• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Největší herní hrdina

DeletedUser

Guest
No u mě Carl Johnson, Tommy Vercetti, Voják z Call of Duty, Paulie a Tommy z mafie už určitě Vito z mafie 2 :D No a potom mario :D a krok to sem driv hraval byl to takovy krokodyl :D
 

DeletedUser

Guest
Assasin Creed sem přestal hrát, ale začal sem hrát Call of Juarez, a hraju tam za Raye....takže mým novým herním hrdinou je Ray z Call of Juarez.
 

DeletedUser

Guest
Tak za tohle tě zabiju :D už se vidím, jak zítra zapojuju PSX :D.

Dobrý byl Crash Bandicoot v Crash Team Racing a Brian Fury z Tekken 3, ale máš naprostou pravdu, DUKE NUKEM je ze všech nejlepší.
images

hm to ja mam rad jeho odvekeho nepritele Yoshimithu :D :smoker:
 

DeletedUser

Guest
Hrdina

Zasadne Eagle Watch nevym jestlitoje spravne ale jedinej borec z PC je hrdina ze Sniper Elite este aby nebyl kdys diky nemu sem rozeslal spoustu munyce :smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Xardas, Bezejmenný hrdina. (obojí Gothic 3, ale jsou i v obou predchozich dilech)
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jsi hrál 1 a 2 věděl by jsi ,že ti furt pomáhal a nejednou ti zachránil kejhák (ať už přímo či nepřímo, zbrojí)
 

DeletedUser

Guest
Nomad z Crysisu
Geralt zo Zaklinaca
Altair z Assassins creed
Ezio z Assassins creed 2
Ja z Counter striku :D
 

DeletedUser

Guest
Legolasa s pána prsťenov na PSP mám RPG a je to super keď to nieje stratégia, ale ovládate vlastného hrdinu.
harry potter všetky časti vrátane fénixovho rádu som prešil ehm teda fénixov rád prechádzam práve teraz a ostatné si kúpim ked vídu už sa tešíííííííím
 

DeletedUser

Guest
No mne sa velmi páči Ridick je velmi dobrý bojovnik a je velmi nenapadný a dokáže sa dokonale schovat.
 

DeletedUser6123

Guest
Je to postava z Titan Quest ale můžeš si ji volitelně ovlivnit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Cetl sem tu mnoho zajimavych jmen,ale ja se priklanim k Solid Snakovi.
 
Nahoru