• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nejživější svět?

DeletedUser9371

Guest
Ona to už taky není žádná sláva, co do počtu hráčů. Když se podíváte, tak zanikající světy (tam se už nejde přihlásit nově) jsou slabě osídleny. Ostatní světy včetně Eldoráda jsou průměrně osídleny. Jediný silně osídlený svět je stále Dakota. :)
 

DeletedUser

Guest
Ona to už taky není žádná sláva, co do počtu hráčů. Když se podíváte, tak zanikající světy (tam se už nejde přihlásit nově) jsou slabě osídleny. Ostatní světy včetně Eldoráda jsou průměrně osídleny. Jediný silně osídlený svět je stále Dakota. :)
Mozna se shodneme, ze oznaceni "silne osidlen" neni to nejstastnejsi a da se za nej schovat jakekoli realne cislo. V pripade tebou zminene Dakoty je to celkem slusny rozdil. V cervenci 2013 byla Dakota silne osidlena a bylo prokazatelne neco malo pres 10.000 zalozenych postav. Momentalne ma 4536 postav. V obou pripadech je ovsem "silne osidlena".
Na druhou stranu chapu vedeni, co je k tomuto oznaceni vedlo. Ne kazdy ma naladu se divat na neustale klesajici cislo osidlenosti u ruznych svetu. Tak se ta cisla zrusi, na uvodni stranku se da dalsi nic nerikajici a nicim neprokazany udaj, ze TW hraje 17.000.000 lidi.
 

DeletedUser9371

Guest
Koukni třeba i na Eldorádo, kolik je tam hráčů s úrovní nula, nebo lehce nad nulou. :)
 
Pojem silně osídlen je úplně směšný. Dvojnásob, když je tam 4.500 hráčů. Když startovala německá arizona, hrálo tam přes 100.000 lidí.

Eldorádo má teď sice přes 8000 hráčů, ale jen něco málo přes 3000 z nich má úroveň větší než 20. A nebudeme si nalhávat, že tedy hráli delší dobu než týden, protože průměrný hráč se dovede za první den(cca 2 hodiny) hraní dostat přes úroveň 20.
 

DeletedUser7239

Guest
Koukni třeba i na Eldorádo, kolik je tam hráčů s úrovní nula, nebo lehce nad nulou. :)

No tak s tím koukejte něco dělat. Vraťte se do hry. :) Pokud sami hráči chtějí tu hru skončit tak s tím INNO asi nic nenadělá. :P Podle mého byl update na 2.0 to nejlepší, co INNO udělalo. Bohužel se to nelíbí "starým mazákům", Ale tato hra má obrovský potenciál (tedy kromě vyvojářů záleží i na hráčích, ale přece by jste se teď nechtěli vracet do starých kolejí). Jdu stále kupředu, zpátky ni krok. lol
 

DeletedUser1318

Guest
No tak s tím koukejte něco dělat. Vraťte se do hry. :) Pokud sami hráči chtějí tu hru skončit tak s tím INNO asi nic nenadělá. :P Podle mého byl update na 2.0 to nejlepší, co INNO udělalo. Bohužel se to nelíbí "starým mazákům", Ale tato hra má obrovský potenciál (tedy kromě vyvojářů záleží i na hráčích, ale přece by jste se teď nechtěli vracet do starých kolejí). Jdu stále kupředu, zpátky ni krok. lol
:) trošku mi připadne zbytečné natáčet pořady typu pohlreichova "Ano šéfe" Podnikání v těch krachu/jících hospodách je OK, za neúspěchem nestojí neschopný personál a nechutná nabídka, nýbrž nemoudří zákazníci, kteří nechodí utrácet za nekvalitu.
Zajímavé... a nebo je to jinak?
Zamysli se nad tím co je příčina a co důsledek.
 

DeletedUser7239

Guest
Zajímavé... a nebo je to jinak?
Zamysli se nad tím co je příčina a co důsledek.

O to přece nejde. Je to hra, zábava... A opravdu žádnou jinou lepší neznám. :) I když... někoho už omrzela. :( Jsem zvědavý jak dlouho to ještě vydrží. Lagoonie šla první (taky dobrá hra... ale právě kvůli The Westu jsem ji nehrál často). FoE taky jsem rozehrál, ale radši hraji ten The West. Pravda, kdyby se na mně každý den pořádali štvanice tak to by mně taky brzy přestalo bavit. Ale já to hraji pro zábavu, protože mám svůj cíl. A každopádně je to hra s nekonečnou možností ji stále hrát. Takže tomu moc nerozumím, proč by měla být tato hra na odpis, když by měla být hratelná do nekonečna. Jak už jsem někde četl někde ve speed světě se zkoušejí i vyšší levely než 150. Určitě by to chtělo především dobrého vývojáře, který ze hry udělá tu pravou kovbojku. lol
 

DeletedUser9350

Guest
Lidem chybí motivace...
Level 150 fajn, ale co dál? Řemeslo - žádný rozvoj. Pevnosti - žádný vývoj (opravy po bitvách, obchod a podobné vychytávky). Město - postavíš a konec pokud nepočítám kostel (poškození časem a nutné opravy by to oživily).
O úkolech je škoda mluvit ty se dají spáchat při dobré snaze do 14 dnů ty nejtěžší. Hlavní příběh se měl táhnout až do levelu 150 a ne ho chcípnout na 90. Hodně hráčů v úkolech doslovně nasere to nekonečné duelování a uspávání NPC, pokud by ten co ty ukoly páchá, udělal herní npc po mapě a lidi by je museli obíhat, rozhodně to bude větší zábava.
 

DeletedUser7239

Guest
Lidem chybí motivace...Level 150 fajn, ale co dál? Řemeslo - žádný rozvoj. Pevnosti - žádný vývoj (opravy po bitvách, obchod a podobné vychytávky). Město - postavíš a konec pokud nepočítám kostel O úkolech je škoda mluvit ty se dají spáchat při dobré snaze do 14 dnů ty nejtěžší. Hlavní příběh se měl táhnout až do levelu 150 a ne ho chcípnout na 90.

No jo vy jste na všechno rychlí. Mám toho dost na obíhání. Takže já na druhou stranu toho moc nestihnu udělat (většinou plním kvůli dluhopisům denní úkoly). Jo s NPC to je těžké, ale nakonec se dají udělat. A podle mně jsou po celé mapě. No je fakt, že nemám ještě všechno za sebou proto mám i tu motivaci. Ale můžu si tvořit různé charaktery jako je třeba lovec, kazatel, indián Já vidím problém spíše v těch penězích, že to už někoho nebaví do toho cpát. A bez peněz se ta hra neudrží. :( Což je problém tohoto celého světa. Já myslím, že dělat pro peníze je samo o sobě špatná motivace, ale dělat, aby měli druzí radost... jenže ten systém je bohužel takový jaký je. :( Podle mně to není o hře, ale o reálném životě, že nemá nikdo náladu hrát.
 

DeletedUser1318

Guest
No jo vy jste na všechno rychlí.
My jsme rychlí? Možná je spíš Inno pomalé, já už čekám několik let na nějakou smysluplnou novinku. Šaškování s koťátkama, ručníkama a srandovníma oblečkama to teda není ono.
Já vidím problém spíše v těch penězích, že to už někoho nebaví do toho cpát.
A ty se divíš? A čí je to chyba? Asi tomu produktu něco chybí, spotřebitel ale za to nemůže. A cpát peníze do čehosi, co pak skončí zrušením světa?
Podle mně to není o hře, ale o reálném životě, že nemá nikdo náladu hrát.
Naopak, o hře je to především. Nálada chybí kvůli tomu, co z té hry udělali, že jsou hluší k přáním herní komunity, a že se orientovali na ty "spousty nových hráčů" na úkor "mazáků" co byli ochotní hrát i platit.
 

DeletedUser7239

Guest
Myslel jsem to tak, že vy máte už 150 levely, všechny úkoly hotové a já jsem teprve u 100 a spoustu úkolů ještě na mně čeká

Možná je spíš Inno pomalé, já už čekám několik let na nějakou smysluplnou novinku. Šaškování s koťátkama, ručníkama a srandovníma oblečkama to teda není ono.
Lepší už to asi nebude, když mažou smysluplné návrhy hráčů místo toho, aby se nad tím zamysleli, co hráči chtějí.. :(
 
Nahoru