• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Narozeninové kalhoty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6213
  • Vytvořeno

DeletedUser6213

Guest
Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví něco bližšího ke kalhotám do sváteční soupravy. Nerad bych něco zmeškal. Dnes jsem objevil, když jsem si oblékl sváteční soupravu, že jsou k ní navíc i kalhoty. Díky za informace.
 

DeletedUser3338

Guest
Jediné, co se o nich asi dá zatím zjistit je jejich ID :).
[item=10181]

Navíc do hry je přidaná další sada. Možná na nás chystají nějaký úkol. I když mi ty předměty nepřijdou nijak zvlášť dobré :D
Novou sadu si můžete prohlédnout pod těmito ID:

[item=40036]
[item=11170]
[item=470]
[item=295]
[item=41008]
[item=10180]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4876

Guest
Je to k 5 výročí hry, budou se hledat svíčky a dort a za to se dostanou ty kalhoty :)
 

DeletedUser6213

Guest
Nechci vypadat jako neznalec, ale 5 výročí hry bude kdy?
 

DeletedUser4876

Guest
Je aji v uspechu, jen nevim v jake práci ho hledat, zatim jsem nic nenašel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Otázka je zda to bude ke spuštění bety (což asi už ne) nebo prvního ostrého světa.
 

DeletedUser4876

Guest
Já to nenašel ani na betě :D
Jinak na slovensku už to taky našli.
 

DeletedUser

Guest
No co říct buď s náma pěkdne vypekli... protože to se dalo najít dřívějc.... a já viděl hríče co už tí svíčky malo...
 

Deleted User - 31870

Guest
Byl to bug, který měli upravit menším updatem. Akce bude spuštěna i na klasické světy, přesný termín nesmíme oznámit, máme povoleno podat informace maximálně den před akcí. Teď je akce v testování na Betě.

Nicméně česká verze oslaví své vlastní výročí 5. roku ke spuštění prvního světa, akci nejspíše k tomu dáme na prázdniny, kdy je dostatek času.
 
prosím narvěte co nejvíce unikátních úkolů na prázdniny, kdy spousta lidi jezdi na dovolené, to se pak ukáže, kdo na to opravdu má ... a nejlépe někam mezi Husa a Metoděje, to je jistota
 

DeletedUser

Guest
myslím, že Darling myslela, nejakú akciu čiste českého westu (asi na fóre a pod)...lebo tá narodeninová úloha v hre má byť podľa toho čo som čítala na SK fóre od 30.4.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, je to od 30. a dříve jak zítra je zakázáno zveřejnit informace, což jsem tu již avizovala předem.

kluge, Ighas - nebude to krátkodobá akce, když už - tak aspoň na měsíc, což bude dost času.. nevím, proč to kolegové mazali, vrátila jsem příspěvek a ráda zodpověděla.. :)
 

DeletedUser9350

Guest
Mě stačí to potvrzené datum 30tého. Podle toho se dokážu už zařídit.
 

DeletedUser1318

Guest
Ano, je to od 30. a dříve jak zítra je zakázáno zveřejnit informace, což jsem tu již avizovala předem.

kluge, Ighas - nebude to krátkodobá akce, když už - tak aspoň na měsíc, což bude dost času.. nevím, proč to kolegové mazali, vrátila jsem příspěvek a ráda zodpověděla.. :)
Nevím, jestli jsem se v tom trošku neztratil.
30.4. bude "geburtstag" akce přímo ve hře, a ta akce, která nebude krátkodobá, bude akce související s narozeninami a proběhne na fóru?
 
Nahoru