• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

nová ukolová řada mistr triku

DeletedUser10723

Guest
ahoj lidi ,dostal jsem v tý řadě před poslední ukol a to je zastřelit Tecumseh dávam mu dmg kolme 1000-1300 a nechce zemřít neví někdo na něj nějaký trik ? když jo poradtě a já vám budu vděčnej
 

DeletedUser

Guest
ahoj lidi ,dostal jsem v tý řadě před poslední ukol a to je zastřelit Tecumseh dávam mu dmg kolme 1000-1300 a nechce zemřít neví někdo na něj nějaký trik ? když jo poradtě a já vám budu vděčnej
Pokud si dobře vzpomínám, měl by mít stejné HP, jako ty v momentě zadání duelu.. Takže až budeš mít (např po bitvě) jenom 200HP, zkus na něj vlítnout .. :-)
 
Tady bacha,asi je potřeba ho zlomit na málo pokusů. Zřejmě novinka-po pár pokusech s 1HP mě uspal,ale,,našla mě tlupa indsmanů,, trochu mě šaman pomohl,a rázem jsem byl na plným zdraví. A mohl jsem jet znovu. :-D
 

DeletedUser10723

Guest
ukol jsem doděla nechal jsem s 400hp cca a šel jsem na něj po 4 ránach padl ,děkuju za rady
 

DeletedUser17592

Guest
To se máte ... u mě stále kvoká, stále kvoká ... ne a ne ho porazit (zastřelit)
 
Nahoru