• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Noc v hoteli

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
co sa stane ak prerusim noc v hoteli? napr mam spat 8 hodin a este 4 hodiny mi ostali tak ked prerusim v polke tak mi ostane ta energia co som nazbieral za noc v hoteli alebo sa mi uplne vymaze?
 

DeletedUser3648

Guest
...

Ted trošku z jiného soudku ohledně hotelu. Zadal jsem si v jednom městě 2x spánek v hotelu za sebou a během prvního spánku bylo město opuštěno. Nemohl jsem v tom městě duchů nic dělat, ale spánek stále fungoval. Bylo to docela funny. Spánek se nepřerušil ani tehdy, když v pracovní frontě přeskočil na spánek číslo 2. A energie se taky dobíjela v pořádku a adekvátně. :)

Ani tam moc nestrašilo.. :D
 

DeletedUser

Guest
Pokud spíš zadarmo tak ti zůstane, ale pokud spíš za peníze, tak ti vrátí prachy a energie se ti vrátí na původní.:smoker:

Edit:
Ted trošku z jiného soudku ohledně hotelu. Zadal jsem si v jednom městě 2x spánek v hotelu za sebou a během prvního spánku bylo město opuštěno. Nemohl jsem v tom městě duchů nic dělat, ale spánek stále fungoval. Bylo to docela funny. Spánek se nepřerušil ani tehdy, když v pracovní frontě přeskočil na spánek číslo 2. A energie se taky dobíjela v pořádku a adekvátně. :)

Ani tam moc nestrašilo.. :D

Když najdeš město duchů s hotelem tak tam můžeš spát jak dlouho chceš a bude se ti taky dobívat energie.:smoker:
______________________________________
Město Dragons na světě 2 hledá nové členy
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru