• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Narozeninové kalhoty

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6213
  • Vytvořeno

Deleted User - 31870

Guest
Za chvíli budu zpracovávat informace do oznámení, tak se vše dozvíte.. ;)
 

DeletedUser9530

Guest
Aspoň kdyby ta úkolová řada byla před nasazením přeložená, ale to bych chtěl moc, co :klubun:.
 

DeletedUser3132

Guest
Asi mi to německy nemyslí, ale kde se, prosím vás, dají najít ty svíčky?
 

Deleted User - 31870

Guest
Za překlady se omlouváme, všechno bylo přeloženo, jen to opět špatně nahráli..
 

Deleted User - 31870

Guest
Do miniupdatu, který Němci nahrávali, to šlo jen ve správném pořadí. Po miniupdatu to jde už jakkoliv na těch pracích.
 

DeletedUser1318

Guest
Do miniupdatu, který Němci nahrávali, to šlo jen ve správném pořadí. Po miniupdatu to jde už jakkoliv na těch pracích.
Takže když to shrnu ke klíčovému okamžiku, kdy byl úkol spuštěn:
Oznámení špatně, (to původní - odměna nikoliv na jednom světě, ale na všech se stejným nickem)
čeština špatně, (původně němčina - po opravě zhruba po dvanácti hodinách vpořádku)
úkol špatně (do miniupdatu nešlo splnit podle původně daných propozic - zůstalo prvotní nastavení, kdy bylo nutno zachovat pořadí)...
divná oslava (vzhledem k výše uvedenému, pro mne opravdu divná, pro mne ještě pořád není standart to, že ani takováto drobnost se neobejde bez tolika chyb)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
No :) Oznámení bylo správně (kromě mé blbosti v kopírování 5.1 a ne 1.5.), čeština je OK (jen ji nenahráli, až s opravou), úkol je správně (nastavení je opraveno, nebyl problém jej plnit ani bez opravy) a hodnocení oslavy mi nepřísluší.. ;)
 

DeletedUser1575

Guest
jen dotaz kde najdu zadavatele ukolu na tenhle narozeninový set nebo jeto podmínka mít splně nějakou řadu úkolů jestli je to někde již zodpovězeno dejte link
 

Deleted User - 31870

Guest
Přečetl sis oznámení o této akci? Máš to tam napsané ;)

Na UPD level 20
Na úkol level 10 + splněná série Vzhůru do nového dobrodružství + je tam popis jednotlivých úkolů
 

DeletedUser8071

Guest
Pardon, ale ty kalhoty půjdou zase získat až třeba 15.04.2018 ? Prostě máme smůlu?

dneska je 17. pokud jsem to prošvihl, táááák ......!
 

DeletedUser

Guest
Úkolová série s tím spojená - The West má narozeniny je v systému i pro tento rok, startovat by měla 30.04 - určitě budeme informovat jak na fóru tak i ve hře. ;-)
 

DeletedUser16057

Guest
Zdravím,
je to trochu starší záležitost.
Nevíte, jak je to ohledně kompletní Sváteční sady a jejím bonusem(90% na vyšší štěstí a +40 PB)?

Nějak si nedovedu představit co mi ten bonus "dá" a to už vůbec po vlastním zkoušení(kromě získání těch 40PB).
 

DeletedUser16057

Guest
No, ptám se proto, že na určitém světě jsem si to oblékl. Spotřeboval skoro 100 energie a nepadl jediný item. Když jsem si doplnil a nasadil věci určenou pro danou práci + zlatý krejcar(+15% na štěstí a 15% zisk $ ze všecho), tak už začaly padat.
Kde je chyba? Napadá mě jen jedna a to v moji trpělivosti. :P :D
 
Nahoru