• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nemocný sládek - opakovačka

Zdravím ve spolek, v úkolové řadě "Nemocný sládek" je chyba, kdy při opakování dostanete znovu koně sv. Patrika a ne alternativní předmět.
 

raketak95

Člen týmu
Zdravím ve spolek, v úkolové řadě "Nemocný sládek" je chyba, kdy při opakování dostanete znovu koně sv. Patrika a ne alternativní předmět.
No ale to tak bylo vždycky - chápu, že je to divný a při každoročním opakování má člověk těch koní dost - ale ve finále si nemyslím, že se jedná o chybu nebo bug.
 
Dobrá, tedy jsem rád, že nemám i trilion motýlků a podkov. A že naštěstí aspoň tam se dostává bod schopnosti a prémiová truhla.
 
A funguje ten úkol normálně ? Mě se objevil jen ten první bod u Henryho, který jsem splnil ale na mapě Heisenzwerg není viditelný (B4).
 
Zbytek úkolovky se ti zobrazí i když už máš pivo v inventáři. Po automatickém splnění úkolu už ale máme smůlu. Ještě že tu prémiovou truhlu nepotřebuji :D
1710781575087.png

1710781555221.png
 
Naposledy upraveno:
Nahoru