• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Nesprávný čas bitvy

Včera jsem chtěl dobít awesomii tak jsem jí kopl v 17:15 a měla proběhnout další den v 17:15 /dneska/


jander.jpg

Ale proběhla už o půlnoci a proto jsem nestihl dojít a pevnost dobít.

žádám o navrácení 10000 $ dolarů do městské pokladny které jsem na pokus o dobytí pevnosti dal.


S pozdravem,

Jander
 

Symphie

Člen týmu
Zde se nedá mluvit o navrácení dolarů, jelikož bylo předem avizováno, aby jste nekopali bitvy ve dny, kdy se plánuji speciální bitvy z naší strany. Tvá bitva byla automaticky přesunuta na žádosti hráčů, aby byl prostor k naplánovaní speciální bitvy za mince. Této žádosti bylo vyhověno bez výhrad.
 
Vzhledem k tomu, že Jander se tady projevuje jako jasnej troll, tak zamítnutí žádosti chápu.
Na druhou stranu, jsou hráči, kteří fórum nesledují a jak jinak se má člověk dozvědět, že bude nějaká speciální bitva?
Z tohoto důvodu mi přijde žádost dosti oprávněná a nepřijde mi, že by vrácení 10K do městské kasy byl nějaký problém.
Samozřejmě by se to ale mělo řešit spíš ticketem.
 
Vzhledem k tomu, že Jander se tady projevuje jako jasnej troll, tak zamítnutí žádosti chápu.
Na druhou stranu, jsou hráči, kteří fórum nesledují a jak jinak se má člověk dozvědět, že bude nějaká speciální bitva?
Z tohoto důvodu mi přijde žádost dosti oprávněná a nepřijde mi, že by vrácení 10K do městské kasy byl nějaký problém.
Samozřejmě by se to ale mělo řešit spíš ticketem.
Mě 10K nepříjde jako taková velká částka, aby si o ní musel psát ticket. Support se má zajímat o závažnější věci. Hlavně je to troll.
 
Zde se nedá mluvit o navrácení dolarů, jelikož bylo předem avizováno, aby jste nekopali bitvy ve dny, kdy se plánuji speciální bitvy z naší strany. Tvá bitva byla automaticky přesunuta na žádosti hráčů, aby byl prostor k naplánovaní speciální bitvy za mince. Této žádosti bylo vyhověno bez výhrad.

Proč bylo vyhověno žádosti maximálně desíti hráčů, když na serveru jich hraje možná několik stovek ? Co to je zase za nesmysl ?
 
Nahoru