• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nick

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi já jsem zapomněl svůj nick ale emailovou adresu si pamatuju jak se mám zas přihlásit díky za radu.
 

DeletedUser

Guest
pročti si ten maily od westu, měl by tam být tvůj nick
 

DeletedUser

Guest
Já vám řeknu jak se to stalo kdysi dávno jsem hrál west ale pak jsem od toho odešel a teď jsem se chtěl vrátit protože mě k tomu natáhli kámoši prej je tu dost novinek tak jsem byl zvědavej ale když jsem se chtěl regnout email už byl používán tak jsem se snažil přijít na nick a nic tak proto jsem teďka v týhle situaci. :D
 

DeletedUser

Guest
To už jsem se jich právě ptal a oni mi řekli ať se obrátím na fórum a nějak kontaktovat admina aby mi s tímhle pomohl jde to?
 

DeletedUser4088

Guest
A při pokusu o zaslání nového hesla se nezobrazí i nick?
Tedy něco ve smyslu:

Nick: xxxx
Heslo: blabla
 

DeletedUser

Guest
Možná by support mohl pomoct, ale nejsem si jistý. Tím myslím, že by hledali E-mailovou adresu a našli by asi i nick
Pokud chceš zaslat heslo, potřebuješ znát i nick, takže to takhle nepůjde
 

DeletedUser

Guest
tonkpao když chci zažádat o nové heslo tak musím zadat právě můj nick a emailovou adresu. :(
 

DeletedUser

Guest
Jenomže postavy se ti po 45-ti dnech smažou, takže to úrovní nebylo
Zadáváš heslo (nebo nějaká další data) na OpenID správně?
 

Deleted User - 31870

Guest
Požádala jsem supportíky, aby projeli registrace s e-mailem, který máš tady v nastavení. Bohužel nic nenašli. Pokud jsi tam použil jiný e-mail, pošli mi ho do PM, podíváme se znovu.

OpenID se propojuje v nastavení ve hře, takže se napřed musíš přihlásit na účet, abys to mohl propojit. Pokud ses přes to připojoval, už bys to měl mít propojené.

PS: Otázkou je, jestli už nemáš smazanou postavu pro neaktivitu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
OpenID - Nastavení - Účet - Administrace - Zadáš email ktorý chceš používať na OpenID :klubun::klubun:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru