel jsem několik míst na mapě dělat pauzy atd. ale nic nepomáhá.
nevíte co s tím?
 

DeletedUser

Guest
Tohleto je prostě o štěstí, někdy to trvá celou věčnost a někdy ji najdeš hned. Musíš prostě hledat dál :)
 

DeletedUser

Guest
myslím že už hraješ dost dlouho nato aby Tě to tak překvapilo -skus se na to vyprdnout dělej chvíli něco jiného a pak se na tu práci vrať :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Podle mě nezáleží na motivaci, pokud hledáš produkt, který je k tomu přímo určený (kácet stromy-dřevo, Lovit krocany-krocan apod.)
 

DeletedUser4620

Guest
Prázdninová súprava nemá vplyv na nájdenie produktu...Ako bolo povedané, tak máš proste smolu - ja som tiež hľadal 2 moriaky a toho 2. som našiel až pri 12% motivácií a to som mal prémium vyšší príjem, takže šanca na nález jedného za 30 minút bola 20%...
 

DeletedUser

Guest
Prázdninová súprava nemá vplyv na nájdenie produktu...Ako bolo povedané, tak máš proste smolu - ja som tiež hľadal 2 moriaky a toho 2. som našiel až pri 12% motivácií a to som mal prémium vyšší príjem, takže šanca na nález jedného za 30 minút bola 20%...

Co jsou to ty moriaky ?
 

DeletedUser6120

Guest
Pokud ji potřebuješ do úkolu, tak ten úkol (zatím) odmítni - najdeš ji rychleji (nebo alespoň tak to mám já :-))
 

DeletedUser9733

Guest
Poslední 2 dny mám nějak smůlu na nálezy. Aktivoval jsem si premium na vyšší příjem, k tomu nosím neúplnou sváteční sadu + 15% štěstí a za 18 hodin vykrádání hrobů jsem nenašel nic. Když jsem premko neměl, tak jsem min. po 6 hodinách u těch hrobů něco našel...fakt zajímavé, nejspíš to fakt bude jen o tom, že máš buď štěstí, nebo smůlu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6324

Guest
To je normální a vůbec to neovlivníš. Zkoušej dál a střídej práce na štěstí (pokud teda nemáš jen vykrádání hrobů). S nízkou motivací se nalézají předměty fakt špatně.
 

DeletedUser9733

Guest
Zkouším přejít na jiné místo a tu samou práci. Motivaci si zvyšuji lékořicí

EDIT:
Ták, po 20 hodinách vykrádání hrobů jsem nenašel vůbec nic a to jsem měl 139 PB, + 15% na více štěstí z neúplné sváteční sady, + premium vyšší příjem. Motivaci jsem padat nenechal, když jsem ji zvyšoval lékořicí, dokonce jsem i změnil místo práce. Tomu se fakt říká PECH...premium běží a nenacházím ani produkty. Ještě, že mám z toho alespoň ty dolary
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru