• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nemocný sládek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
Nemocný sládek

60px-%C4%8Cty%C5%99l%C3%ADstek.png


Tato úkolová řada je na oslavu dne Sv. Patrika. Slaví se každoročně 17. března na počest svatého Patrika, patrona Irska.
Velmi populární jsou oslavy v Americe. První oslava tady proběhla roku 1737 v Bostonu. Od roku 1962 se na novém kontinentě také dodržuje tradice barvení řeky Chicago na zeleno. Víceméně omylem ji pracovníci kontroly životního prostředí obarvili, když se snažili zjistit odkud je vypouštěn nelegální odpad do řeky. Použili zelené rostlinné barvivo a tak je napadlo, že by nebylo od věci, podobně obarvit řeku na počest svátku svatého Patrika. Nápad se ujal a od té doby se část řeky Chicago na počest svátku svatého Patrika barví na zeleno. A jako v Irsku se nakonec barví na zeleno úplně vše (řeky, sjezdovky, pivo, housky, obličeje).



100px-Barman_Henry_Walker.png
Henry Walker:
"Ahoj, potřebuji tvoji pomoc. Ehm, jak bych to vysvětlil... poslouchej, mám dobrého přítele, který je velmi nemocný a rozhodl se vyrobit velmi speciální nápoj. V prérii mu říkají Zelené pivo, protože má zelenou barvu.
Zejména irští poutníci ho mají rádi a platí vysokou cenu za láhev. Čekám novou dodávku, ale Heisenzwerg zatím nedorazil. Můžeš se podívat, co je špatně?"


60px-Zelen%C3%A9_pivo.png

100px-Heisenzwerg.png
Heisenzwerg:
"Henry tě poslal? Nejsem schopen už vařit, protože jsem příliš nemocen. Pomoz mi... vaření bez povolení není v prérii legální, pokud jsi ochoten riskovat a schopný, jdeme do toho."


Podmínky:
Dosažená úroveň 35
Dokončená úkolová řada: Vyřiď: Kdo s koho (Zachraň salón, část 2.)
Datum: 17.03.2020 10:00 hodin do 24.03.2020 00:00 hodin.

Nevíš si s úkolem rady? Pomoc najdeš na Wiki

Hodně štěstí!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru