• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nesplněné úkoly

Ahoj,
letos jsem se vrátila k hraní The West, tak jsem trochu projela TW-db a nesplněné úkoly, co mi tu straší. Některé jsou omezené časově (Díkuvzdání, Halloween atd.). Další ale nemám splněné a vůbec se mi neukazují. Jak je to možný? :D Jsou to například úkoly Sever, jih a brunet; Hra proti pravidlům; Naděje umírá poslední; Pustina. Pak taky různé úkoly s anglickým názvem, jako třeba Once upon a time; The right and the left hand of the devil; Unchained atd.
Jsem level 129, tam problém asi není. Ale většina těch úkolů se má objevit v salónu, ale prostě tam nejsou. Vím, že je to většinou úplný zlomek zkušeností, vzhledem k mému levelu, ale ráda bych ty úkoly dokončila... Jak tedy na ně?
Díky, FHRFHR.

Edit: Je mezi nimi série úkolů, kde je potřeba dokončit Mencerovu tvrz, což to nemám. To je teda vyřešeno, ale co třeba ta Pustina?
 
Ahoj,

na úkoly Sever, jih a brunet; Hra proti pravidlům už sis odpověděla sama, jedná se o sérii úkolů a musíš splnit ty předchozí, pak se ti odemkne další úkol.
Podíval jsem se tedy na úkol Pustina, krom toho že ten quest je celý chaotický, tak se mi tu ukazuje, že se dá splnit pouze v určité časové období. Používám stránku - profláklou a známou stránku TW-Calc, ale co se těch časových omezeních týče, tak občas nejsou úplně korektní, takže nevím. Další co mě napadá je to, že jsi quest třeba už přijala, a jeho další pokračování je někde na mapě. To se ti bohužel v zápisníku úkolů neukazuje, a ten quest si musíš vyzvednout na určité lokaci. Tak se zkus podívat, kde se ty NPC nachází, a třeba ti u nich vyjede pokračování questu. Víc nápadů nemám, snad jsem pomohl.

Odkaz: https://tw-calc.net/quests/group/65#731
 
Jojo, tak děkuji. Ono občas není označené, jestli je třeba mít předmět při přijetí úkolu na sobě, nebo jen v inventáři. Což je asi případ toho Questu Pustina.
 
Mám asi podobný dotaz.Fakt jsem tady dlouho a někdy ten čas není a hromadí se to to jak lavina.Ten odkaz jsem si uložil a kouknu.Jen,ty normální ....mi tam visí už asi dva roky kočičí a to nemluvím o jiných.Klidně ať si to tam je.Já plno úkolů uzavřel s tím,že je prostě budu ignorovat.Je fajn jich tam dát najednou tisíc a člověk neví,který úkol dříve.Jsou tam úkoly,které už vzhledem času,který proběhl nejdou splnit.Fajn,tak nebudu ale proč to zatěžuje knihovnu? Děkuji.
Při nejlepší vůli,člověk všechno nestihne.
 
Mám asi podobný dotaz.Fakt jsem tady dlouho a někdy ten čas není a hromadí se to to jak lavina.Ten odkaz jsem si uložil a kouknu.Jen,ty normální ....mi tam visí už asi dva roky kočičí a to nemluvím o jiných.Klidně ať si to tam je.Já plno úkolů uzavřel s tím,že je prostě budu ignorovat.Je fajn jich tam dát najednou tisíc a člověk neví,který úkol dříve.Jsou tam úkoly,které už vzhledem času,který proběhl nejdou splnit.Fajn,tak nebudu ale proč to zatěžuje knihovnu? Děkuji.
Při nejlepší vůli,člověk všechno nestihne.
Nejspíš je chyba ty úkoly vůbec přijímat a dlabat na další výzvy než si dodělá svoje.
 
Tak hlavně maximum přijatých úkolů je 30, což je dneska zoufale málo. Jelikož přibývají nové a hlavně taky přibývají nové opakovací, které dříve opakovací nebyly.
 
50 bude fajn :) Člověk bude mít možnost využít souběžné práce v úkolech,ale co mi vadí je nové (je to pár asi měsíců,týdnů,nevím,neřešil jsem) přijetí úkolu s okamžitým splněním.
Netuším zda je to na hře či scriptu,ale vadí mi to a to opravdu moc.
Dříve jsem přijal úkol a i když šel splnit hned a navázat na další,zůstal připnut a mohl jsem si jej splnit kdy já chtěl.Takže jsem si mohl lépe rozplánovat úkony na hře.
A hlavně pokud se okamžitě splní tak je vysoká pravděpodobnost,že se ten úkol ztratí v zapomnění...howgh
 

DeletedUser18667

Guest
Může za to skript, mě se úkoly automaticky neplní pokud jdou splnit
 
Nahoru