• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nekrásnější letní snímek

Pokud vyfotím snímek, jak se koupu se svým mazlíčkem v jezeře uprostřed hor, budu moci vyhrát zároveň všechny tři kategorie ?
 

Symphie

Člen týmu
Pokud bys pořádně četl zadání soutěže, věděl bys, že se každý hráč může zúčastnit pouze jedné kategorie. :-)
 
3 kategorie v nichž jsou odměněni první tři. Škoda, že se zúčastnilo celkem jen 7 lidí, takže dvě odměny si nikdo ani nevybere. Myslím, že by stálo za to přehodnotit zadání a zrušit kategorie. Odměny by zůstaly pro tři nejlepší fotky a za zbylý nugety můžete udělat nějakou atraktivnější soutěž.
 
3 kategorie v nichž jsou odměněni první tři. Škoda, že se zúčastnilo celkem jen 7 lidí, takže dvě odměny si nikdo ani nevybere. Myslím, že by stálo za to přehodnotit zadání a zrušit kategorie. Odměny by zůstaly pro tři nejlepší fotky a za zbylý nugety můžete udělat nějakou atraktivnější soutěž.

Kdo chtěl se zúčastnil, kdo nechtěl, tak ne. Jsem rozhodně proti nějakému hýbání s odměny a odměňování jen některých - s argumentem, že se zúčastnilo "málo" lidí. Těch soutěží bylo za poslední rok více a vždy se účastní ti stejní hráči (víceméně, nějaká výjimka se občas najde), tudíž by mě zajímala definice a způsob realizace "atraktivnější" soutěže.
 
Naposledy upraveno:
Že se zůčastnilo málo lidí nechápu... Dle mě není možné udělat jednodušší soutěž, než tuto - něco vyfotit. Abych se přiznal, málem jsem na ni zapoměl :rolleyes::D, říkal jsem si, že vyberu něco až z letošní dovolené.
To všichni co hrají tuto hru snad sedí jen doma u počítače, nemají psa/kočku a koupou se jen ve vaně... :oops:
 
Že se zůčastnilo málo lidí nechápu... Dle mě není možné udělat jednodušší soutěž, než tuto - něco vyfotit. Abych se přiznal, málem jsem na ni zapoměl :rolleyes::D, říkal jsem si, že vyberu něco až z letošní dovolené.
To všichni co hrají tuto hru snad sedí jen doma u počítače, nemají psa/kočku a koupou se jen ve vaně... :oops:
Třeba jsou jen stejně líní jako vývojáři z inno teamu :D
 
Vyřazeni ze soutěže z důvodu nedodržení podmínek: Caleb rozparovač ...copa jsem nedodržel??? Neukázal jsem občanku???
Jako nebylo by od věci oznámit jakou podmínku kdo nedodržel,už jen proto aby se příště nestala a aby člověk neztratil chuť se vůbec ještě snažit nějaké účasti,děkuji za vysvětlení :)
 
Vyřazeni ze soutěže z důvodu nedodržení podmínek: Caleb rozparovač ...copa jsem nedodržel??? Neukázal jsem občanku???
Jako nebylo by od věci oznámit jakou podmínku kdo nedodržel,už jen proto aby se příště nestala a aby člověk neztratil chuť se vůbec ještě snažit nějaké účasti,děkuji za vysvětlení :)
V tvém případě nejspíš proto, že se nejedná o fotografii, v dalších 2 případech nejspíš proto, že na fotkách nejsou mazlíčci
 
Tušil jsem, že budete chtít vidět štěňátka a koťátka, ale tak trochu jsem stejně doufal, že aspoň pro srandu by mohl projít i žralok :cool:

No tak teda né, no,
 
Nahoru