• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášeno Nefungující Biograf

Dik za reakci ale to neni muj pripad. Me se zobrazi tahle hlaska a tim to konci, dal uz nic
Jupíjajou!!!! Konečně se necítím jako prudič a našel se někdo komu to nejde také ;)
Pravděpodobně ani ty ani já nejsme jediní,když jsem to konzultoval na chatech,pár lidí se ozvalo,že mají také problém,ale tak nějak to neřeší...kdežto mne to velice štve neb za ty léta na TW jsem prostě na jeho využití zvyklý a praskají mi žilky.
Začalo to zlobit začátkem listopadu a bohužel tím prudím support,ale kdykoli se sekne a napíšu ticket tak se rozeběhne a pár dní to šlape...apropo Miko od poslední konzultace zatím šlape :)
Též mi je záhadou,že mi S1 i Indiana celkem šlapou bez problému a na S9 a Hudsonu se mi to seká.Například jdu na server a tam prostě nic nezadám dokud neudělám F5...ale tím celkem ztrácím přehled i komunikaci :(
 
Ahoj,no když to nešlo tak to nešlo všude...nikoli podle světů ;)
Ale nastal nový problém a to jen na světech S1 + HUDSON - tam se mi při najetí na svět většinou sekne vše a musím F5.
Tedy,nic nejde otevřít,pokud ano pak jen prázdný obrázek a nebo se při zadání začnou protáčet pištole a finito.
F5 to řeší,ale někdy musím i 2x...je to opět záhadou,že na 2 světech a zbytek frčí OK

Teď jsem 15 minut bojoval s funkčností HUDSONU...jako tohle je fakt vopruz když pracuji,převléknu se na přemístění a sekne se to,tu práci bych v případě nefunkčnosti dodělal v jízdě a tak ztratil výhody.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru