• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nová charakterová skupina

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17639
  • Vytvořeno

DeletedUser17639

Guest
Ahoj.Já bych navrhl vytvořit novou charakterovou skupinu.Je to sice na vás ale mě napadl "cestovatel" že by měl velký bonus rychlosti na mapě a ještě nějaké různé bonusy.I tak se celkem divím že tento bonus nemá dobrodruh... :zed::1:
 

DeletedUser13789

Guest
Tohle se podle mě neuchytí ani tady v diskuzi.

Ale určitě bys měl rozepsat, co přesně za bonusy bys tam chtěl vidět.
 

DeletedUser15256

Guest
Bída s nouzí, domysli to.

Jestli někoho rychlího, tak stopaře ? :)

Dobrodruh má bonusů až, až :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Mohl by to být třeba cestující obchodník, který by měl ještě nějaké slevy na koupení předmětů. :) Kdyby se mu navíc otevřela možnost kupovat všechny možné jinak nedostupné předměty za nugety možná, že by to INNO i udělalo. Mohl by mít i bonusové body v obchodování a jízdě na koni. A taky slevu při vkládání peněz do banky. Teď ještě rozpracovat nějaké úkoly pro tento charakter + nějaké předměty (např. jezdecké boty, obchodnické váhy nebo třeba cestovatelský klobouk) a doplnit to jaké to bude mít výhody a nevýhody a možná bude i anketa. :pianista:
 

DeletedUser13789

Guest
Já nevím...
Přijde mi, že takový charakter by neměl uplatnění v té týmové hře. Člověk by mohl obchodovat, jezdit rychle....ale k čemu?
navíc zrovna urychlovače, produkty, bankovní poplatky - to všechno se dá za nuggety koupit (odpustit bankovní poplatky).
A vyrobit postavu, která bude v podstatě závislá na používání nugget, to je podle mě blbost.
Navíc...jaké předměty ke koupi by sis pro tuto postavu představoval?
 
Já nevím...
Přijde mi, že takový charakter by neměl uplatnění v té týmové hře. Člověk by mohl obchodovat, jezdit rychle....ale k čemu?
navíc zrovna urychlovače, produkty, bankovní poplatky - to všechno se dá za nuggety koupit (odpustit bankovní poplatky).
A vyrobit postavu, která bude v podstatě závislá na používání nugget, to je podle mě blbost.
Navíc...jaké předměty ke koupi by sis pro tuto postavu představoval?

Tak by to bylo vhodné pro individuální hráče. Já bych třeba nakupování a rychlou jízdu orpoti ostatním uvítal (i když rychlost je nadměrečná). Nakoupil bych, sjel do města duchů pak zase do indiánské vesnice, plnil denní úkoly - maňána. A co se týká nugetů, tak bych neutrácel zbytečně, tady se není čeho bát.
 

DeletedUser13789

Guest
Jo, ale co by tito hráči dělali? To by jenom jezdili po světě jak blázni a obchodovali? Já pro to prostě nevidím využití. Takhle se mi to zdá vyvážené.
 
Ahoj.Já bych navrhl vytvořit novou charakterovou skupinu.Je to sice na vás ale mě napadl "cestovatel" že by měl velký bonus rychlosti na mapě a ještě nějaké různé bonusy.I tak se celkem divím že tento bonus nemá dobrodruh... :zed::1:


můžu tě jen pochválit: v anketě o nejstupidnější příspěvek měsíce jsi můj jasný favorit ...
 

DeletedUser

Guest
No tak lidi,nemusíte se mu hnedka vysmívat:),přišel,zkusil to,neuspěl.Nechte jej,třeba to ještě předělá:)
 
At už raději nic nepředělává, to k ničemu není! Nápady at dává ten kdo na to má, rozumí hře a má dobrou myšlenku. To se bohužel neobjde bez kvalit a schopnosti hráče...
 

DeletedUser13789

Guest
Přesně tak. Kdyby o to měl opravdu autor zájem, tak by to upravil, trošku víc rozepsal, atd...
Ale tohle je prostě výkřik do tmy. Z ničeho nic by dvěma větami docela dost překopal celou hru. To je nesmysl.
 
Nahoru