• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

NOVá sada HAWAJ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18752
  • Vytvořeno

DeletedUser18752

Guest
72atributy+21sila +915skil w.hardin
nová =
171a +51sila +1170+180houževnatost+180noži učinek hawajská
to znamená při 150lvlu
že na hawajske je o 100 atribut a 200 schopek více to je cca o 400 větší skill ! to znamená že by jste s normální řekneme w.hardinem vs w. hardin sundali zbran a šli pěstmi ! tudíž taková je šance že vyhrajete oproti té nové
u nás již přez 10lidí ko cca všichni topka a nezpusobili zhola nic mam 1k přesnost 1k uhyb vše v zručnost a trochu v učinku střelných a jediné co jsem s marmeládou a brusným kamenem zpusobil bylo 2x za 100 a ikdyž se vyhýbám abych dostal do hlavy tak jsem do ni dostal všechny za 600 ,+ cca celá naše aliance se v aliančim telegramu vyjádřila stejně se stejným vypisem z duelu , zbytek ani nepřikládal toto oznámení k nahlédnutí a napsala taky jen KO . tudíž je asi něco špatně ze strany the wesst a její novou sadou a byli bychom rádi kdyby se stím něco začalo dělat a řeklo se to vyvojhovému z the west aby s tím něco udělali a změnili item té sady
jsem duelant ale nedueluji několik let vesměs to jsou známí , nebo zákazníci a pouze v bitvě se mužem trochu zablbnout. a s aliancemi nebo lidmy byl vždy mír nebo na to neměli ,ale ani ty se nemuseli odstrkovat a ubližovat jim ,být na správné straně někoho v právu. stačilo se vždy dohodnout ,
vím že mohu odejít z města ,nebo celou jejich alianci z které je uspat také ,ale i tak mi to příjde dost divné ty čísla co jsem psal snad jsou dost bijící do očí aby se stím něco začlo dělat.

ps omluvte muj text ,nehledte na mě jako na moda který umí vytvářet vlákna a psát v nich . pouze na človíčka který na něco chce poukázat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
nějak tuhle stížnost nechápu - je to sada za nugg a samozřejmě to teď bude hodně TOP sada, když to stálo celkem balík - snad nečekáš že když do toho lidi vrazili reálný prachy, tak dostanou sadu srovnatelnou z akce?
 

DeletedUser18752

Guest
chtěl jsem ji také koupit , ale budu mít peníze až zítra , tudíž mam již smůlu ,za druhé , myslím že mužská postava fousatého zlatokopa v ni vypadá opravdu Mužsky a 3. o 400 víc skill tudíž vana v které sedíš se vzduchovkou ,proti tanku který ti míří do usměvu ,opravdu realna možnost vyhrát duel :D ,kdyby dali možnost koupit nugetové sady i jindy než jen ten moment , + zbraně za vítězství v tombolách aby sběratelé měli aspon duvod dát za rok dvojku pří 300% navíc nugetů mi nedělá potíže , rád zbíram a hraji to jako obchodní engin , ale toto mi příjde opravdu dost mimo
 
Souhlasím z bloodbankem. Ta sada je neskutečně OP. A to ani nezmínil fakt že každá z těch věcí má samostatný bonus na jeden z aspektů hry (damage, expy, rychlost, peníze,...)
Chápu, že je to stále obchodní model. Ale pokud může přijít nějaký mazánek co hraje pár měsíců, vypláznout 2000kč a zcela suveréně uspávat mnohaleté hráče jak nic tak je něco špatně...
Podobně byla mimo nedávno sada zlatého sedla a koně.
 

DeletedUser18752

Guest
mě by ani tolik nevadilo ,kdybych si ji mohl ještě koupit třeba , dále bych chtěl i editor na itemy abych si je mohl sám trochu měnit nebo jim dát aspon pár variant výběru jak bude vypadat ikdyž vím že v přívalu sad novejch a novejch to jde těžko , ale u obchodníka by mohli přidat okno kde by šlo koupit tyto nugetové sady stále jako premiovou truhlu
,ale o 400 víc skill je fakt brutální to rovnou budu chodit beze zbraně a oblečení a nic se nezmění. jestli je mít či ne ,protože 8x za 600 do řepy uspí i na pár kol tank
sice makám ted jen na [item=699000] ale skoro je to jako s tou novou sadou oproti normálnímu koni ,ikdyž toho nejlepšího mam na 5lvl
 
Nahoru