• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Networks

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
pevnost2.jpg
[/SPOIL]
[SPOIL]
pevnost1.jpg
[/SPOIL]

pro případ že by se nezobrazily obrazky tak odkazy zde

http://img842.imageshack.us/img842/9728/pevnost1.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/2145/pevnost2.jpg

snad se bude líbit. Je to ze dřeva :) :hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Tak přátelé Westmeni, nechtěl bych být porotcem a vůbec nevím komu bych dal teď hlas. Krásné výtvory a spousty času, ten bohužel tolik nemám.
Kdybych měl pravomoc ? Moc ? A být Němcem ? Dal bych první cenu Všem zúčastněným stavitelům modelů.


Pěkné.
G150144.gif
 

DeletedUser

Guest
Jó Krosno, škoda, že nejsi. :)

Mám na to podobný názor. Klidně ať ti nejlepší dostanou něco vyjímenčného, ale ti co nevyhrají nic, to může odradit od dalších soutěží a to je chyba! Každý by měl alespoň za zůčastnění dostat nějakou drobnost.
 

DeletedUser14766

Guest
To je pravda všechny výtvory jsou moc krásné a každej z nich by si zasloužil alespoň nějakou maličkost
 
To by pak vůbec nemělo smysl soutěžit nehledě na to že tyhle soutěže nejsou o tom aby každej něco zplácal a pak se rozdaly odměny já nevím jak vy ale mě tyhle věci hrozně baví a takovouhle pevnost jsem chtěl postavit už dávno a tohle mě k tomu dokopalo.
 

DeletedUser15256

Guest
Souhlasim s Lee Kershaw. Dal jsem do toho všechno co jsem uměl,naučil se hodně nového a využil co bylo. Jelikož jsem neměl lepidlo(jen zbytek obuvnického :D ) tak jsem si musel poradit a bylo to super, největší odměna byl ten výsledný produkt a to že má snaha dopadla dobře :). Takovédle aktivity mě baví, jen na to nebyl čas a svátky k tomu byly ideální. Bavilo mě to a když něco vyhraju, budu rád.
 
Souhlasim s Lee Kershaw. Dal jsem do toho všechno co jsem uměl,naučil se hodně nového a využil co bylo. Jelikož jsem neměl lepidlo(jen zbytek obuvnického :D ) tak jsem si musel poradit a bylo to super, největší odměna byl ten výsledný produkt a to že má snaha dopadla dobře :). Takovédle aktivity mě baví, jen na to nebyl čas a svátky k tomu byly ideální. Bavilo mě to a když něco vyhraju, budu rád.

Ta tvoje pevmost se povedla vypadá to vážně dobře.
 

DeletedUser15256

Guest
Krásný, koukám, že jsi rozebral všechen nábytek co ? :D
 
Nahoru