• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Noc je tmavá

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16057
  • Vytvořeno

DeletedUser16057

Guest
Zřejmě je to pro ně náročné opravit, stejně tak poslední dobou všechny úkolové řady, ať už opakovatelné nebo normální.

S tím, jak to vypadá, tak se 90% tvůrců zaměřuje na turnaj, 5% opravy v úkol. řadách a zbylých 5% se snaží vymyslet něco nového.
 

DeletedUser11669

Guest
Zmiňované pomodlení stále nefunguje, teď jsem to zkoušel.

Kdyby to nebyla časově omezená úloha, bylo by mi jedno, kdy do někdo opraví, ale od první zmínky o tomto problému (Gryzli/5.11.) je to dnes šestý den, co se nic neděje a nerad bych, aby mi to v knize úkolů strašilo rok proto, že to díky chybě v zadání nestihnu dokončit.
 
Jinak na betě se objevil další bug spojený s touto událostí. Neaktivovalo se světové ocenění po dosažení toho určitého počtu afrikánů.
 

DeletedUser9350

Guest
Otázka je jak ho splnit.... Nikde nejsou recepty a ani produkty k jeho splnění...
 

DeletedUser

Guest
Na SK WESTE už to je opravené - malo by to byť modlenie a ešte raz produkt z príslušného remesla - teda v mojom prídade medovina :) - http://prntscr.com/9194uj

A pokiaľ viem, táto úloha nemá časové obmedzenie.
 

nicooo

Člen týmu
Pokud máte v požadavcích pořád 0/1, úkol zrušte a přijměte znovu, aby se vám tam objevilo přímo Modlení 0/1 a úkol šel splnit
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm já chci vědět kde se všude dá získat ten nový recept...
80 hodin kanclu, 30 kupec a velký kulový! Opravdu domyšlenej úkol...
 
Přesný záznamy si nevedu, ale mám odpracováno na zmiňovaných pracích výrazně víc a recept jsem našel zatím jeden. Na kupci.
 
na Arizoně jede michal téměř nonstop a pár receptů už našel - ale svůj kovářský ještě ne.
jako všude platí pravidlo náhody.
 

DeletedUser9350

Guest
Teď jen, zda je ten úkol časově omezen nebo ne? Pokud ano, tak je to na nakopání někoho do zadnice.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak mě ten návod padl na s1 z kanclu. Z kupce jsem to štěstí neměl :)
Jinak jsme se dočkali a já to před chvíli splnil. :)
 
Nahoru