• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Navrh - migrace, spojeni svetu...

Migrace, spojení světů


  • Celkový počet hlasujících
    28
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser7239

Guest
Teď zase nechci nikoho urazit já, ale světy, kde je jen pár stovek lidí (teď myslím ty do 400), jsou podle mne něco jako pacient s rakovinou, se kterým už je boj předem prohraný, avšak milující rodina mu nechce udělit milost (eutanazii), protože si myslí, že to ještě zvládne. Staré světy to už rozhodně nezvládnou. Ať už se na to díváš jakkoliv.

Už jsem to tu někde psal. Světy na kterých je asi jen 400 lidí nebo míň jsou prázdné proto, že se jedná o světy uzavřené. Možná i já jsem na těch světech měl svoji postavičku před tím než přišla verze 2.0, ale pro delší neaktivitu byla smazána. A přihlásil bych se tam znova, kdyby to šlo a jistě i víc hráčů, které ta hra baví. Jen nechápu, proč by se ty světy měly scvrknout do jednoho. To by byla pro mne nuda, když pracuji hodinovky. Tak pěkně kolují od jednoho k druhému skoro NONSTOP. :D A kdyby byl jeden taky bych si moc nezahrál, protože i kdybych u toho dlouho seděl a mačkal po 15 s (nepadá to tak jako při SPEED světech) tak bych zase byl brzy bez energie. :(
 

DeletedUser9371

Guest
Jen nechápu, proč by se ty světy měly scvrknout do jednoho. To by byla pro mne nuda, když pracuji hodinovky. :(

Tebe to baví chlape ? Třeba na světě 7 je 300 hráčů s bídou. Hrajeme tam jen ze setrvačnosti, ticho, nuda. Dohrávám svět, jednou jsem začal v roce 2009, tak to prostě dotáhnu až do konce, denní aktivní hrou. Ale už to nebaví .
Jeden svět, neplacený, klasika po staru a tam stáhnout všechny hráče ze zavřených světů s možností, aby byl svět aktivní i pro nové hráče. Myslím si, že by to byla super hra i ku spokojenosti INNA , co se týče peněz ze strany hráčské komunity. Možná bych začal platit i za ty nesmyslné tomboly, losovačky, rulety a další hňupoviny.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Tebe to baví chlape ?

No právě, že mně to takhle baví. :) Nemusím čekat než mi na jednom světě postava odpracuje úkoly, ale mezitím co ona pracuje můžu zadávat práci ostatním. A než to všechno zadám uplyne čas té první. A neberu to stereotypně , protože na každém světě se snažím vytvářet jiný charakter postavy. Na jednom kovboje pracujícího pro tajný spolek, na druhém osadníka zaměřeného na dynamity a na třetím zase indiána propadlého duchu zla. :D Ale na uzavřených světech nejsem tak mi to je jedno jestli se zruší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Škoda, že nehraješ Gringo uzavřené světy, je tam zábava. :D

Ale je pravda, že si můžeš všechno dělat v klídku.
 

DeletedUser16969

Guest
migrace

Šla by migrace na cizí světy? Třeba jít na nějaký turecký bojovat proti islamistům by byla větší zábava :D
:2:
 
Byl by zajímavý svět kde by byli rovnomerne zastoupene narodnosti, ktere by tvorili alianci a bojovali proti sobe :)
 

DeletedUser1318

Guest
Aby bylo dosaženo rovnoměrnosti, bylo by určujícím limitem množství hráčů z nejslaběji zastoupené národnosti.
Pokud by se "hrálo" na percentuální systém, asi by nás převálcovali početnější komunity.

Co by ale mohlo být zajímavé, pokusit se třeba vytvořit nějaký podobný projekt se slováky.
Jen by to chtělo nějakou přípravu a spolupráci. Schvalování od Inna by možná ani nemuselo být nutné, kdo se kam přihlásí je nakonec jedno.
Edit: Jak tak o tom přemýšlím, vzhledem k jisté nedávné řevnivosti mezi týmy to asi není moc reálné...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Tak on by to nebyl problém, pokud by Linteo souhlasil - a ani by k tomu nemusel být souhlas Inna. Krásně by se to dalo zrealizovat při speedu (jednou by se uskutečnil pod taktikou českého týmu a podruhé pod taktovou slovenského, nebo naopak - to je jedno). Je ale také otázkou, co by mělo být cílem - oč hráči stojí a jak pojmout vyhodnocení - 50 nej hráčů splnících cíl? Myslím, že by to byl dobrý námět pro někoho šikovného do sekce návrhů a nápadů.. :)
 

DeletedUser16969

Guest
No Slováků je milión i na českém westu chtěl sem Turky:radní:
 

DeletedUser16969

Guest
No problem, zaregistruj se a domluv to: http://forum.the-west.org/ :D
Ikdyž, oni to tam mastí snad jen na čtyřech světech, a na fóru mají kolem poloviny z našeho počtu uživatelů, to už i těch na Slovensku je víc než Turků.
nemuselo by se to domlouvat jenom by se otevřela brána :bey: jako byla třeba Hvězdná brána a tou by se migrovalo :kobylka: na jejich svět :zásek::2::2::2:
ti by koukali :D
 

DeletedUser1318

Guest
Pro ty, kteří nevědí, tak se alespoň částečně nápad dává do pohybu. Nevím, zda to způsobil přímo on, nebo se to dlouho plánovalo (spíš to druhé), ale kdo by o tom chtěl vědět něco víc, tak tady:

http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=29108

??? dává do pohybu???
To není nic nového, co by se dávalo do pohybu nějakým nápadem, je to už běžná reakce poskytovatele hry na problémy s odbytem produktu. Nejsou hráči, svět se zruší.
Aby nějaký nápad něco ovlivnil, musel by vzejít od Inna, docela to moc nevypadá, že by se westem ještě někdo nějak seriózně zabýval.
 

DeletedUser

Guest
??? dává do pohybu???
To není nic nového, co by se dávalo do pohybu nějakým nápadem, je to už běžná reakce poskytovatele hry na problémy s odbytem produktu. Nejsou hráči, svět se zruší.
Aby nějaký nápad něco ovlivnil, musel by vzejít od Inna, docela to moc nevypadá, že by se westem ještě někdo nějak seriózně zabýval.

Částečně máš pravdu. Ano, je to běžná reakce INNO. Avšak ona reakce se vztahuje i k onomu nápadu. Tím, že ve stejné době, kdy byla uzavřena tato anketa, byly zároveň naplánovány uzávěrky oněch světů a jejich sloučení (hráčům bylo poskytnuta možnost migrace na další světy, tudíž se dá mluvit o sloučení dvou světů), tudíž se alespoň částečně nápad realizoval. To, že to plánovalo INNO dlouho a tomuto nápadu to hrálo do karet, je už vedlejší. :-)
 

DeletedUser1318

Guest
V tom případě se slučování světů děje běžně a s nějakým novým nápadem to nemá nic společného.
Zmíněný nápad je jiný v tom, že chtěl sloučit všechny zbývající světy do jednoho, respektive dvou - jeden prémiový, druhý neprémiový.
Samotná migrace a rušení tudíž nové není.
Domnívat se, že Inno začne "skákat" (nebo už snad skáče) podle toho, jak posíláme nápady, je naprostý idealismus.
 

DeletedUser

Guest
V tom případě se slučování světů děje běžně a s nějakým novým nápadem to nemá nic společného.
Zmíněný nápad je jiný v tom, že chtěl sloučit všechny zbývající světy do jednoho, respektive dvou - jeden prémiový, druhý neprémiový.
Samotná migrace a rušení tudíž nové není.
Domnívat se, že Inno začne "skákat" (nebo už snad skáče) podle toho, jak posíláme nápady, je naprostý idealismus.

Já neříkám, že bude skákat. Já jenom říkám, že se to částečně děje - u INNA. A dříve to být nemohlo, protože dříve nebyl onen návrh. Kdyby byl dříve onen návrh a zrovna by probíhala v minulosti obdobná anketa související s této, pak by se to dělo (v rámci návrhu i minule). Protože v minulosti se dvě dané události nekřížili (tedy nebyla zároveň anketa a zároveň migrace), nemohlo se to dít.
 

DeletedUser7239

Guest
Já jenom říkám, že se to částečně děje - u INNA. A dříve to být nemohlo, protože dříve nebyl onen návrh.

Návrh žádný být nemusel, protože se stejně migrovalo. Mimoto tohle neměl být návrh na anketu, ale spíše na diskusi nad tím. Takže je zbytečné řešit jestli dalo INNO na návrh hráčů nebo ne, když to měli v plánu. :)
 

DeletedUser

Guest
Návrh žádný být nemusel, protože se stejně migrovalo. Mimoto tohle neměl být návrh na anketu, ale spíše na diskusi nad tím. Takže je zbytečné řešit jestli dalo INNO na návrh hráčů nebo ne, když to měli v plánu. :)

V tom, že je to zbytečné řešit, máš zase ty pravdu, takže tímto posledním příspěvkem bych to uzavřel. :-)
 
Nahoru