• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nejživější svět?

DeletedUser

Guest
Nazdárek pardálové :)

Chci zase začít hrát. Ano, už mě tahle myšlenka vedla k činům vedla několikrát, ale doufám, že teď u toho vydržím trošku déle. :) Nastává otázka, jaký svět si zvolit :) Chtěl bych na svět, kde to skutečně žije a je tam do čeho střílet. :) Podle průměrnosti osídlení to vypadá jasně na Dakotu, ale co já vim, jak to tam je. Proto se obracim na vás. :)

Děkuji za odpovědi.

Odpovídající lidé budou do 24 hodin naplněni láskou a štěstím. :) :D
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,
nemám sice porovnání s ostatními světy, ale mohu potvrdit, že na Dakotě to žije. Zejména tahle srdíčková akce spojená s masivním sháněním přátel dost pomohla vzájemné komunikaci i v rámci celého serveru, nejen uvnitř měst a aliancí.
 

DeletedUser

Guest
Na Dakotu urcite nechod.
Prumerne osidleni neni zadne meritko. Dakota je v podstate polomrtvy svet. Na ni se moc podepsalo otevreni Eldorada, protoze tu hralo nejvic nove zalozenych postav, ktere pak odesly na E, protoze si tam mohli vyzkouset novy start pro vsechny hrace. Na D hraju 3/4 roku a posledni 1/4 rok to je totalne o nicem. Vystridal jsem dve nejvetsi aliance a do byvale povesti a slavy maji obe hodne daleko.
Z osobni zkusenosti doporucim spise Buffalo, kde hraju stejnou dobu jako na Dakote. Vyhoda B je ta, ze je zde velke mnozsti 120+ hracu, kteri tam presli pri uzavreni starych svetu a nechce se jim jejich highlevelove postavy opustit kvuli jakemusi Eldoradu. Komunita je tedy stabilni. Lide zde spise skonci s TW nez ze by odesli hrat na jiny svet.
A z doslechu vim, ze S1 je hodne aktivni - co vim, tak tam odeslo hodne aktivnich hracu pri uzavreni S8.
 

DeletedUser15952

Guest
Já bych zase doporučil Arizonu :D

A výhody bych zde viděl stejné jako u Buffala.
 

DeletedUser9371

Guest
Dakota je v podstate polomrtvy svet. Na ni se moc podepsalo otevreni Eldorada, protoze tu hralo nejvic nove zalozenych postav, ktere pak odesly na E, protoze si tam mohli vyzkouset novy start pro vsechny hrace.

No, mrtvý určitě není, hraje to tam. Ale souhlasím s tím, že každý nově spuštěný svět odtáhne hráče. Stačí si vzpomenout na minulé roky a počty hráčů na světech. Nehledě, některé perly ve hře odradí i veterány hry.
 
Doporučilbych ze své zkušenosti Buffalo i když má asi nejmenší hustotu osídlení,tak si myslím že se zde mezi hráči utvořil pevný kolektiv,neřeší se jaký level jsi nebo jak tu hru hraješ dlouho ale zase naopak jsou tu tvrdě trestáni hráči zlodejíčci,podvodníci a lháři,takže celkem záleží jaké uděláš první dojmy.Pokud samozřejmě se s hráči zde znáš z dřívějších dob tak samozřejmě nebudeš mít problém :)
 

DeletedUser9371

Guest
V každém případě, jako nejlepší svět Ti hráči doporučí ten, na kterém hrají. Nejde tak ani o počet hráčů na světě, ale o partu lidí, která tam hraje. :)
 
jedno z relativně exaktních měřítek aktivit světa můžou být bitvy, např. potenciál světa plně naplnit bitvu o velkou pevnost. Za světy kde hraju, to je takle:

S9 - cca 2x za měsíc, solidní nikoliv však 100% zaplnění
A - ne, max. střední
 

DeletedUser16969

Guest
Nazdárek pardálové :)

Chci zase začít hrát. Ano, už mě tahle myšlenka vedla k činům vedla několikrát, ale doufám, že teď u toho vydržím trošku déle. :) Nastává otázka, jaký svět si zvolit :) Chtěl bych na svět, kde to skutečně žije a je tam do čeho střílet. :) Podle průměrnosti osídlení to vypadá jasně na Dakotu, ale co já vim, jak to tam je. Proto se obracim na vás. :)

Děkuji za odpovědi.

Odpovídající lidé budou do 24 hodin naplněni láskou a štěstím. :) :D

Kdyz zacinas tak samozrejme bez na ten posledni otevreny svet. Jestli neni jeste nejzalidnenejsi, tak brzo bude. Ty ostatni uz budou jen vymirat.
 
Tady není nad čím přemýšlet, jdi na Eldorádo. Čerstvý svět, hráči ještě přiměřené úrovně, svět se formuje, nebudeš někde za auslendera. To že ti někdo radí, jak je to fajn (obvzláště na Buffale), na to nehleď takoví akorát čekají na hráče do svých prořídlých řad. Hraj sám za sebe na novém světě - s rovnými podmínkami, jinde by jsi byl akorát náboj do něčí pistole...
 

DeletedUser

Guest
Tady není nad čím přemýšlet, jdi na Eldorádo. Čerstvý svět, hráči ještě přiměřené úrovně, svět se formuje, nebudeš někde za auslendera. To že ti někdo radí, jak je to fajn (obvzláště na Buffale), na to nehleď takoví akorát čekají na hráče do svých prořídlých řad. Hraj sám za sebe na novém světě - s rovnými podmínkami, jinde by jsi byl akorát náboj do něčí pistole...
A to jako jinde nebude ? Treba na Eldoradu, ktere je uz skoro pul roku otevrene ?
A ty rovne podminky jsou co ? Ze tam bezne behaji lidi treba v Docu nebo s Nattym jako na tech starsich " mene ferovych pro nove hrace" svetech ?
Kdyz se ti na B ( aliance, ktera by nenaplnila ani jedno mesto ) a D ( Krhounkov nikdo nechce ani v jedne z vetsich alianci ) nedari, tak se nedivim, ze ho tahas na E, kde se ti snad dari lepe. Jen si neber do huby Buffalo, kdyz absolutne mas paru o tom, jake tam panuji vztahy mezi Stromkama a ATBC.
Eldorado neni nicim vyjimecne. Staci se podivat na vypis hracu, co chodi pevnosti na E a vidim tam spoustu lidi, co odesli z tvoji byvale aliance na D, protoze to tam herne-konkurencne nezvladli. Ted se jim evidentne dari o neco lepe a snad za pul roku nevyemujou na novy svet.

Jako novy hrac je uplne jedno, kde zacne, protoze pokud nema na danem svete zname, co ho zasponzoruji a pomuzou mu, tak mu stejne vsechno potrva dlouho. V duelech dostane od vyssich levelu v sadach na budku a na fortky ho dost pravdepodobne s maly levelem nevezmou.
 
Jinak samozřejmě nejživější je ten nejnovější svět, tečka.Není o čem debatovat!

což je bohužel hodnota, která se časem mění, takže bych to tak jednoznačně neviděl. Další věcí je to, že tyhle světy taky nejrychleji stárnou - prostě na nich najednou začnou masivně ubývat lidi, na rozdíl od starých světů, kde je už populace +- konstatní.
Osobně bych asi volil S1 a E pro porovnání (starý/nový, nenugetový/nugetový svět) a časem se rozhodl, kde mě to baví víc. A tohle píši jako člověk, co nehraje ani na jednom oněch zmiňovaných světů.
 

DeletedUser

Guest
Eldora(á)do je spuštěno od 19.11.2013, to je podle tebe 6 měsíců? Sakra ty umíš odmocňovat.

Nauc se cist, pak chapat dany text, pak kritizuj :)
Napsal jsem skoro, ne ze je....tak je otevreny ctvrty mesic. A bez si zjistit na zakladku, co to jsou v matematice odmocniny :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
No a vidíš to. Jsi na Eldorádu. Tak si vyber nějakého veterána hry. Poznáš je třeba i tady na velkém fóru hry a písni si do města na daném světě o pozvánku.
No a když nebudeš u mě ve městě ? Ale proti mně ? V každém případě hezkou hru a hlavně zábavu.
:)
 
A to jako jinde nebude ? Treba na Eldoradu, ktere je uz skoro pul roku otevrene ?
A ty rovne podminky jsou co ? Ze tam bezne behaji lidi treba v Docu nebo s Nattym jako na tech starsich " mene ferovych pro nove hrace" svetech ?
Kdyz se ti na B ( aliance, ktera by nenaplnila ani jedno mesto ) a D ( Krhounkov nikdo nechce ani v jedne z vetsich alianci ) nedari, tak se nedivim, ze ho tahas na E, kde se ti snad dari lepe. Jen si neber do huby Buffalo, kdyz absolutne mas paru o tom, jake tam panuji vztahy mezi Stromkama a ATBC.
Eldorado neni nicim vyjimecne. Staci se podivat na vypis hracu, co chodi pevnosti na E a vidim tam spoustu lidi, co odesli z tvoji byvale aliance na D, protoze to tam herne-konkurencne nezvladli. Ted se jim evidentne dari o neco lepe a snad za pul roku nevyemujou na novy svet.

Jako novy hrac je uplne jedno, kde zacne, protoze pokud nema na danem svete zname, co ho zasponzoruji a pomuzou mu, tak mu stejne vsechno potrva dlouho. V duelech dostane od vyssich levelu v sadach na budku a na fortky ho dost pravdepodobne s maly levelem nevezmou.

Hned na začátek ti řeku, abys nepoužíval obraty "neber si do huby", když jednáš s někým koho neznáš, anebo není tvůj kamarád, já na toto nejsem zvědavý, pokud se tedy chceme k sobě chovat slušně...

Netřeba být osobní a hledat v mé radě nějaký záměr jak si polepšit, anebo odradit hráče pro nějakou zhrzenost. Co kde hraju je úplně jedno, jestli jsem v menším městě, anebo v žádné alianci. Mi osobně, potažmo našemu městu to vyhovuje. A nějaká aliance jde mimo mě, nikde kromě Arizony jsem nestačil nabrat nějakou příslušnost k alianci. Buffalo je pustý svět, a vztahy tam můžou panovat jaké chtějí. Ostatně nejdříve by si toho hráče musel někdo všimnout a to se stane teprve tehdy, když se těch pár hráčů začne starat o ostatní.

Na Eldorádu je bude nový hráč sám utvářet a účastnit se jich. Nenastoupí do jedoucího vlaku aby se účastnil něčeho, s čím němá žádnou spojitost. Hráč potřebuje především dobrý kolektiv v městě a ten se musí budovat co nejdříve. Nějaký "vztah soupeřících aliancí" mu k ničemu není, když ho v městě nikdo neposlouchá, nic mu neprodají a z vlastní ali na něj chodí duelanti. To pak takoví hráči putují z jedné aliance do té druhé a ty vztahy jsou velmi báječné...
 

DeletedUser

Guest
AŤ RADÍTE KAM RADÍTE ... JE TU PROSTÝ FAKT: The west umíra a to je mi fakt líto ... bohužel ani na Eldorádu neni dost lidí na to aby se dalo považovat za hrané ... osobně jsem na Arizoně kdysy bojoval o top 1000 ;) a teď jsem na Eldorádu s klídkem kolem 70. příčky :/ TOHLE MĚ HODNĚ MRZÍ
 
Nahoru