• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Noc je tmavá

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16057
  • Vytvořeno

DeletedUser16057

Guest
Zdravím,

vzhledem k tomu, že se jedná o nově spuštěnou úkolovou řadu-pár desítek minut spuštěna. Tak by mě zajímala jedna věc.
A to jeden požadavek. Při dojití k Městu duchů jsem splnil úkol, kde jsem měl mít výrobek (vyrobený z nového návodu s nákupní cenou 9,5 tis.)-splněno. Pak přišel další, kde mám mít v řemesle 600 bodů a nějaký další požadavek(jaký?)

http://prntscr.com/8zc907

Díky za radu nejen mě, ale i dalším :)
 

DeletedUser18558

Guest
Pavliku: to jsi nepochopil...nejde o to, ze by nemel 600ŘB, jde o to ze v tom ukole nnei poznat co tam jeste je potreba krom tech bodu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16057

Guest
Padl i nápad, že by se mohlo jedna i o získání bodu do řemesla. Dle vyzkoušení jisté hráčky se úkol nesplnil.
 

DeletedUser18558

Guest
pokud vystavba kostela, tak my mame na cz1 kostel na 202 a ja ho stavet se svyma bodama nemuzu...to bych musela odejit do jineho mesta...
to se mi nezda, ze by byl takovy ukol...
 

DeletedUser1318

Guest
Mají s tím problém i v Německu,
Prý je to buď komplikovaný , zatím neuhádnutý rébus, nebo klasicky nějaká chybička.
 

DeletedUser16057

Guest
Taky mi přijde stavba kostela nepravděpodobná. Ne každý může i s reskillem na stavaře stavět kostel s lvl nad 160. Navíc opouštět město, kvůli stavbě a splnění úkolu... :D
 

DeletedUser6213

Guest
Každé řemeslo by mělo mít jiné podmínky, pro splnění tohoto úkolu. Alespoň tak je to zatím v toolu. Co znamená u mastičkáře to 1/1 zatím netuším.
 

DeletedUser12378

Guest
je tu posledni dobou velky chaoz v ukolech..skacou o tyden driv a pak nejdou splnit :-( ted naskakalo par novych ukolu a nektery jdou a nektery ne.. clovek neco splni a pak zjisti ze udelal neco spatne jako ze treba neco preskocil a je v troube mely by to dat poradne do poradku
 
Hele vy mě asi nebudete mít rádi :D :D Já jsem to odklikal a nepodíval jsem se vůbec na to, co to tam po mě chce :) Nicméně dál mě to pustilo.

Jen hodně mlhavá doměnka mi říká, jestli jsem tam nezahlédnul něco jako "cestovní brašna" což by byl nejjednodušší výrobek na úrovni filtrových cigaret u sedláře nebo kousku dortu u kuchaře.

edit: Tak mi to nedalo a zkusil jsem otevřit knihu úkolů a tam záložku dokončeno (vždy se mi to hrozně seká). Teď jsem tam ale našel:

Zapotřebí:

- [6] Cigarety 2/2
- Dosáhni u řemesla Sedlový mistr, 600 body
 
Díky. Takže to bude takto:

Kuchař-kousek dortu
Sedlář-cestovní kabela
Mastičkář-cigarety s filtrem
Kovář-nabroušená zbraň
 

DeletedUser

Guest
Hm, ja som kuchár a na SK DELAWARE kúsok torty nepomáha :(

Mám v inventári takmer všetky dostupné veci z hry aj všetky produkty od kuchára a stále mi tam svieti 0/1 :(
 

DeletedUser1318

Guest
citace z west forum.de:
Der Fehler ist uns schon bekannt, danke...
(Chyba je už známa, díky.)
Časem se snad něco dozvíme.
 
Nahoru