• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
mý bratranci to taky hrajou,a myslím že je to docela blbost.
 

DeletedUser

Guest
WOW je nuda dokud se nedostaneš na vysokej lvl, kámoš má 80lvl aje to pr*** jak něco, ale mě to přestalo bavit kolem 11lvl
 

DeletedUser3698

Guest
Jak dlouho jsi to hral? Typuju ze pokud jsi dospel k tomuto zaveru, tak alespon 300 hodin na officu?
 

DeletedUser

Guest
Mnoho lidí,kamarádů a podobně mi říkalo,at WoW zkusím,věřim že bych se do toho zažral,a bavilo mne to,ale nechci dopadnout podobně jak můj spolužák,kterej příde domů,pustí WoW,večer vypne WoW a de spát,ráno se vzbudí,pustí WoW,vypne WoW a de do školy,a takhle to opakuje pořád...
Při odpolední pauze chodí do kavárny protože domů to má daleko...samozřejmě jak jinak,zase na WoW...

A takových lidí jako on ve hodně,nechci tak dopadnout...

Jinak co se týká čistě hry,nehrál jsem,sice to vypadá pěkně,ale díky nechci...
 

DeletedUser

Guest
Mnoho lidí,kamarádů a podobně mi říkalo,at WoW zkusím,věřim že bych se do toho zažral,a bavilo mne to,ale nechci dopadnout podobně jak můj spolužák,kterej příde domů,pustí WoW,večer vypne WoW a de spát,ráno se vzbudí,pustí WoW,vypne WoW a de do školy,a takhle to opakuje pořád...
Při odpolední pauze chodí do kavárny protože domů to má daleko...samozřejmě jak jinak,zase na WoW...

A takových lidí jako on ve hodně,nechci tak dopadnout...

Ale tak to je trochu problem snad vsech MMORPG:) Co treba takova ultima? Ta postihla me. Takrka rok a pul jsem nic jineho nedelal, nez to paril. Ten propojeny svet, kde je hodne hracu, xy moznosti, jak to hrat. I kdyz je to pak uz porad stejne, cloveka to furt bavi.
Jsem rad, ze jsem si jednoho peknyho dne uvedomil, ze kdyz budu pokracovat, tak skoncim jako true "nerd":p Ale zazil jsem tam s tema lidma pekny chvile a vzdycky na to budu rad vzpominat.
 

DeletedUser

Guest
hra kterou přímo nesnáším? např. NFS PS, Undercover, kraviny jak čip , CS S, lineage 2 atd atd...
 

DeletedUser

Guest
veškerý díly NFS vydaný po Most Wanted......čím dál horší kvalita,jakýkoliv fantasy (nesnáším hry plný kouzel a kdejakých bubáků) a podobný nepřehledný slátaniny,kde jen zběsile klikáte a vlastně nic z toho...jo a nikdy nepochopím Football Managera,kterýho hraje můj bratr....co z toho má,že jenom čumí na hýbající se kolečka?
 

DeletedUser7063

Guest
Hrával sem to ale prostě jenom chodíš a střílíš je to trochu nuda
 

DeletedUser

Guest
wow sice som to nehral ale ja hentake hry nemusim a crysis ma vobec nabavil blbost
 

DeletedUser

Guest
Jo to máš pravdu Crysis je kravina nevím co na tom všichni vidí:crazy:

Crisis?kravina?Děláš si ze mě srandu???Tak možná datadisk je kravina... ale Crysis???Ubec.... Crysisi,u kterýho sem propařil desítky hodin,sice tam jen střílíš,ale aspon je to něco!Máš na výběr z několika "módů" který dovede oblek.Neřikej,že tě nikdy nebavilo dát neviditelnost,a přijít až k nim :)
 

DeletedUser7063

Guest
Crisis?kravina?Děláš si ze mě srandu???Tak možná datadisk je kravina... ale Crysis???Ubec.... Crysisi,u kterýho sem propařil desítky hodin,sice tam jen střílíš,ale aspon je to něco!Máš na výběr z několika "módů" který dovede oblek.Neřikej,že tě nikdy nebavilo dát neviditelnost,a přijít až k nim :)

Každý má jiný vkus...:loool:
 
Nahoru