• Nově připravovaná aktualizace 2.172 je naplánována na úterý 26. dubna. Upozorňujeme, že může dojít ke změně data i obsahu aktualizace. Více informací najdete na herním fóru
  • Henry byl pozván k oslavě založení města Independence. Zavázal se, že přinese mapu města, která by měla být v jeho domě. Bohužel ji nemůže najít. Pomůžete mu vyřešit problém a mapu najít? Musí dodržet slovo a přinést to, co slíbil. Pospěš si! Nemá moc času. Více informací najdete na herním fóru

Nová soutěž přichází...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zzuzu

Guest
33.gif

WESTERNOVÉ VÁNOCE
Jste psaví?
Jste hraví?
Westernové Vánoce se slaví!

110.gif
Nažhavte Vaše mozkové závity, brzy začínáme a štědrá nadílka přichází...
116.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
Dnes máme tady Štědrý den a Svátky a k těm patří co? No přeci dárky.


Mluvili jsme s Ježíškem a jemu se hrozně líbilo vyprávění o Westu a pořád se nás na to vyptával a říkal, že si neumí Westernové Vánoce představit. Ale my víme, že tu máme lidičky s velkou fantazií a tak nás napadlo, že Vy byste mohli Ježíškovi s tou představou pomoci a ukázat mu, jak ty pravé Westernové Vánoce vypadají (ovšem Vánoce českých zvyků, žádní Santové, dědové Mrázové, Noelové atd).

Ale protože nejen s dědem Vševědem, ale i s Ježíškem je třeba komunikovat pouze ve verších, jinak vyprávění nerozumí, musíte si na tom dát doopravdy záležet.

Je tu ale ještě jedna možnost i pro Vás nepolíbené múzou. Můžete mu představit Westernové Vánoce i zcela beze slov a to tak, že potěšíte jeho oko.Připravili jsme tu pro Vás dvě témata, kam můžete příspěvky pro Ježíška vkládat. Ale vybírejte dobře, každý z Vás má pouze jednu možnost, nelze se prezentovat v obou kategoriích.

Takže bude to Ježíškova čítárna - kde mu přiblížíte Westernové Vánoce ve verších nebo Ježíškova obrazárna - kde máte spoustu možností, co Vám jen fantazie dovolí, ať to bude obrázek vytvořený na počítači, prezentace, koláž nebo kreslený obrázek, který nám nascanujete nebo nám dokonce vyfotíte jak máte doma westernově vánoční výzdobu, a nebo snad westernový Betlém??
Hmm, necháme se s Ježíškem příjemně překvapit a dokonce nám slíbil, že výherce bohatě odmění. Bohužel je to tajnůstkář a nechtěl nám říct nic bližšího, takže i Vy se budete muset nechat překvapit :).


Ale pozor!!! Ježíšek se u nás může zdržet pouze tři dny, takže Vaše prezentace očekáváme nejpozději do 26. prosince, což je na Štěpána, do 23:59 hodin, kdy bude soutěž uzavřena.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru