• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
Taky říkám že WoW je kravina, jenom chodíte a zabíjíte a získáváte zkušenosti, pořád to stejné chvilku může bavit ale pak dostanete 70 level a nemůžete dále takže o ničem.

mno..nechci nic říkat ale ve WoWku muzes mit hafo postav takze to neni o nicem..

WoWko je WoWko..
Poněvadž WoWko..
Za hordu..
 

DeletedUser

Guest
mna nebavia stratégie (city life to ešte dobre( ale stratégie kde sa bojuje to ma nebavý ja mám radšej závodné a hry na štýl GTA a dobré sú ešte hororové a tiež ešte neznášam hry pre malé deti a tie ktoré majú kreslenú grafiku:D
 

DeletedUser

Guest
já jsem na Ps2 ještě most wanted nedohrál já mám kámoša kterej se mnou chodí do třídy a ten se z WoW uplně scvoknul paří to půl dne a pak má vymytej mozek ale pořádně když mu třeba řeknem ovco tak on začne křičet."Jo WoWko" !!!!! někdo by proti tomu měl bojovat,protože se s toho scvokla půlka světa:mad talking: a půlka tříby :mad talking: a půlka hráčů the west
 

DeletedUser

Guest
mna bavi TES III Mottowind Fallout 3 Operation Flashpoint Ressistance
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Videl som wow, hral som wow, stačilo mi :D.
Síce som to hrával, ale nemám pocit, že by som bol závislý na wowku a neísť do školy kvôli wowku :crazy:.
Niekoho to baví, niekoho nie no proste koľko ľudí, toľko chutí. Ale hrávam to už len občas 1-2 krát za týždeň približne 4 hod.

Inak bavia ma hlavne stratégie (neviem čo proti nim máte je to proste geniálne) Napr. si pozrite Total War série alebo Warcraft III. Hlavne neposudzujte to čo ste nehrali.
 

DeletedUser

Guest
Inak bavia ma hlavne stratégie (neviem čo proti nim máte je to proste geniálne) Napr. si pozrite Total War série alebo Warcraft III. Hlavne neposudzujte to čo ste nehrali.

Warcraft III to jsem taky hrál good hra ,pak mě jěště baví nereálný GTA:San Andreas
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

No bolo by ich veľmi veľa, tak začnem napr. Crysis,...
10 hod to prejdete a máte po zábave. To je hra? No :D hra ktorá je dobrá tak ťa neprestane baviť.
 

DeletedUser

Guest
mě se taky nelíbyla hra ztraceni neboli LOST jako ušla ale jak se museli dělat ty fotky tak to byla stráta času a taky tak byl moc zamotanej děj
 

DeletedUser

Guest
No bolo by ich veľmi veľa, tak začnem napr. Crysis,...
10 hod to prejdete a máte po zábave. To je hra? No :D hra ktorá je dobrá tak ťa neprestane baviť.

Taková hra bohužel neexistuje... Nějáká hra může zabavit tak na pár tejdnů (kromě onlinovek, tam je pořád něco novího - noví hráči... Podívejte se právě na WoWko...), pak tě bavit přestane a začneš hrát něco jinýho, ale pokud tě fakt bavila, tak se k ní vrátíš... a tak furt dokola... podle mejch zkušeností... A zatím i vidím, že čím novější NFS, tím horší... Most wanted bylo poslední, co mě bavilo...
 

DeletedUser

Guest
Hmm

Pozri sa na najnovší chystaný diel NFS (ak už nevyšiel) meno si už nepamätám.
To ak pôjde takto ďalej, budeš hovoriť na terajšie diely ktoré ťa nebavia, že zlaté časy to boli :D.
No ja hrávam stále W3 a neprestalo ma to baviť.
 

DeletedUser

Guest
mě se zdá jako nedobrá hra transports tycoom deluxe. Hrála jsem to týden a přestalo mě to bavit. Hra kteráo je 10 let stará navíc blbne grafika.
 

DeletedUser120

Guest
bára2: tady s tebou nemůžu souhlasit...TT(transporttycon) je starý minimálně 15 let.....
a je to neprostá legenda :))
 

DeletedUser

Guest
Nej hra kterou znám je Syberia,pak vampire the masquerade bloodlines a taky hry ze série total war,na atmosféru starý aliens versus predator a mnoho dalších.
 

DeletedUser3722

Guest
Takze:
Wow
Gta
cody a vsechny ostatni vojen.hry
to sem vam si vyjmenoval ty nejvetsi "Nepěkné"(nebudu mluvit vulgaristicky("to slovo me jen tak napadlo))

mě se zdá jako nedobrá hra transports tycoom deluxe. Hrála jsem to týden a přestalo mě to bavit. Hra kteráo je 10 let stará navíc blbne grafika.

Náhodu to mě baví a navíc se to pořád zlepšuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru