• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Nefunkční okno hráčských duelů

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 838403
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 838403

Guest
Ahoj,
když si otevřu okno "Duely" a přepnu na "Hráč", vidím tam jednoho hráče. Když však zadám duel přes žebříček nebo si hráče najdu manuálně na mapě, cílů na duel si najdu daleko více. Je to docela diskomfortní.
 

DeletedUser15301

Guest
pokud si to nenastavis jinak, tak okno duelu by melo ukazovat jenom urcitej okruh, tusim, ze dve hodiny cesty
 

Deleted User - 838403

Guest
No ikdyž dám 6 hodin, vidím jen jeden cíl. Když si v tabulce najdu jméno a dám duel, klidně mi to pobere i bonus duelanta a nemusím k tomu cíli cestovat, ať ho tedy v té tabulce duelů nevidím.
 
Ahoj,sice jsem se snažil dopátrat přes ticket,leč zatím marně.
Měl bych otázku ohledně hráčů v duelovém okně.Pokud jí otevřu a kouknu na dostupné hráče,nevidím jistou osobu.Kouknu-li se na něj dle žebříčku,najdu jej většinou na pevnosti či ve městě,Nevidím jej ani na chatu,ale z 99% kdykoli začnu duelovat se objeví a jako jeden z mála na mne má.
Tedy mi nejde do hlavy jak tato tabulka duelování hráčů funguje,díky zy vysvětlení
 

Pawn

Člen týmu
Jakože není úplně super oživovat takhle starý téma, ale když už to tu je- pokud někoho nevidíš ve svojí duel tabulce a jsi si jistý že dueluje aktivně a není proto skrytý. Tak to je buďto že je od tebe dál než 2 hodiny cesty tak ho nevidíš v tabulce, nebo spí. Jiný důvod by tam být možný neměl možný co vím.
edit: to že není na chatu, je docela praktika co duelanti dělají aby se o nich nevědělo že jsou zrovna aktivní. Nebo někteří to prostě jen vypnou protože je salon nezajímá :-D. Takže to nic moc neříká.
 
Jakože není úplně super oživovat takhle starý téma, ale když už to tu je- pokud někoho nevidíš ve svojí duel tabulce a jsi si jistý že dueluje aktivně a není proto skrytý. Tak to je buďto že je od tebe dál než 2 hodiny cesty tak ho nevidíš v tabulce, nebo spí. Jiný důvod by tam být možný neměl možný co vím.
edit: to že není na chatu, je docela praktika co duelanti dělají aby se o nich nevědělo že jsou zrovna aktivní. Nebo někteří to prostě jen vypnou protože je salon nezajímá :-D. Takže to nic moc neříká.
Tak vzdálenost je méně než 2 hod,ale pak pokud je to tím,že spí je kryt,tak to beru...to,že se znenáhla objeví i pochopím,prorože jsem s některými hráči také na mobilním spojení...tedy děkuji za info :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru