• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nejvyšší horní hranice nálezu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno

DeletedUser2677

Guest
Zdravím,
rád bych se zeptal na jaké práci se dá (bez nákupu schopností) na 120 levelu dosáhnout nejvyšší horní hranice nálezu (bez prémia)?
Resp. jestli někde jde vyhledat nejvyšší možná hodnota nálezu pro jednotlivé práce při nejefektivnějším využití schopností v dané práci?

Předem díky
Phil
 

DeletedUser

Guest
Nejvyšší nálezné je na pracovak jako kupec. Hranice závisí na tom jak dobrou máš výbavu (velbloud, ....) a na bonusových schopnostech a atributech (opakovatelné sváteční úkoly, valentýn, ...)
 

DeletedUser2677

Guest
Já se ptám na nejvyšší možnou hranici nálezu s nejlepší výbavou a bez nakoupenejch atributů a schopností :)
Resp. kde se dá sehnat nějakej výčet maximální nálezky u všech prací s nejlepšim rozložením schopností pro danou práci, na tw-db. bych to musel pro každou složitě počitat, protože bych musel odečítat obtížnost, přičítat hadry apod...
 

DeletedUser

Guest
No dyť ti povídám, že přesný počet atributů není konečné číslo a může se lišit:-)

Že si to ty, tak ti napíšu přibližně:-)
Nejlepší je kupec Řekněme, že máš 155 atributů a 404 schopností
vybavení (nedosažitelné:-) )
mistrovská detailní úloha (+250 bodů)
meč tisíce pravd
velbloud
charles goodnights mantel
charles goodnights hut
sběratelské boty
opasek inna
mariin šál
drahé džíny
zlatá puška
raketka
tak je horní hranice bez prémia 6074 (9111 s prémiem)

Pokud se omezím na dosažitelné předměty
mistrovská detailní úloha (+250 bodů)
sam hawkensovo nůž
velbloud
drahý žaket
hnědý cylinder
gentlemanovy boty
opasek al swearengen
drahá kra-vata
drahé džíny
zlatá puška
raketka

Tak to je "jen" 5889 (8834 s prémiem)

Po updatu se to samozřejmě může změnit
 

DeletedUser

Guest
Jinak to znamená, že teoreticky je s prémiem dosažitelný Youngerův revolver a Hernardův meč, ale radši než papír na 250 dluhopisů a prémium, bych si zaplatil prémiovou bednu:-)
 

DeletedUser2677

Guest
Mě jde jen o nejlepší nálezku, bedny jsou samozřejmostí a o ty mi v tomhle dotazu vůbec nejde :) Spíš mi šlo o tu maximální reálnou nálezku a u které práce se jí dá dosáhnout :)
 

DeletedUser

Guest
V "běžném" oblečení, dovednosti a atributy jako dříve to dá 5638 (8457 s prémiem)
 
Nahoru