• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nešťastná Marie Roalstad

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Marie je pěkná a pohledná.Přijďte všichni naleje vám to nejlepší whisky v širém okolí. A také každé 3 zdarma . Je otevřeno celý den a noc.Přijďte , neprohloupíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
 

DeletedUser

Guest
sorry za ten predchozi prispevek - omylem sem napsal .bmp a nejak mi tam nevim proc zmizelo tlaciko editovat tak jeste jednou
postertw.PNG

neni to moc dobra kvalita, ale aspon je to trosku realnejsi :)
nic lepsiho sem nestih...
 

DeletedUser

Guest
Devět hodin již zvony na věži bijí,
není to v salóně tak, jak to bývalo,
její ruce špinavé sklenice myjí,
kdysi víc lidí u Marie se skrývalo.
Whyskey, rum u Marii,
K tomu jeste lalii.
 

DeletedUser

Guest
jdu okolo,silný řev,
na popravišti stříka krev.

Dovnitř láká krásná dívka,
dám si jedno či dvě pivka.

za pár šupů máš tam všechno,
akorát nehrajou tam techno.

zábava je vždycky velká,
právě pustila se telka.

už mám v sobě čtyři piva,
Mari roalstad se na mě dívá.

právě rvačka strhla se tam,
a já z židle v mžiku slétám

již unaven jsem z pozdní rvačky,
skoro všechny chytli ........... .

pokoje tam nejsou drahé drahé,
najdeš v nich i dívky nahé.

můžeš užívat si do rána,
vždyť půda je již z orána.

tohle by chtěl každý mít,
však nemusíš jen tajně snít.​

Tohle vše zažiješ v salonu Marie Roalstad!!
PŘIJĎ SE PODÍVAT
 

DeletedUser

Guest
http://cz1.the-west.cz/game.php
BĚŽ DO SVÉHO SALONU ZA MARII ROALSTAD !
je to tu těžké.ale opravdu proto potřebuju pomoc , ale nikdo nechce.
víš vposlední době sem nikdo nechodí.mzda je velmi malá a už vůbec nemyslim jak se bob kvůli tomu trápí.
nechce se mi tady ještě dělat.je po deváté večer a jsi tu jen ty.
už asi půjdu domů.řekni bobovi , že mu musim zítra něco říct.


DISKVALIFIKACE - porušení pravidla hry fair-play (2 různé články od stejného soutěžícího).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hej Hochu pod se k nám napít,či zahrát trochu hazardu,co?nechces?Já myslím ze to je lákavá nabídka.Máme uplně vše na co si spomeneš!!Nevěříš??Tak se pod přesvědčit :sugar sugar: a nekoukej venku,je tam mráz a sních,takže ti je zima a ne že ne!!Pod se k nám zahřát do teplíčka ke kamnům kartám a svařačku!Nebo že bys měl hlad?Myslíš že nemáme jídlo?Tak to si na omylu chlapečku!Zase nevěříš?Tak se pod přesvědčit:sugar sugar: A jsem Pěkná mladá dáma s vkusem pro humor:cool1: Čekám tě tu!:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
BĚŽ DO SVÉHO SALONU ZA MARII ROALSTAD !
šel jsem si do baru po deváté hodině si dát po těžkém dnu na poli sklenku wisky.přišel marie a zeptal se co bych si dal.šlo jí vidět v očí , že plakala tak jsem se zeptal co se stalo.je to tu těžké.odpověděla:ale opravdu proto potřebuji pomoc , ale nikdo nechce.
víš vposlední době sem nikdo nechodí.mzda je velmi malá a už vůbec nemyslim jak se bob kvůli tomu trápí.
nechce se mi tady ještě dělat.je po deváté večer a jsi tu jen ty.
už asi půjdu domů.řekni bobovi , že mu musim zítra něco říct.
[/QUOTE]vtý chvíli jsem si uvědomil , že tomu musim pomoc.
ale jen jsem si musel dát aspoň panáka.když přišel bob a vyprával se kde je marie odpověděl jsem mu obyčejnou odpovědí:eek:na tady není.

bob se začal rozčilovat proč odešla když je teprve 21:13 a lidí sem jde víc a víc.
já mu řekl to co chtěla marie abych mu řekl.

bob byl najednou takoví divný a skleslí.když mi donesl wisky vidšl jsem jak lepí na dveře:
UŽ NIKDY NEOTEVŘEME!!

viděl jsem to a hned jsem vystartoval jak raketa k bobovi.boe co to děláš!všichni kovbojové nebudou mít kam si večer sednou!
bob mě uklidňoval.pak jsem se naštval a šel jsem za marií. bylo už pozdě a vzbudil jsem jí.
ptala se co tady chci a já ji zastavil a řekl jsem jí ať neblbne , že bob to tam chce zavřít!a to bude konec!
marie jen odpověděla:mě to je jedno.
řek jsem jí , že že bez ní to nebude ono!
najednou se otočila a zeptala se:proč si to myslíš?
začal jsem koktat a znervózněl jsem.
odpověděl jsem jí , že ji miluju a nechci aby odešla.
začala brečet a řekla , že mě taky miluje a vrátí se do práce hned zítra!
pak jsme sidali pusu a byla velmi pěkná.

od tý doby to bylo jak v pohádce :)

DISKVALIFIKACE - porušení pravidla hry fair-play (2 různé články od stejného soutěžícího).


P.S.: prosím, přečtěte si celý úvod soutěže/úkolu včetně příběhu a pravidel, vyvarujete se tak diskvalifikace a hlavně si ZVÝŠÍTE šance na úspěch (Kdo to je Marie Roalstad?)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Marie Roalstad je děva lepá,
ke všem Tvým neduhům vždy bude slepá
Potěší, pomazlí, zahřeje v pelíšku
po ránu nabídne sektu Ti skleničku.

Kdo přijde za Merry v nejbližších dnech
zažije to co dosud jen v žhavých snech
Přijďte se přesvědčit jaké má vnady
hloupý kdo pracuje a není tady.

Nejlepší zážitky, nejnižší ceny
budou jen od téhle překrásné ženy.


Salón Marie Roalstad
provoz nepřetržitý
*** ceny lidové ***
 

DeletedUser

Guest
O Marii

Červená lucerna, jak dračí oko září,
to láká tě Marie s nevinnou tváří.
Pro ni střílí se, chlapci i muži,
když na ně se usměje a hodí jim růži..

Pak honky tonk piano vřavu tu přehluší,
Marie zpívá, o lásce, o duši.
Že láska je prodejná a růže vadne
že duše je ztracená, a srdce chladne...

A slova rozsívá teď ztichlou nálevnou,
i mordýři měknou, myšlenkou nádhernou,
že přestanou zabíjet i začnou pracovat,
jen aby mohli být s Marií Roaldstad.

Však každá píseň, mívá svůj konec,
a překrásným myšlenkám zazvoní zvonec.
Všichni se otřepou a spláchnou žitnou,
ty podivné myšlenky co za srdce chytnou...

A zas všichni u baru, rychle se opíjí,
falešně hrajou, perou a zabíjí.
I šerif se ožral, je zas jak dělo,
Marie dál zas nabízí tělo....

To příběh je jedné, barové děvy,
co na prodejnou lásku nabízí slevy.
Na venek tvrdá je, to každý vidí,
však uvnitř děvčátko, jež trápí se a stydí.......
 

DeletedUser

Guest
Navštivte Saloon Marie Roalstad!!!

Výtečné Whisky, :devil:tanečnice:devil: a poker!!!

Levná zábava v saloonu!!!:loool::loool:

Přijďte!:sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Tak teď já.

Marie Roalstad
Poutač na neljepší salón
Výpis z deníku ve kterém je vše
Marie Roalstad se narodila 13.4.1861. Jako mále jí banditi zabili oba rodiče, protože se vydali na dalekou cestu přes údolí zváné Údolí střel. Banditi jí jedinou nezabili protože byla krásná a věřili že jí tučně prodají. Jenže za rok se o tomto dozvěděl jeden indiánský muž jménem Waupee (White Hawk), protože to byl velmi statečný člověk, tak se tam vydal na vlastní pěst aby Marii zachránil.
Těžké to pro něj bylo zabít nebo postřelit tolik banditů, ale on se nezalekl a šel dál. Nenápadně se vloupal a už se střílelo „bum, prásk, pic.“ Najednou se Waupee ocitl před banditským šéfem a viděl jak drží Marii a pistoli (přiloženou Marii na hlavu). Jenže v tu chvíli se vzadu objevil šerif John Fitzburn a majznul banditu právě vypitou flaškou od whiskey a bandita který byl v bezvědomí měl jasnou budoucnost !!!Vězení!!!. Všichni tři se zpřátelili a šli zpátky do města, kde viděli jeden malý salón. Tak do něj šli. Šli do salónu...Henryho Walkera který se zděsil, protože Waupee byl ošklivě postřelen. Henry měl lékařskou minulost a tak to šlo lehce. Asi díky tomu má Waupee k Henrymu takovou důvěru. Život šel dál a Marie vyrostla a hledala práci a tak jí Henry zaměstnal jako hlavní tanečnici. Všichno čtyři do toho baru dali tolik peněz, Prosím nezklamte je.


I ty můžeš mít pěkně prožitý večer, ale jen v salónu Henryho Walkera kde pracuje milá Marie Roalstad.

Jo, ty mluvím na tebe, ty který to čteš. Chceš si užít a to doslova? Tak neváhej a navštiv bar Henryho Walkera. A co ty dělníku vzadu? Pojď blíž a navštiv taky salón. I ty řemeslníku a ty bojovníku. A co vy pane? Vy to nezkusíte? Nikde jinde není lepší atmosféra než u Henryho Walkera!
A že jste to vy, tak dostanete slevu. Můžeš si vybrat ze dvou možností:
1.3+1 whiskey zdarma
2.Sleva na pokoj 10$
Marie a všichni z baru Henryho Walkera se na tebe budou těšit.




Promiňte já to psal ve wordu a zkopíroval tak to není tak pěkný
 

DeletedUser

Guest
tak to skusím

Jsi otrávený nudíš?
Skoncůj stím!
Pojď do salonu Marie Roasland
Krásné ženy,alkohol,čisté pokoje a hazard co si víc přát a to vše za bezva ceny.
Neváhaj a navštiv nás salón Marie Roasland
 

DeletedUser

Guest
Marie Roastad

Marie Roastad:
Kdysi se velmi dobře učila,ale jelikož ji nevzali na univerzitu tak se vyučila tanečnicí a servírkou.Je velice milá a šikovná.Jestli chcete vidět tak přijďte na taneční vystoupení Marie v sobotu 5.12.2008 v 18:00 v Baru Henryho Walkera v zadní místnosti,vstup 5$ zatančí vám Country tance.Výtěžek půjde na opravy v baru Henryho Walkera a část také připadne ji.
Pokud chcete se více dozvědět o Marii zde máme menší doplňující informace:Jako 1. dala dárek Henrymu-Matrace z vlny.Dokáže vám dodat informace bohužel ne vždy zadarmo a bez prostředků.
 

DeletedUser

Guest
Marie je hvězda která se ti nezdá!

Marie je hvězda, která se ti nezdá! Zpívá, tančí, obsluhuje zvedneš ruku a už tu je! Když si whisky objednáš dlouho na ni nečekáš. Hnedle ti ji donese, nádherně usměje se. Její zpěv tak krásně zní a co teprv když tančí to je ta největší šou, že kdyby whisky nedrželi tak i ostatní už tancujou!

Na divokém západě má Marie svůj salón, když přijdeš tak odejdeš jen namol.
Snad domů trefíš nebo si pokoj objednáš u Marie najdeš vše co jen hledáš!

Bar můžete najit je za stolovou horou ve městě známém svou dobrou náladou...


Snad se vám to líbí :-)
 

DeletedUser

Guest
Jednoho krásného večera se Marie Roalstand bavila s nějakým divným chlápkem(takový ten typ-slušňák, ulízlé vlasy atd. ) Už od pohledu bylo znát že má něco za lubem. Když jsem vešel otočil se a vrhl na mě vražedný pohled a ukázal, že má za pasem dva kolty. Marie ho jedním pohledem ho zkrotila. ,,Jen klid." řekla Marie ,,Je neškodný." Ještě se na mě nedůvěřivě podíval a byl klid. Marie se na mě podívala a zeptala se: ,,Copak jsi zamrzl člověče? Pojď sem a přisedni si. Muž se na ni podíval, už chtěl něco říct, ale Marie začala: ,,Tohle je pan Calwin. Bude mi pomáhat s reklamou a provozem baru. Po tom co Henryho zajali ti banditi se to nedá zvládnout." ,,Henryho zajali banditi?" ,,Ano. Někdo z Mexika sem přijel a odvezl ho. Já jsem byla zrovna vzadu a všechno jsem viděla. Nechci si ani představit co by se mnou udělali." V tom se ozval ten týpek. ,,Jestli nemáš nic na práci tak se prosím seber a odejdi." Udiveně jsem se podíval na Marii a ona přikývla." Nezbylo mi nic jiného než odtáhnout do jiných vod. Tušil jsem něco nekalého. Sedl jsem si ke vždy milému krejčímu panu Hardmorovi do výlohy a sledoval jsem salón. Po chvíly se dveře otevřely ten chlápek vyhlédl ven, pak se vrátil a rychle přitáhl Mariino tělo do vozu, který stál nedaleko. Běhal mi mráz po zádech a tuhla krev v žilách. Marie je mrtvá.

,,Vztávej! Vztávej! Co jsi dělal v noci?" Ptala se mně Marie. Až po krátké chvíli mně došlo, že to byl jen sen.
Vtom se otevřely dveře a do salónu vztoupil takovej divnej týpek...
 

DeletedUser

Guest
Henryho Salón

Chcete se pobavit?

Přijďte do salónu Marie Roalstad!

Spoustu jídla a pití,zbraní a různých věcí.


! !!!Při příchodu dostanete T-Bone Steak a lahev Whisky!!!! SPOUSTU ZAJIMAVÍCH ÚKOLŮ PRO VÁS!


:devil: A u Marie můžete vidět Spidermana a Batmana!:spiderman:
Je tu i Pivo A 100% pohoda!!!

Dávají se zde Zlaté nugety



To máte takhle:Jak je Marie hodná tak bych ji dal odměnu 5000$ a je to dost



Tak ona mi dala i 50 zlatejch nugetů.


Marie Roalstad
 

DeletedUser

Guest
Hej ty
Jo tebe volam
NUDÍŠ SE??​
Tak vyskoušej salon
U Marie Roalstad
Kdo tu na tebe čeká

Nelévat ti bude Barman Henry Walker
Na duel tě vyzve Šerif John Fitzburn
Na pokec nebo na Kouření tu je Waupee (White Hawk)
A Hvězda​
Marie Roalstad




Je tu vše na co si vzpomeneš


[/SIZE]
Chlast
Přestřelky
Lože
Tenečnice



Kdo přinese tuto pozvánku Big Wisky grátis
 

DeletedUser

Guest
Hola hej, sem koukej...
Marie Roalstad tě zve do svého salonu/COLOR]
Ať jsi muž,či žena, pro tebe je tu vždy nějaká odměna...
V salonu najdeš vše, na co si vzpomeneš. Od hazardu, whiskey až po tanečnice a kouření za tu nejlepší cenu v okolí, tak neváhej a zastav se při své cestě v salonu Marie Roalstad, nebudeš litovat...

...Naše dívky na Tebe vždy čekají...[/COLOR
 

DeletedUser

Guest
SIZE="7"]MARIE ROALSTAND [/SIZE]
Je velmi dobrá a přátelská jen se mi nelíbí že když našla zlatého sokola chtěla po mě tučnou dávku odměn pro ni a nebo 3bobule a 200dollaru jinak to je velmi hodna a hezka dama obsluhovat ti bude Barman Henry Walker
na bitku:loool:Šerif John Fitzburn aa na film:loool: Waupee (White Hawk) a hvězda v sallonu je
Marie Roalstad
 

DeletedUser

Guest
Marie

Pojď do salónu
čekám tam na tebe:cheers:
přivítá tě i barman Henry Walker
Teď něco o mě. Já jsem pohledná tanečnice a zároveň servírka. Jsem přírodní blondýna s modrýma očima a prsa mám tak akorát.
Moje jméno je Marie Roalstad.
Tímto tě chci pozvat do salónu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru