• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nejllepší třída + typy .. duelant ano/ne?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser19080
  • Vytvořeno

DeletedUser19080

Guest
Dobré odpoledne,

po několika letech bych rád začal hrát a moc by mi pomohlo pár rad, respektive hlavně jedna nejdůležitější.. Jakou zvolit třídu?

Četl jsem dřívější vlákna, která uváděla, že duelant je nejhorší třída, ale to bylo v roce 2012 .. proběhla od té doby velká změna, vyplatí se duelanta hrát? Chtěl bych být totiž v duelech silný .. Nejde mi ani tolik o pevnosti, jako spíš o duely.. Je lepší, než voják? A jaké má výhody nad ostatními?

Předem děkuji každému, kdo mi poradí, ať si můžu rovnou na 15ctce vybrat.

bulviS
 

Pawn

Člen týmu
Duely:
Nechce se ti chodit po mapě za duely? - Duelant.
Na motivaci tu je už spousty itemů, na více peněz z duelů přidává téměř každý nový set také..
Chceš mít praktický bonus (taktika) a více hp? - Voják
Je lepší hrát jako voják chladáka pro body v síle logicky, ale i pár hp navíc vyrazíš i jako střelec stím že přeci jen semtam to i dává nějaké body do síly/hp.

Bitvy o pevnost:
Chceš tankovat - Voják.
Chceš mít poškození a naštvat každého tanka (a nejspíše nejenom toho)? - Duelant.

Neříkám, že ostatní třídy v bitvách o pevnost nemohou hrát na poškození, ale přeci jen kritik je kritik. Nicméně pokud ti jde o duely, a nevadí si za cílem dojít, volil by jsem stále vojáka chladáka, jeho hp je super, a jeho bonus taktiky do obrany taky dokáže zabolet protivníka.
Ale co se týče momentálního stavu hry troufnu si říct že duelant patří mezi nejoblíbenější díky právě poškození v boji o pevnost a bitevní formuli která tomu nepomáhá, což lidi evidentně baví.

Edit// Jako voják s body v síle, pořád budeš mít i nějaké to hp díky bonusu do bitev o pevnost mimo duely co se hp týče. :-)
 

DeletedUser15301

Guest
v podstate muzes hrat se vsema charakterama vsechno... ne vzdycky to je idealni, ikdyz vyjma delnika mas na vsechno nejakou vyhodu... jenom ji umet vyuzit..
ale v dnesnim nastaveni hry je otazka jestli je platna... treba bitevni vyhody dobrodruha jsou vzhledem k tomu, co jde udelat s nastrelem temer k nicemu.

spisu vazuj o stylu jakej chces hrat...
duelovat? hodne aktivne bitvit? jen tak si klikat ukoly a jet spis remeslo a prace?
 

Deleted User - 825207

Guest
Dobré odpoledne,

po několika letech bych rád začal hrát a moc by mi pomohlo pár rad, respektive hlavně jedna nejdůležitější.. Jakou zvolit třídu?

Četl jsem dřívější vlákna, která uváděla, že duelant je nejhorší třída, ale to bylo v roce 2012 .. proběhla od té doby velká změna, vyplatí se duelanta hrát? Chtěl bych být totiž v duelech silný .. Nejde mi ani tolik o pevnosti, jako spíš o duely.. Je lepší, než voják? A jaké má výhody nad ostatními?

Předem děkuji každému, kdo mi poradí, ať si můžu rovnou na 15ctce vybrat.

bulviS
Duely?
Voják, hp a taktika je pořád lepši než rychlost od duelanta(kor v dnešní době sad ala pekař a bonus na motivaci moc nestojí za řeč)
 
Nahoru