• Nově připravovaná aktualizace 2.183 je naplánována na úterý 27. září. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru

Nemohu se prihlasit

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahojky..
Teď jsem pardon mimo..
Nemůžu se dostat najednou do hry The West.. Špatně heslo neo. Chci si dát Nové heslo.. Ale ukazuje mě to. Že hráč. Turistapaja3255. Nebyl nalezen.. Nebo. Email.. turistapaja323232@gmail.com. prý nesouhlasí... Jestliže to je tou aktualizací nebo co nevím... Nic jsem vůbec nepovedl nikomu nic... Děkuji moc za odpověď.. Jsem aktivní skoro nonstop.. Turistapaja3255..
 

Symphie

Člen týmu
Tohle musíš řešit v tiketu. Pokud se na účet/ticket systém nedostaneš, lze dočasně založit nový účet, který posléze budeš muset zrušit.
 
Ahojky.. Ale abych jsem to pak nestratil. To by mne dost mrzelo. Nemůžu mít snad 2 účty na 1 přístroji.. Děkuji moc za odpověď a laskavost..
 

Symphie

Člen týmu
Už ti zde bylo napsáno, že si máš dočasně založit účet a řešit to v ticket systému, na fóru ti neporadíme. V takové situaci je povoleno mít dva účty, nově založený účet poté, co se dostaneš na hlavní, dáš smazat.

Přesunuto do správného vlákna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru