• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nová funkce v týmu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
ahoj,

jelikož se zde množí návrhy, které jsou téměř okamžitě smeteny ze stolu, byl bych rád, pokud by se objevila nová funkce ZPROSTŘEDKOVATEL.

Tento člověk by týden co týden sbíral od hráčů jejich návrhy, nápady, vylepšení atd a poté by je osobně předával dál. Buď přímo @Mikosansobi nebo do centrály INNO. Proč osobně? Protože elektronickou cestou končí v koši.

Do této funkce se skvěle hodí @gabor nagy, který zde hýří nápady a myslím si, že on je ten pravý, kdo by nám dokázal pomoci hru vylepšit. Tato funkce bude doživotní a dotyčný člověk se jí nemůže vzdát.
 
Velice mne potěšila Tvá kladná reakce.
Vzdávám se veškerých odměn a výhod s tímto návrhem spojených. Bohatě mi bude stačit dobrý pocit, že jsem pomohl a samozřejmě i následné vylepšování hry samotné.

Ale to přeci není nutné, vzdávat se zasloužené odměny, která ti náleží.

Naopak, já si vážím toho, že se zajímáš o problematiku této hry a jsi jeden z mála, který s ní chce aktivně něco dělat. Proto se pokusím domluvit tu slevu co nejvyšší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru