• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nastavení dalšího světu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtěl bych s zeptat pokuď by se spouštěl další svět což se asi nestane jestli by tam nešlo změnit pár specifických nastavení:
1)Normální rychlost světa
2)Nešlo by uplatit šamana - zejména aby neměl každý 3.klíč
3)Zrušení doplnění energie za nuggety - nuggeťáci nespí(viz Buffalo)
4)Zrušení doplnění energie při leve up - díky tomu se velmi rychle přeskakují první úrovně což je škoda(npc+energie=rychlý skok)

Podle mne by si west s timto nastavenim zahrálo ráda spousta lidí...
 

DeletedUser

Guest
1) Kedy bude nový svet, prípadne nový update hry?
• to záleží od vlastníkov tejto hry, firmy Innogames. Keď budeme mať bližšie informácie o dátume spustenia nového sveta alebo aj jeho nastavení, či nejakej inej hernej aktualizácie, určite sa to včas dozviete z úvodnej stránky hry, z fóra The West alebo aj prostredníctvom hromadnej správy, ktorú vždy hráčom posielame pri novom svete alebo aj pri nových aktualizáciách hry.
 

DeletedUser7836

Guest
1) Kedy bude nový svet, prípadne nový update hry?
• to záleží od vlastníkov tejto hry, firmy Innogames. Keď budeme mať bližšie informácie o dátume spustenia nového sveta alebo aj jeho nastavení, či nejakej inej hernej aktualizácie, určite sa to včas dozviete z úvodnej stránky hry, z fóra The West alebo aj prostredníctvom hromadnej správy, ktorú vždy hráčom posielame pri novom svete alebo aj pri nových aktualizáciách hry.

Ale on sa predsa nepýta na dátum spustenia sveta....

Ikaran, skúsim sa popýtať administrátorky, či by sa dalo upravovať nastavenie svetu. (keď ju zastihnem)
 

DeletedUser

Guest
já se neptám kdy bude ale zda by šlo zařídiť pár věcí v nastavení...
 

DeletedUser

Guest
Ako viem, on do hry až tak nemôže zasahovať.Tak skôr nie.

Ale tiež "to záleží od vlastníkov hry InnoGames"
 

DeletedUser7836

Guest
Pozoruhodné.. stále ma prekvapuje, že všetci majú lepšie informácie ako team.

Uvidíme, čo nato povie adminka až potom sem napíšem. Príspevky začínajúce so slovami "ja si myslím" moc nepomôžu.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte o tom, že by se ve světě spoštěl svět pro klasické hráče?
To je nejvíce podobné našemu S1 (dvouhodinovky, co nejmíň nugetování)
 

DeletedUser

Guest
Vieš, toto je hlavne o peniazoch.Inno chce čím viac z peňazí z ľudí dostať von.Tak preto zapli nuggetové svety.
 
Vieš, toto je hlavne o peniazoch.Inno chce čím viac z peňazí z ľudí dostať von.Tak preto zapli nuggetové svety.

Jsem rád že si hráči uvědomují že west je mimo jiné výdělečný podnik. Akorát ten pohled je trochu jiný, platba je dobrovolná, kdo chce má možnost využít prémium. Naní žádná škoda či vina hráčů ani společnosti že toto dělají - naopak je to normální stav.

Celý problém je v tom, že hráče a obvzláště ty neplatící štve že platící hráči, dokážou zpravidla prémiové výhody velice dobře využít. Sám se nestydím na Buffalu vhodně investovat. Zúročil jsem svoje zkušenosti na westu a podpořil toto premiem, tak jako mnoho jiných, nevím co je na tom tak dráždivého.

Hráči se dožadovali inovace která při přestupu úrovně zajistila doplnění krve a energie. Ted jim to vadí, protože to dost pomáhá, jenže ne jim ale těm druhým a to je vážný problém.

Já říkám, nebuďte hloupí nebuďte žárliví a uvědomte si už že west je výdělečný produkt. Hráči platí, společnost hru provozuje a tak to chodí. Každému to musí být známé, nevím proč se někteří diví a jsou pak ještě zlí. Dneska si platí hru někteří hráči, vy si za několik let budete zase platit něco jiného a nikdo vám to vyčítat nebude.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1451

Guest
Nevíte o tom, že by se ve světě spoštěl svět pro klasické hráče?
To je nejvíce podobné našemu S1 (dvouhodinovky, co nejmíň nugetování)

Podle všeho už další světy, jak ty říkáš pro "klasické hráče", nebudou spouštěny. Ale nevím v čem ti brání se zaregistrovat na nějaký starší svět a tam hrát. A nebo hrát na novém. To že se tam může "víc nugetovat" tě přece nemůže nějak obtěžovat.
 

DeletedUser

Guest
Podle všeho už další světy, jak ty říkáš pro "klasické hráče", nebudou spouštěny. Ale nevím v čem ti brání se zaregistrovat na nějaký starší svět a tam hrát. A nebo hrát na novém. To že se tam může "víc nugetovat" tě přece nemůže nějak obtěžovat.

Tohle je rada pro fakt nějakýho Blb***a, a ne pro profi hráče jako je Bonehead, nebo ostatní, včetně mě, jde taky o umístění, jak si vydobiješ něco, když budeš ušmudlaná třicítka a ostatní budou nad 70....
 

DeletedUser9530

Guest
Přesně tak, na S1 nebo S2 je spousta volného místa a splňují většinu tvých požadavků :hoj:. S nastavením nového světa naši admini asi nic nezmůžou, to budete muset výš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tohle je rada pro fakt nějakýho Blb***a, a ne pro profi hráče jako je Bonehead, nebo ostatní, včetně mě, jde taky o umístění, jak si vydobiješ něco, když budeš ušmudlaná třicítka a ostatní budou nad 70....

West není určený jedině pro profi hráče, ale pro hráče obecně. Někdy prostě není možné žádné řešení, nejde vyhovět všem. Tady je třeba říct; je nám líto bohužel, nemáme co chcete.
 

DeletedUser1318

Guest
...ne pro profi hráče...
Motáš tu hrušky s jabkama, platící hráč není to stejné jako profesionální hráč.
Snad není tak těžké pochopit, že platící hráč zaplatí jen, když za zaplacení dostane nějakou hmatatelnou výhodu. Za email s poděkováním platit nebudu. A když nebude platit nikdo, tak ani hrát nebude nikdo.
Toto téma je tu už mnohokrát probrané i jinde.
Mimo to, silně pochybuji o tom, že by měli v plánu otevřít nový "free" svět, když proskakují informace o vytvoření "mezinárodního" světa s šasově limitovaným přístupem výhradně jen za nugetty.
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj, chtěl bych s zeptat pokuď by se spouštěl další svět což se asi nestane jestli by tam nešlo změnit pár specifických nastavení:
1)Normální rychlost světa
2)Nešlo by uplatit šamana - zejména aby neměl každý 3.klíč
3)Zrušení doplnění energie za nuggety - nuggeťáci nespí(viz Buffalo)
4)Zrušení doplnění energie při leve up - díky tomu se velmi rychle přeskakují první úrovně což je škoda(npc+energie=rychlý skok)

Podle mne by si west s timto nastavenim zahrálo ráda spousta lidí...

Zdravím,

o nastavení světa se stará a rozhoduje přímo firma, na této hře se neupravují světy aby byli odlišné podmínky, pro různé světy.
Pravděpodobně tomu tedy nebude jinak, ani při startu dalšího světa.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, chtěl bych s zeptat pokuď by se spouštěl další svět což se asi nestane jestli by tam nešlo změnit pár specifických nastavení:
1)Normální rychlost světa
2)Nešlo by uplatit šamana - zejména aby neměl každý 3.klíč
3)Zrušení doplnění energie za nuggety - nuggeťáci nespí(viz Buffalo)
4)Zrušení doplnění energie při leve up - díky tomu se velmi rychle přeskakují první úrovně což je škoda(npc+energie=rychlý skok)

Podle mne by si west s timto nastavenim zahrálo ráda spousta lidí...

Jsem proti všem těmto bodům, i když nejsem nuggeťák. Na nuggeťácích vydělává firma a bez nich by the-west nebyl.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru