• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Největší herní hrdina

DeletedUser765

Guest
Jack Sparrow - Pirates of the Caribbean: Legend of Jack Sparrow :D
 

DeletedUser

Guest
Mám nového nejlepšího hrdinu.
Muda z Gothicu 1
Je to nejvíce milovaná a nejvíce nenáviděná postava ve hře.....
A dokáže naštvat opravdu hodně hráčů....
 

DeletedUser

Guest
Zatím asi PSYCHO z Cryssis. Prostě ta hra se mi líbila a postava taky :loool:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem těch her teda ještě moc nehrál ale zaujal mě Carlos Johnson z GTA San Andreas,nebo Douglas a Steve z Vietcongu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6667

Guest
Já si myslim že dobrej je Tommy Angelo z Mafia:City of Lost Haven
Už jste tu hru někdo vyhrál?Já jo
 

DeletedUser7906

Guest
Carl Johnson:GTA:SA ..a Honza MAjer z Horkýho léta:Da samozřejmě jeho strejda z Žhavýho léta 3 a půl Johny Majer:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Moji najoblubenejsi su Altair z assasins creed Geralt zo zaklinaca Bezmenny hrdina z Gothicu a samozrejme Xardas ...este ich je vela ale teraz si nespominam
 

DeletedUser

Guest
Nejsympatičtější: Henry Tomasino
Nejdrsnější: Duke Nukem
Nejcharismatičtější: Tommy Vercetti
Nejvtipnější: Heavy (Team Fortress 2)
Do kterého jsem se nejvíc vžil: Gordon Freeman
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A co se mě týká, tak u mě je to Kratos z God of War 1,2,3 To je asi nejlepší hlavní hrdina a záporák ze všech...
 

DeletedUser

Guest
Billy Svíčka z Call of Juarez a Reverend Ray z Call of Juarez ti jsou BEST!!!!! :D :D :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Podle mě samozřejmně Nathan a Henri Walker. Nathan ti daroval farmu a Henri ti řek o tom že si dědic farmy ne.Ale jinak Mario kdo jiny
 
Nahoru