• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nová úvodní stránka

Oximus

Člen týmu
Zdravím všechny,

nevím, jestli už tady tento návrh padl, ale nic takového jsem nenašel. Vím, že se nejedná o nic, co by zlepšilo, či přidalo jakoukoliv novou funkci do hry, ale jedná se spíše o vizuální úpravu, která by mohla potencionálně oslovit více nových lidí, tedy v případě, že by zavítali na úvodní stránku hry The-West. Co kdyby InnoGames zkusilo udělat nějakou novou přihlašovací stránku?

Tady je stará úvodní stránka:
stary-west.jpg


A představa je nějaká taková:
tribal-wars.jpg


Vzhledem k tomu, že už to má InnoGames zasazené v jiných hrách, tak by to pouze stačilo dosadit do konceptu The-West. Věřím, že by to zabralo málo času a mohlo by to nově příchozí hráče minimálně přesvědčit o registraci a zkoušce, protože - řekněme si na rovinu, nynější stránka není moc přesvědčivá a graficky aktuální k roku 2020.
 
I kdyby to někdo kompetentní náhodou poslal do Hamburgu, tak tam to jistě skončí v koši jako ostatní návrhy na vylepšení hry. :D

Ale jinak jsem samozřejmě pro.
 

Deleted User - 825207

Guest
Jak píše gabor, tato změna by byla globální a nemyslím si že by se do ní inno pustilo, tady když tak pomůže maximálně jen něco co se dá udělat tady by support, co inno nemusí dělat a co stačí aby jen řekli "jooo to si klidně udělejte" když se jich miko zeptá..
Takovéto "velké" změny si myslím že neprojdou protože by to museli dělat v innu a myslím že ti už dělat nebudou nic..
Ale tak nápad fajn, to jo, poslat se třeba i může ale říkám, moc růžově to nevidím..
 

DeletedUser18667

Guest
Já nevim, jestli jste nechápaví nebo nemáte co dělat? :D To jsou furt návrhy sem, opravy tam.

Až konečně pochopíte jednu věc - the west je jako taková hra v podstatě hotová, žádný velký změny se nechystaj. Budou tomboly, nový sady, nějaký nový úkoly, a menší úpravy chyb, snad se dočkáme rozšíření řemesel. Nic víc nečekejte. V INNU je the west na konci, věnuje se tomu málo lidí, a byť by to všechno bylo krásný, nic z větších věcí se prostě konat nebude, ztrácíme tu všichni čas. Už tak má tým věnující se westu spoustu práce, a čím víc přidáváte feedbacku tím míň času pak mají na opravdovou práci.
 

Oximus

Člen týmu
Já nevim, jestli jste nechápaví nebo nemáte co dělat? :D To jsou furt návrhy sem, opravy tam.

Až konečně pochopíte jednu věc - the west je jako taková hra v podstatě hotová, žádný velký změny se nechystaj. Budou tomboly, nový sady, nějaký nový úkoly, a menší úpravy chyb, snad se dočkáme rozšíření řemesel. Nic víc nečekejte. V INNU je the west na konci, věnuje se tomu málo lidí, a byť by to všechno bylo krásný, nic z větších věcí se prostě konat nebude, ztrácíme tu všichni čas. Už tak má tým věnující se westu spoustu práce, a čím víc přidáváte feedbacku tím míň času pak mají na opravdovou práci.

Tvoje tvrzení je naprosto absurdní. Grepolis je stejně stará hra jako The-West, odhaduji, že na ni pracuje stejný počet lidi v InnoGames a novou úvodní stránku tam také udělali...
 

DeletedUser18667

Guest
Zas a znova

So, first off, MTG. They're an investor and don't really have anything to do with the day-to-day business and the development of games. Sending a message or mail to them won't help, as it will at most be routed to the appropriate person within InnoGames, as an e-mail sent to InnoGames directly would.

I saw the quote "No more major changes or improvements will be implemented." appear above and, well, that's true. The game is currently in a state where we consider it mostly done and feature-complete. That won't mean that there won't be any changes, but that they'll mostly be minor in scope. A major interface update or a new feature like adventures are unlikely at best. The changes we do will mostly be new items, new quests, new achievements, new crafting recipes and minor improvements of certain parts of the game like HTML5 battles, the crafting update that will hopefully come soon, and of course various bugfixes.

The development team is also quite small nowadays. As the game evolved, player numbers started dropping even before the development team was scaled down and it wasn't feasible to keep a large team anymore.
As such, we have to set certain priorities. We can't just do everything we want, as there aren't a lot of developers working on the game at the moment. Priorities have to be set and besides the community requests we want to implement, we have to fix issues, update used libraries and important maintenance in general. It doesn't mean we do not care, do not listen, or whatever, just that we do not currently have time to add such things.
A full mobile version, as mentioned by @RaiderTr in the OP, is not in the cards, though the game should currently run reasonably well on most modern phones.

So, generally, be realistic. Don't expect massive overhauls. Minor changes like tweaking fort battle formulae could be done at some point in the future but there are many things on our table and there are only 40 hours a week to work on them, even less for some part time developers we have.

Then something completely unrelated, Facebook. Facebook pages are managed by the community managers of that language and any moderators they choose to employ to help them with those tasks. Lead community managers (i.e. my superior or the superior of the community managers of other games) generally do not help out answering Facebook comments.
 

Oximus

Člen týmu

A máš pocit, že to je nějaký velký a náročný zásah do hry? Práce pro jednoho kodéra na jeden den, notabene když už ten HTML kód mají na jiné hře a stačilo by ho pouze upravit. Navíc tam píší, že je to nepravděpodobné, to je něco jiného, než nereálné. Pokud tady chceš narážet na lidi, co napíšou nějaký návrh na změnu, tak potom tady toto fórum vůbec nemusí být a žádné reporty se nemusí posílat. :D
 

DeletedUser18667

Guest
Spíš mám pocit, že jsi nepochopil, že mají na stole daleko podstatnější věci, než je změna vzhledu přihlašovacího okna, což mimochodem, pochybuju, že by snad mohlo přitáhnout nové hráče, že :D Doporučuju přečíst ještě jednou a pořádně :)
 

Oximus

Člen týmu
Spíš mám pocit, že jsi nepochopil, že mají na stole daleko podstatnější věci, než je změna vzhledu přihlašovacího okna, což mimochodem, pochybuju, že by snad mohlo přitáhnout nové hráče, že :D Doporučuju přečíst ještě jednou a pořádně :)

Četl jsem to a pořádně. Hele, podal jsem smysluplný a konstruktivní návrh na změnu, když tady to vlákno je a tím to pro mě hasne. Nemám potřebu tady s tebou polemizovat, zda to přitáhne nové hráče, apod. Jen jsem psal, že tato aktuální přihlašovací stránka nikoho nezaujme a hráč to daleko raději zavře, než aby se zkusil zaregistrovat, to je celé. Jestli se chceš s někým hádat, musíš si najít někoho jiného. :)
 
Nahoru