• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
:killer::killer::killer:Nenávidím science-fiction hry, roboty atď.

EDIT : A to "supreme commander forged alliance" je fakt kravina ;)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych vědět jestli jste to hráli... Pak můžete teprve ony hráče za hraní WoW kritizovat... Já osobně to zkusil a nechytlo mě to.
 

DeletedUser

Guest
Taky říkám že WoW je kravina, jenom chodíte a zabíjíte a získáváte zkušenosti, pořád to stejné chvilku může bavit ale pak dostanete 70 level a nemůžete dále takže o ničem.
 

DeletedUser3698

Guest
Nevim jetsli jsi si toho vsimnul ale v te hre nehrajes sam, vubec na ni neni zabavne to co rikas ale neco jineho treba by jsi to pochopil, pokud by jsi tak apson 0,5roku hral ;)
 

DeletedUser

Guest
Nevim jetsli jsi si toho vsimnul ale v te hre nehrajes sam, vubec na ni neni zabavne to co rikas ale neco jineho treba by jsi to pochopil, pokud by jsi tak apson 0,5roku hral ;)

Hrál jsem to tak 2 hodiny a po dosažení 7 levelu jsem málem usnul :D Kámoš to hraje tak rok a prý ho to moc baví.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě, jsou na WoW nejzábavnější Battlegroundy (Warsong giluch, Arathi basin...) a celkově boje Player vs. Player (PvP). Ještě dungeony (místa, kde jsou většinou bossové) jsou docela zábavné. Podle mě je žánr MMORPG super. Hraje se s mnoha opravdovými hráči najednou. Ale teď už konec s WoW. O tom tohle téma není.
Mě moc nebaví obecně "střílečky". Běháte a střílíte... ra ta! ta! ta! ta! ta! Třeba counter strike.
 

DeletedUser

Guest
Podle mě, jsou na WoW nejzábavnější Battlegroundy (Warsong giluch, Arathi basin...) a celkově boje Player vs. Player (PvP). Ještě dungeony (místa, kde jsou většinou bossové) jsou docela zábavné. Podle mě je žánr MMORPG super. Hraje se s mnoha opravdovými hráči najednou. Ale teď už konec s WoW. O tom tohle téma není.
Mě moc nebaví obecně "střílečky". Běháte a střílíte... ra ta! ta! ta! ta! ta! Třeba counter strike.

No ale Counter Strike není jen o střílení. Týmy na světové úrovni mají skvělé taktiky. Jenom začátečníci můžu-li říct jenom chodí s střílí po všem.
 

DeletedUser

Guest
No mě moc nenadchl hra cod 5 (Call of duty 5).Zvuky zbraní no to je hrůza.U m1 garand to zní jak u vzduchovky. Ale jinak dobrá hra. Dal bych tak 75 %.
 

DeletedUser

Guest
No ale Counter Strike není jen o střílení. Týmy na světové úrovni mají skvělé taktiky. Jenom začátečníci můžu-li říct jenom chodí s střílí po všem.
Takhle jsem se na to nedíval a trochu měním svůj názor. Ale stejně mě CS nebaví. Další z her, které mě nabavily, byl Wolfenstain.
 

DeletedUser

Guest
mě zase red alert 3 na druhý díl to moc nenavazuje a jsou tam trapný jednotky a blbá grafika (dvojka byla lepší) a to to stojí něco přes 1200 to si zači koupim za 400 battlefield 2
 

DeletedUser

Guest
Red Alert 2 mě nebavil. Pokud jsi hrál za spojence Rusů (nebo za rusy) stačilo udělat vzducholodě, myslím že Kirkov, a byl konec. Také se mi nelíbilo to atomové silo a vyvolávač bouřek. Amíci neměli moc šancí. Nejvíc mě bavil Red Alert 1. Grafika sice nic moc, ale hratelnost super :D
 

DeletedUser

Guest
Red Alert 2 mě nebavil. Pokud jsi hrál za spojence Rusů (nebo za rusy) stačilo udělat vzducholodě, myslím že Kirkov, a byl konec. Také se mi nelíbilo to atomové silo a vyvolávač bouřek. Amíci neměli moc šancí. Nejvíc mě bavil Red Alert 1. Grafika sice nic moc, ale hratelnost super :D

no ono jde i o obranu to bylo v RA2 to nejlepší například prisma věže za američany nebo ty elektrocívky za rusy.Hrál jsem hlavně SKIRMISH GAME tam to bylo nej apíšeš si jaký má být nepřítel a je to.Taky nějaký loďstvo a tanky popřípadě i pěchotu a nepřítel nemá šanci
 

DeletedUser

Guest
K tomu WoW:
Aby jste nedopadli takto:
2hftope.jpg
 
Nahoru