• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Neznámý quest

DeletedUser16227

Guest
Zdravíčko pařani,
včera dopoledne se mi u šerifa Johna objevil quest, bohužel si už nevzpomínám na jméno, bylo potřeba obstarat asi 10-15 druhů věcí, poslední věc bylo 10 dřevěných kolíků. U questu bylo nápsano že se musí stihnout do týdne.
Řek jsem si že quest přijmu později, ale odpoledne tam už nebyl.

Můžete mi prosím někdo poradit za jakých podmínek popř. kdy se quest zobrazuje(každé úterý dopoledne??). Díky za každou radu.
 

DeletedUser16227

Guest
Je to ono, díky, ale ten čas mi nesedí, bylo to tam jen dopoledne, pak nic.
A dneska celej den taky nic :-/

ad: Aha tak jsme se oba špatně koukali :) Je tam dole napsaný že se dá přijmout jen 04:00 - 12:00
 

DeletedUser13514

Guest
Pravda, ty dva úkoly mi nějak splynuly, tak jsem se díval na předchozí. Takže je to od 4 do 12, den nerozhoduje.
 
Nahoru