• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
njn.Mě se nechce a nechce jet znova.A to sme se šprajc na 34 lvl :D.Teďka skouším P-servery.Ale žádný dobrý sme nenašel :D
 

DeletedUser

Guest
Zkusím vyhrabat odkaz -> Propustky do C2 zdarma
Účesy zdarma
Prsteny Expů zdarma
Kámoš tam dal 70 za 75 minut :D
Expy 20x rychleji tuším. Není to česky.
 

DeletedUser

Guest
ja nevim vzdykcy si sezenu dobrou hru nikdy jsem nenarazil na spatnou
kobra 11 je kravina,popelari a takovyhle
battlefield je vybornej nejradsi mam 2142
 

DeletedUser

Guest
Ja našel 500% rychlejc :D.Královský brnko 0 Yang atd...To je masakr.Asi zkusím roschodit vlastní :D
 

DeletedUser4517

Guest
podle me jsou nejhorsi hry vsechny sci-fi (Starwars,Quake....)
2.kategorie nejhorsich her podle me jsou nektere MMORPG zejmena ty Free (metin2,4Story...)
3.kategorie nejhorsich her jsou strilecky 10 let stare (counter-strike 1.6-podle me dost stara a ohrana hra,Half-life,day of defeat)
 

DeletedUser1447

Guest
Clin Eastwod:CS 1.6 a H-L je klasika.Obojí jsem hrál.

Metin 2 je nehorázná kravina.Nemám rád takové čínské hry.4Story mně zaujal na delší dobu, ale stejně to mazalo z PC.Teď v této době hraji z MMORPG her WoW.
 

DeletedUser

Guest
podle me jsou nejhorsi hry vsechny sci-fi (Starwars,Quake....)
2.kategorie nejhorsich her podle me jsou nektere MMORPG zejmena ty Free (metin2,4Story...)
3.kategorie nejhorsich her jsou strilecky 10 let stare (counter-strike 1.6-podle me dost stara a ohrana hra,Half-life,day of defeat)

Plně souhlasím až na na tu 3. Sci-fi jsou strašný kraviny, ale je jich staršně moc a není obchod s hrami, kde bych sci-fi nenašel. MMORPG, z dalekého okolí neznám nikoho, kdo by to hrál. Jednou sem ale potkal homosexuála a ten hrál Metina2. Prostě sci-fi jsou na prd.
 

DeletedUser

Guest
Zkusím vyhrabat odkaz -> Propustky do C2 zdarma
Účesy zdarma
Prsteny Expů zdarma
Kámoš tam dal 70 za 75 minut :D
Expy 20x rychleji tuším. Není to česky.
Nevíš kde sehnat server files na P-server+tutoriál?Já to našel,ale na megauploadu smazali server files.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1447

Guest
Plně souhlasím až na na tu 3. Sci-fi jsou strašný kraviny, ale je jich staršně moc a není obchod s hrami, kde bych sci-fi nenašel.Prostě sci-fi jsou na
prd.

Hrál z vás někdo StarCrafta? Je to Sci-Fi, ale je to jak ve Warcaftoch.Chvíli těžíš, chvíli stavíš, chvíli bojuješ a tak to jede pořád.
 

DeletedUser4517

Guest
ale sci-fi jsou proste hnusne hry to nedava logiku vsehcno je smyslene a ty freee MMORPG jsou taky strasne nepropracovane a jen na jednoduchem principu
 

DeletedUser

Guest
V jednoduchosti je krása ne?Mě nikdy nebavilo WoW.Těším se na Aion :D
 

DeletedUser

Guest
Neznasam hry kde su roboti zombici atd.porste nemam rad naprirodzene postavy
 

DeletedUser

Guest
mě nebaví simulace povolání-jako třeba v restauraci,nebo jako zdravotní sestra

EDIT:200
 

DeletedUser9319

Guest
mě hrozně nebaví sportovní a závodní hry příjde mi to o ničem
 

DeletedUser

Guest
zombí masakry nenávidím jelikož jich je tam 1000 a v pohodě je pobiješ jen brokovnicí

Kámoš to hraje a baví ho to a já to nechápu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
přesně zombie a mutanti sou hnus a taky mě nebaví ty sportovní hry např. hokej fotbal atd. to už je lepší zahrát si to v reálu
 

DeletedUser1447

Guest
Tak Zombie hry mě docela baví...Left 4 Dead 1 mi dojde...Nelíbí se mě Fifa, NHL 2005-2009
 

DeletedUser7905

Guest
Nesnáším RPG (baldurs Gate, Guild Wars) a Adventury (Posel Smrti aj.)
 
Nahoru