• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nejde mi The-west na PSP

DeletedUser

Guest
Mám problém hlavní stránka na the-west se mi ukáže normálně jako na PC a když se lognu tak mi to napíše Neaktivoval jsi Javascript! Jenže já ho mám aktivovaný včem je problém? Mám PSP 3004 ,firmware 6.31 a internetoví prohlížeč NetFront.
 

DeletedUser

Guest
Možná máš javascript zastaralý, nebo je to prohlížečem, nevím zda to u PSP jde, ale zkusil bych použít firefox, explorer, operu, google... pokud to do PSP nejde, zkusil bych nějakou jejihch (možná) upravenou verzi pro PSP, případně prostě zkusil vyměnit prohlížeč v PSP za jiný, víc se s tím asi ani udělat nedá.
 

DeletedUser

Guest
PSP není PC , a prohlížeče jako firefox nebudou na PSP fungovat. Ale skusím se mrknout na jiný lepší PSP netoví prohlížeč.
 

DeletedUser

Guest
psp

Mě to taky nejede , dycky mě to napíše "Neaktivoval jsi javascript!" ale já ho mám zapnutej.
 

DeletedUser

Guest
jelo..mel sem ho flashle ale potom si to pucil otec a nahral tam nechtene nejnovejsi software :::)):: takze to uz nejede ::):
 

DeletedUser

Guest
a jakej si tam měl prohlížeč . ono by ot možná šlo i přez HBL
 

DeletedUser

Guest
Ok podívám se na to a zkusím rozjet. Jinak teď do vánoc by měl být novej CFW 6.20TN ;)
 

Deleted User - 32331

Guest
mám to samý na mobilu...myslíte že by to šlo třeba v opeře mini?
 

DeletedUser

Guest
tw se mi nepodarilo rozjet jeste nikde ::): ani v opere mini na mobilu...nevenoval sem tomu moc casu a staci mi to na pc ::):
 

DeletedUser

Guest
To mě taky ale když třeba nutně něco potřebuju tak se to hodí. Jinak Total_Noob už brzo vydá svůj novej firmware tak to už pojede.
 

DeletedUser

Guest
nejak se uz v tom neorientuju...ma cenu nahravat si to tam? co to vubec je ::):
 
Nahoru