• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

nedobré hry

DeletedUser

Guest
Podle mě, jsou na WoW nejzábavnější Battlegroundy (Warsong giluch, Arathi basin...) a celkově boje Player vs. Player (PvP). Ještě dungeony (místa, kde jsou většinou bossové) jsou docela zábavné. Podle mě je žánr MMORPG super. Hraje se s mnoha opravdovými hráči najednou. Ale teď už konec s WoW. O tom tohle téma není.
Mě moc nebaví obecně "střílečky". Běháte a střílíte... ra ta! ta! ta! ta! ta! Třeba counter strike.

Counter Strike nie je len o strielaní, je to aj o teamovej práci ako sa dokážu ľudia zosúladiť aby porazili nepriateľa. Veď v CS sú aj ligy, hrá sa to súťažne na celom svete! A keby stále len chodili a robili ra ta! ta! ta! ta! tak by to asi žiaden team nevyhral. Ako hovorím je to o teamovej práci a rozume hráča. Nie len chodiť a strieľať ale si počkať , premyslieť čo chceš urobiť a potom vykonať.

Ja neviem posúdiť WoW lebo som to nehral ale ja Battlegroundy mám rád a možno by ma to bavilo ale neviem.
 

DeletedUser

Guest
moc myšlenek na boj-pak ti to nepude.vypustíš li myšlenky na všechno tak budeš jen vyhrávat já kupříkladu jen sedim a nemyslim na nic sejmou mě?to je mi fuk:loool:
 

DeletedUser

Guest
CS je dobra hra.... a nechapu proc vetsina tu kritizuje WOW kdyz to nikdy nehrali....
 

DeletedUser7607

Guest
Moc nemám rád World Of Warcraft (WOW). Hrál jsem ji, měl jsem level 25 a přestalo mě to bavit, protože tam děláš pořád jedno a to samé.
Jinak hraji hry: Call of Duty 2, Age of Empires II a Couter Strika source
 

DeletedUser

Guest
Moc nemám rád World Of Warcraft (WOW). Hrál jsem ji, měl jsem level 25 a přestalo mě to bavit, protože tam děláš pořád jedno a to samé.
Jinak hraji hry: Call of Duty 2, Age of Empires II a Couter Strika source

porad dokola a dokola.... kdyz to clovek neumi tak ho to nemuze bavit to je jasne....:)

ta hra je hodne na logiku, objevovani a volny cas.... hra vetsinou zacina az kdyz dosahnes 70(80)lvl do te doby to takova zabava neni to ano.... ale musis te hre rozumet jinak te nemuze bavit....
 

DeletedUser

Guest
Podle mě jak se bavite o wow tak to nikdy nema konec, je tam zabava, poznaš nove lidi atd !!aj trochu realita to je !a až bude posledni datadisc kerej bude tak za 5let !bo wow ma skončit nějak u lvl 100!tak někdo muže rikat že už je to porat to stejné ,ja hraju wow asi 4roky jednu chvilku mě to omrzilo ale u přesto sem to jednou denně zapl a bavil jsem se a poznal jsem plno lidí !
 

DeletedUser

Guest
wowko je good hra az kym to hrate 2-vic roku..potom vas to prestane bavit ked poznate kazdy quest,dung,item,spell,class,BG,arenu atd atd..inak nez to skonci mate plno casu :D
CSko neni blbost,kedze to zije uz 10rokov..je to jedna z najlepsich FPS
 

DeletedUser

Guest
Jakýkoliv Battlefield Mě nikdy nebavil a ta hra je podle mě nuda. Oproti CoDku třeba
 

DeletedUser

Guest
Jakýkoliv Battlefield Mě nikdy nebavil a ta hra je podle mě nuda. Oproti CoDku třeba

Je vidět že si asi nehrál Multiplayer,jinak si to prostě nedokážu vysvětlit,obrovské bitvy v Battlefiedu jsou naprosto nepřekonatelné,obrovská mapa,a tolik možností...
Tolik bojových vozidel,vlastní jednotka,rozdáváš rozkazy,nespočetné množství zbraní a vylepšení...mohl bych pokračovat,ale řekni mi popravdě,hrál si Multiplayer v BF2142?
 

DeletedUser

Guest
ach WoW moja srdcovka no posledné 2 mesiace nehrám,lebo nestíham sa venovať,a odporúčam platené servery...dáte nejaké peniaze do toho,ale je to lepšie ako free server
 

DeletedUser

Guest
Ja nemuzu ani vystat G3 a G3 FG to je des a bes oproti G1 G2 G NOTR je to propadat jediny co je na G3 a FG dobry je grafika hrozne suchej dej zbytecne velka mapa spousta mist je praznej hrozny stousel sem to hrat si s CP 1.72 a nic se na tom nezmeni proste RGP klikacka...JoWood=NoGood
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mně přestal bavit Vietcong -> Velice nereálné ( poškoení zbraněmi, rychlost/pomalost nabíjení, aj. )
Bavil mně do doby než jsem začal hrát ( ArmA, Operace FlashPoint -> To jsou hry realné ( zranění Ti zhrošuje přesnot, nemůžeš vstát pokud máš rozsekané nohy, apod. )


Vietcong - Hrál jsem ho 1 měsíc
Metin 2 ( po čase nudáááá ) - Hrál jsem ho 1 rok
Vše jsem hrál s ostatními hráčy NÉ SinglePlayer !
Ten Metin 2 ani nemá :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Toho se nedočkám :D bohužel jsme si vybral Ninju na luk.Takže,to bude douhá cesta.
 
Nahoru