• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Největší herní hrdina

DeletedUser307

Guest
... musel bys udržet Berlín

Tak to je hodně blbý cíl pro hrdého slovana :D. Máš přece Divoké kmeny, to je původem německá hra, která ma za cíl vybít cizí kmeny....ehm, raději toho nechme. Tohle téma se jmenuje "Největší herní hrdina" takže pokračujem herníma hrdinama...
 

DeletedUser

Guest
Podla mňa HOCIJAKý z nejakého clanyho rainbow six splinter cell

A velmi sympatický mi bol ten z NFS hehe ktoremu som nevidel na ksycht a nijak sa nevolal ale králom tých všetkých je snake.
 

DeletedUser

Guest
Duke Nukem

duke-nukem.jpg
 

DeletedUser

Guest
Akama a Kill Jaden z wow :D

Pak mam take rad CJ z GTA San Andreas :devil:
 

DeletedUser

Guest
Jo ten je dobrý, ta hra ještě lepší, jenom mi chvíli trvalo, než sem se ho naučil ovládat....

Ale s těch hrdinů je to fotbalista Frank Lampart z Chelsey


1. Jmenuje se celým jménem Frank James Lampard

2. Nevím, jestli je to skutečný hrdina, sportovní hry jsou takové na hranici...

Můj hrdina- Jack Carver z Far Cry
 

DeletedUser

Guest
Hrdina

Muj určitě Bezejmenný z Planescape Torment a číslo 13 z Falloutu
 

DeletedUser7063

Guest
Tommy Angelo a ten z Far Cry 2 ten Brazilec nevim jak se menoval a taky paul ferenc z Far Cry2
 

DeletedUser

Guest
Randal-call of duty 2
Ilidan(demon hunter)- warcraft 3
Max Payne-Max Payne
:-)
 
Nahoru